Od mohutných vodopádů Iguazú po ledovec Perito Moreno

Argentina je země nezměrných přírodních krás a velmi pestré historie, ve které se prolíná dědictví prastarých Inků s méně vzdáleným španělským koloniálním dědictvím. Země láká pouličním tangem, grilováním, fotbalem, kulturou gaucho a mohutnými Andami. Přidejte osobitý argentinský přístup k literatuře, filmu, hudbě a umění a získáte bohatou, ostrou kulturu, částečně latinskoamerickou a částečně evropskou, která je naprosto osobitá.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Od mohutných vodopádů Iguazú na subtropickém severu až po ledovec Perito Moreno na jihu Argentina je domovem obrovsky rozmanité přírodní říše. Země, která se pyšní nejvyššími vrcholy zasněžených And, je také domovem rozsáhlých mokřadů, rezavě zbarvených pouští, sytě modrých jezer, lišejníky pokrytých Valdivijských lesů a vyprahlých stepí Patagonie. Divoká příroda je zde úchvatně rozmanitá, od tučňáků a plameňáků po kapybary, obří mravenečníky, velryby nebo stáda guanaků.

1032x554 Argentina shutterstock_426667696

 

Gastronomie

V místním kulinářském umění se mísí středomořské vlivy, které přinesli Španělé v koloniálním období a později italští a španělští přistěhovalci do Argentiny. Pro místní neexistuje žádný jiný pokrm, který by lépe odpovídal národní identitě, než „asado" (argentinské barbecue). Uspokojit touhu po steaku opečeném na plameni není v zemi, která dovedla umění grilování k dokonalosti, nic těžkého. Všudypřítomné grily „parrillas“ nabízejí vedle klobás a grilované zeleniny všechny možné druhy masa, na které si vzpomenete. K tomu si otevřete lahev Malbecu a budete se cítit jako pravý Argentinec. 

1032x554 Argentina shutterstock_524366491

 

Vybrané zážitky

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dobrodružství na Galapágách, Arktidě, Dubaji, kdekoliv. Podle vašeho přání připravíme dokonalý zážitek.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer