Destinace pro vaši dovolenou snů

V Exclusive Tours se soustředíme hlavně na to, aby dovolená proběhla přesně podle vašich představ. Z toho důvodu také spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími hotely v destinacích, které jsou šité na míru vašim požadavkům. Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Nejoblíbenější destinace našich klientů


Všechny destinace pro vaši dovolenou snů


Vybrané zážitky

Kalendář akcí ve světě – rok 2024

Kalendář akcí ve světě – rok 2024

Na každou akci vám umíme zajistit vstupenky a také zařídíme vše pro vaši cestu – od ubytování přes letenky až po naplánování dalších nádherných zážitků.

Objevte více
Cesta po indických městech s itinerářem Dobrodružství

Cesta po indických městech s itinerářem

Na této velkolepé cestě po Rádžasthánu vás čeká 11 nocí v nádherných 5* hotelech, užijete si jedinečnou projížďku lodí po jezeře Pichola a mnoho dalšího.

Objevte více
Rybolov v Norsku s itinerářem Aktivní dovolená

Rybolov v Norsku s itinerářem

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu do Norska. Čeká vás rybářské dobrodružství spolu s bohatým programem, luxusním ubytováním a dalšími aktivitami.

Objevte více
Dovolená s itinerářem v Chile Dobrodružství

Dovolená s itinerářem v Chile

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu do Chile. Čeká vás úchvatné dobrodružství spolu s bohatým programem, luxusním ubytováním a celou řadou výletů.

Objevte více
Trekking za úplňku na Kilimandžáru Dobrodružství

Trekking za úplňku na Kilimandžáru

Když horolezci stoupají po svazích, měsíční světlo se odráží od ledovců a vrhá na led třpytivou záři. Výstup na Kilimandžáro za úplňku je neskutečný zážitek.

Objevte více
Dovolená s itinerářem v Brazílii Dobrodružství

Dovolená s itinerářem v Brazílii

Čeká vás nezapomenutelných 19 dní v Brazílii s 5denní plavbou privátní lodí. Nechte se inspirovat tímto itinerářem a vydejte se na svoji vlastní cestu snů.

Objevte více
Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru Dobrodružství

Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru

Čeká vás nezapomenutelných 10 dní v Peru a 12 dní v Ekvádoru s poznávací cestou Galapág. Nechte se inspirovat tímto itinerářem a vydejte se na cestu snů.

Objevte více
Roadtrip po Kanadě s itinerářem Dobrodružství

Roadtrip po Kanadě s itinerářem

Nechte se oslnit dechberoucí přírodou, od kanadských jezer a Niagarských vodopádů po pozorování kosatek. A také multikulturními městy a hokejovou tradicí.

Objevte více
Pozorování goril horských ve Rwandě Safari

Pozorování goril horských ve Rwandě

Nechte se inspirovat tímto itinerářem. My vám připravíme ten váš vlastní na míru a naplánujeme váš pobyt do posledního detailu tak, abyste o nic nepřišli.

Objevte více
Poznávací cesta po Peru Dobrodružství

Poznávací cesta po Peru

Inspirujte se tímto itinerářem a vydejte se s námi na cestu snů, kterou připravíme přímo vám na míru. Na této jedinečné cestě vás čeká mnoho zážitků.

Objevte více
14 dní v jarním Japonsku Dobrodružství

14 dní v jarním Japonsku

Tento intinerář je jen střípkem toho, co vám můžeme nabídnout na cestě po Japonsku v jeho nejvoňavnějších jarních dnech. Vám ho připravíme na míru!

Objevte více
14 dní v podzimním Japonsku Dobrodružství

14 dní v podzimním Japonsku

Tento intinerář je jen střípkem toho, co vám můžeme nabídnout na cestě po Japonsku v jeho nejživějších podzimních dnech. Vám ho připravíme na míru!

Objevte více
To nejlepší z golfu a Andalusie Golfová dovolená

To nejlepší z golfu a Andalusie

Obě hřiště na pobřeží Costa del Sol představují dokonalý evropský golfový zážitek, zejména v kombinaci s památkami, zvuky a hlavně chutí pravé Andalusie.

Objevte více
Hra na nejznámějších skotských golfových hřištích Golfová dovolená

Hra na nejznámějších skotských golfových hřištích

Zahrajte si na nejznámějších skotských golfových hřištích a pak se vraťte do luxusního Turin Castle, hradu ze 17. stol., kde na váš čeká soukromý personál.

Objevte více
Velký americký road trip a golf Golfová dovolená

Velký americký road trip a golf

Na cestě po silnici 101 mezi legendárním Pebble Beach a Torrey Pines zažijete velký americký road trip spolu s nezapomenutelným golfem a luxusním ubytováním.

Objevte více
The Masters, Kiawah Island Golfová dovolená

The Masters, Kiawah Island

Čeká vás 6 nocí v luxusním 5* hotelu The Sanctuary na ostrově Kiawah Island, 3 green fees, čtvrtek a neděle na The Masters a transfery soukromým letadlem.

Objevte více
Ománská expedice pro dobrodruhy Dobrodružství

Ománská expedice pro dobrodruhy

Připravte se na cestu plnou objevů, dobrodružství a luxusu. Přečtěte si, jak tato ománská expedice probíhá den po dni a na co všechno se můžete těšit.

Objevte více
Jihoafrická republika a Antarktida ve 14 dnech Dobrodružství

Jihoafrická republika a Antarktida ve 14 dnech

Vydejte se na 14denní epické dobrodružství z cípu Afriky do srdce Antarktidy. Čeká vás cesta nabitá báječnými zážitky, 5* kuchyní i exkluzivními aktivitami.

Objevte více
Cesta kolem světa za 25 dní Dobrodružství

Cesta kolem světa za 25 dní

Cesta privátním letadlem Airbus 340, 25 dní, 9 destinací, all-inclusive, komfortní cesta a řada nezapomenutelných zážitků. 2.–26. 10. 2024, odlet z Paříže.

Objevte více
Exclusive Tours' GPA Golfová dovolená

Exclusive Tours' GPA

Prémiová série golfových turnajů konaná ve spolupráci s GPA, hraná na nejlepších resortech v České republice, na Slovenku a v Rakousku. Registrujte se!

Objevte více
5 nocí v na palubě Simplon-Orient-Expressu Dobrodružství

5 nocí v na palubě Simplon-Orient-Expressu

Vydejte se na původní trasu Orient Expressu, který vyjíždí jen jednou ročně. Čeká vás 5denní cesta luxusním vlakem na palubě Simplon-Orient-Expressu.

Objevte více
Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni Safari

Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni

Podívejte se, jak by mohla vypadat vaše safari dovolená ve 3 zemích Afriky. Tu vaši ale připravíme přímo vám na míru a zařídíme vše potřebné pro vaši cestu.

Objevte více
Zážitek z řízení Formule 1 Dobrodružství

Zážitek z řízení Formule 1

Ať už jste fanoušek motorsportu nebo hledáte nevšední zážitek, toto je přesně to, co hledáte – řízení Formule 1 na okruhu v Barceloně pod vedením T. Engeho.

Objevte více
Maritime Alps Tour 2024 Dobrodružství

Maritime Alps Tour 2024

Nejlepší supersportovní auta poslední generace na věhlasných scénických silnicích Přímořských Alp a francouzské Riviéry a plavba v luxusním člunu.

Objevte více

Kliknutím do mapy vyberte destinaci

Vybrat destinaci
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky, ručně a velmi precizně provedeme a ověříme všechny rezervace potřebné k vaší cestě a budeme vám vždy na dosah.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer