Private jet

1450x674 Private jet | Exclusive Tours

Bezpečné cestování v maximálním komfortu

Do vysněné destinace vás soukromá letadla přepraví rychle a v čase, který si sami zvolíte. Zažijete bezpečné cestování v maximálním komfortu. Dostanete perfektní servis a můžete s sebou bez problémů vzít i svého čtyřnohého přítele.

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě.

Dopřejte si private jet

Nastupte na palubu soukromého letadla a vyrazte s námi do míst, kam běžnými linkami jen tak nedoletíte. Do vysněné destinace vás přepraví rychle a v čase, který si sami zvolíte. Zažijete bezpečné cestování v maximálním komfortu. Dostanete perfektní servis a můžete s sebou bez problémů vzít i svého čtyřnohého přítele.

Privátní let je ideálním způsobem, jak zažít skvělou dovolenou. Vše připravíme přesně dle vašich požadavků a potřeb, včetně rychlého odbavení.

Cesty za byznysem musí být efektivní, rychlé, spolehlivé a v přesně stanovený čas. Privátní let je v tomto případě jasnou volbou a naši letoví operátoři si tyto potřeby plně uvědomují.

Soukromý let je vhodný i jako navazující spoj na let linkový. Na dlouhý let může být 1. nebo business třída vhodnou alternativou, ale v cílové destinaci vás může čekat ještě dlouhá cesta – a přesně pro koncovou část cesty je ideální zvolit privátní let. Vy se tak do cíle dostanete rychleji a ve větším pohodlí.

Vše zařídíme na míru

  • Zajišťujeme soukromé lety po celém světě.
  • Jsme dlouholetým ověřeným brokerem.
  • Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo.
  • Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb včetně transferu nebo ubytování v cílové destinaci.
  • Leťte private jetem či privátní helikoptérou. Poradíme vám s výběrem letadla a zajistíme veškeré formality.
750x422_private jet
360x422_private jet__
360x422_private jet_

Vybrané zážitky

Private Jet Private jet

Private Jet

Zajišťujeme soukromé lety po celém světě. Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo. Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb, transfer i ubytování.

Objevte více
5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou Private jet

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Privátní lety Private jet

Privátní lety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Privátní let je ideálním způsobem, jak zažít skvělou dovolenou. Vše připravíme přesně dle vašich požadavků a potřeb, včetně rychlého odbavení.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer