Dovolená na horách

1450x674 Dovolená na horách | Exclusive Tours

Nejlepší z nejlepších

Prvotřídní služby, luxusní ubytování, maximální soukromí, nádherná vysokohorská příroda, špičková gastronomie... V nabídce máme pouze ta lyžařská střediska, která se řadí k těm nejlepším z nejlepších a moc rádi vám pomůžeme s výběrem. V létě si na horách užijete zase horskou turistiku, cykloturistiku, tenis nebo golf.

Vybrané zážitky

Na hory? Jedině s Relais & Châteaux Dovolená na horách

Na hory? Jedině s Relais & Châteaux

Představujeme vám několik nádherných hotelů vhodných pro zimní dovolenou, do kterých je to z ČR jen kousek a kde vás čeká pohoda, luxus i výtečná kuchyně.

Objevte více
Lyžování ve Val d’Isère Dovolená na horách

Lyžování ve Val d’Isère

Lyžaři všech stylů a úrovní si tu na 300 km sjezdovek užijí řadu zimních sportů, a to včetně začátečníků a dětí. Kromě lyžování je toto středisko domovem skvělého nočního života, restaurací a úžasných prvotřídních hotelů.

Objevte více
Lyžování v Méribel Dovolená na horách

Lyžování v Méribel

Lyžařské středisko, které poskytuje nejlepší úroveň služeb a přístup k různým druhům zimních sportů na 600 km sjezdovek. Vyzkoušet tu ale můžete i jízdu se psím spřežením, večerní sjezdy, paragliding či výlety na sněžnicích.

Objevte více
Lyžování v Courchevelu Dovolená na horách

Lyžování v Courchevelu

Nachází se zde 150 km svahů všech úrovní, ty nejluxusnější hotely, značkové butiky a michelinské restaurace. O Courchevelu se říká, že je zde největší koncentrace luxusu na jednom místě.

Objevte více
Francie v zimě Dovolená na horách

Francie v zimě

Hlavními trumfy zimní Francie jsou výjimečně rozsáhlé a rozmanité sjezdovky, propojenost skiareálů, velké množství ski-in ski-out resortů a vynikající gastronomie.

Objevte více
Itálie v zimě Dovolená na horách

Itálie v zimě

Hlavní trumfy zimní Itálie jsou stále výborně upravené sjezdovky, slunečné počasí, nádherná příroda, prvotřídní gastronomie a obrovská nabídka relaxace a wellness.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Během dovolené vám budeme neustále k dispozici, a jediným vaším úkolem tak bude si ji užívat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist