Nejčastější cíle pro dovolenou na míru

V Exclusive Tours se soustředíme hlavně na to, aby dovolená proběhla přesně podle vašich představ. Z toho důvodu také spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími hotely v destinacích, které jsou šité na míru vašim požadavkům. Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Přesto je však několik destinací, které ční nad ostatními. Patří totiž mezi ty nejvyhledávanější cíle vašich luxusních dovolených. Přečtěte si o nich něco více a načerpejte inspiraci pro vaše budoucí cesty.

Maledivy

Kdyby si mohl Robinson Crusoe vybrat místo ke ztroskotání, pravděpodobně by namířil svoji cestu směrem na Maledivy. Spousta malých ostrůvků nabízí skvělé zázemí k nerušenému odpočinku a každý je zde pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete trávit zbytek dne na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb nebo v pohodlí své vily. Jedno je však jasné - kouřové signály a volání o záchranu budou ty poslední dvě věci, na které zde budete mít pomyšlení.

Načítám

Seychely

Jedny z nejkrásnějších pláží světa, průzračné tyrkysové vody a desítky malých ostrůvků z nichž každý je něčím jedinečný. Na Seychelách je zkrátka neustále co objevovat, ať už se jedná o krásy přírody na souši či pod mořskou hladinou. Nechte vaše starosti doma a jednoduše se kochejte. Skutečně je čím.

Načítám

Mauricius

Malý, avšak půvabný ostrov omývaný osvěžujícími vlnami Indického oceánu. To je Mauricius. Jeho sopečná krajina nabízí nepočítaně přírodních krás, jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi a jeho obyvatelé jsou připraveni splnit, co vám na očích uvidí. Jedno zda se rozhodnete trávit čas na golfovém hřišti, písečné pláži či uprostřed bujné přírody.

Načítám

Dubaj

Kde najdete na jednom místě kombinaci rušného velkoměsta, nákupů, pestrých aktivit a odpočinku na písečných plážích? Takovou ideální lokalitou je Dubaj. Na nudu zapomeňte, pořádnou porci zábavy nabízí rodinám s dětmi i párům.  Pěkné počasí během našich chladných měsíců dělá z Dubaje destinaci vhodnou pro kratší i delší pobyty. Navíc výtečně dostupnou přímými lety z Prahy či Vídně.

Načítám

Indonésie

Na naše poměry obrovská země. Na každém kroku můžete objevovat její dlouhou historii i bohatou přírodu. Krásná, divoká, avšak k cizincům zároveň velmi vřelá. Pojmout Indonésii celou by vydalo na několik knih, z nichž každá by se zabývala jiným tématem. Rozhodně vás zde čeká luxusní dovolená, ať už se vydáte do vnitrozemí za nákupy, k pobřeží na pláž či se rozhodnete objevit mnohé přírodní a historické krásy. Během jednoho pobytu to však dozajista nestihnete.

Načítám

Francouzská Polynésie

Perlami protkané a životem překypující ostrovy Francouzské Polynésie jsou domovem mnoha mořských živočichů. Každý ostrov je jedinečný, jedno však mají společné. Jsou ideální destinací pro vaši luxusní dovolenou. Stále teplé počasí, krásná hvězdná obloha a nepřeberné množství míst k potápění a objevování všeho nového vám dají zapomenout na všechny vaše starosti.

Načítám

Portugalsko

Majestátní hory a kopce, malebná údolí, hluboké lesy, divoké řeky i životem kypící města. Portugalsko je v mnoha ohledech velmi bohatá země, kterou nelze pojmout celou během jediné návštěvy. Neustále je zde co objevovat. Krásy Portugalska vás nenechají chladnými a vždy se sem budete rádi vracet.

Načítám

Španělsko

Živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem. Španělsko si skvěle si vychutnáte ve velkých nadmořských výškách na lyžích, ale i na plážovém lehátku při šumění vln a se sklenkou sangrie v ruce.

Načítám

Řecko

Členitá země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, skvělým ouzem a výbornou kuchyní. Řecko je považováno za kolébku západní civilizace, ze které vzešla moderní demokracie, základy filozofie, vědy, matematiky i divadla. Je zkrátka otevřenou knihou, která mapuje historii Evropy a nejedna stará civilizace do ní napsala vlastní kapitolu. A také skvělým místem pro vaši rodinnou dovolenou.

Načítám

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský