Střední Amerika

Destinace
Střední Amerika, Honduras

Dovolená v exotice

Střední Amerika, neboli jižní část Severní Ameriky, se rozkládá se od jižní hranice Mexika po severozápadní hranici Kolumbie a od Tichého oceánu po Karibské moře. Ve Střední Americe není žádné místo, které by bylo vzdálenější než 200 km od moře. Mezi nejstabilnější země této destinace patří Kostarika. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími. Na východním pobřeží vás zase okouzlí nevelký stát Belize a jeho netknuté přírodní pláže.


Belize

Belize

Belize, malý stát na východním pobřeží Střední Ameriky, si získala dobré renomé díky svým netknutým přírodním plážím. Vody karibského moře jsou průzračně modré a poskytují perfektní podmínky pro potápění, zejména pokud jde o světoznámou Great Blue Hole.

Objevte více
Kostarika

Kostarika

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími. Kostarika, zelený ráj Střední Ameriky, je proslulá svojí skvělou kávou, krásnými plážemi a přátelskými lidmi.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
5 míst pro nejlepší šnorchlování Aktivní odpočinek

5 míst pro nejlepší šnorchlování

Vydejte se s námi do vzdálených míst, kde poznáte fascinující podmořský svět a které vás při objevování podmořských scenérií nezklamou. Ponořte se do hlubin světových oceánů.

Objevte více
Oblíbené destinace Od každého trochu

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Privátní ostrovy Relaxace a wellness

Privátní ostrovy

Ať už budete chtít cestovat na Maledivy, Seychely či do Karibiku, privátní ostrovy vám nabídnou nejen luxusní dovolenou, ale i určitou míru exkluzivity.

Objevte více
Private jety Od každého trochu

Private jety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více
Cesta kolem světa Od každého trochu

Cesta kolem světa

S námi ji díky luxusním private jetům stihnete i za kratší dobu než Phileas Fogg. Například soukromé letadlo Four Seasons vás dopraví do více než 9 destinací za pouhé tři týdny.

Objevte více
Four Seasons Hotels & Resorts

Four Seasons Hotels & Resorts

Řetězec Four Seasons Hotels & Resorts dnes čítá přes 120 luxusních hotelů a resortů po celém světě a s jeho jménem se pojí přepych, služby šité na míru a vysoká gastronomie. Nechte si od nás připravit dovolenou na míru třeba právě v jeho hotelech.

od 80 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
El Silencio Lodge & Spa, Kostarika

El Silencio Lodge & Spa, Kostarika

Tento eko-resort je vhodnou destinací jak pro líbánky, tak i pro rodinnou, wellness i dobrodružnou dovolenou. V každém okamžiku svého pobytu si tu užijete výjimečné služby.

od 58 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Turtle Inn – The Family Coppola Resort, Belize

Turtle Inn – The Family Coppola Resort, Belize

Turtle Inn nabízí ideální místo pro poznávání moře a nádhernou pláž s bílým pískem. Nachází se krátkou jízdou na kole nebo pěšky od půvabné přímořské rybářské vesnice Placencia.

od 33 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Kristýna Kopečková

Travel Designer