Střední Amerika

Střední Amerika, Honduras

Dovolená v exotice

Střední Amerika, neboli jižní část Severní Ameriky, se rozkládá se od jižní hranice Mexika po severozápadní hranici Kolumbie a od Tichého oceánu po Karibské moře. Ve Střední Americe není žádné místo, které by bylo vzdálenější než 200 km od moře. Mezi nejstabilnější země této destinace patří Kostarika. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími. Na východním pobřeží vás zase okouzlí nevelký stát Belize a jeho netknuté přírodní pláže.

Belize

Belize

Belize, malý stát na východním pobřeží Střední Ameriky, si získala dobré renomé díky svým netknutým přírodním plážím. Vody karibského moře jsou průzračně modré a poskytují perfektní podmínky pro potápění, zejména pokud jde o světoznámou Great Blue Hole.

Objevte více
Kostarika

Kostarika

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími. Kostarika, zelený ráj Střední Ameriky, je proslulá svojí skvělou kávou, krásnými plážemi a přátelskými lidmi.

Objevte více

Vybrané zážitky

Scenic Luxury Cruises & Tours Dobrodružná cesta

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Od každého trochu

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu Poznávání jiných kultur

Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu

Připojte se k tomuto jedinečnému zážitku ve světě luxusního cestování a poznávejte jiné kultury. Startujeme 4. září 2024 na letišti London Stansted!

Objevte více
Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty Dobrodružná cesta

Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty

Staňte se součástí jednoho z největších a nejodvážnějších dobrodružství a poznejte divy světa ve výjimečném stylu. Startujeme 21. 11. 2024 v Londýně!

Objevte více
RELAIS & CHÂTEAUX Od každého trochu

RELAIS & CHÂTEAUX

Členy této asociace je více jak 580 luxusních restaurací a hotelů, z nichž každý je něčím výjimečný. Nechte si od naší CK připravit dovolenou na míru.

Objevte více
Private Jet Od každého trochu

Private Jet

Zajišťujeme soukromé lety po celém světě. Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo. Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb, transfer i ubytování.

Objevte více

Vybrané ubytování

Senda Monteverde, Kostarika – Puntarenas

Senda Monteverde, Kostarika – Puntarenas

Nejkvalitnější přepychový hotel i nejpohodlnější úkryt v Monteverde Cloud Forest, kde si můžete odpočinout při všech aktivitách ze svého bucket listu.

Objevte více
Four Seasons Resort, Kostarika – Papagayo Peninsula

Four Seasons Resort, Kostarika – Papagayo Peninsula

Nachází se na privátním poloostrově Papagayo označovaném za ultimátní pobřežní letovisko. Hosté se tu mohou ubytovat v suitách či privátních rezidencích.

Objevte více
Nayara Tented Camp, Kostarika – La Fortuna

Nayara Tented Camp, Kostarika – La Fortuna

Stany představují mix udržitelného luxusu a pohodového pura vida stylu. Ideální místo pro romantické pobyty v páru, ale stejně tak i pro rodiny s dětmi.

Objevte více
Kura Boutique Hotel, Kostarika – Uvita

Kura Boutique Hotel, Kostarika – Uvita

Tento adults only resort zahrnuje pouhých osm suit a je ceněn jako perfektní ukázka současného designu, jenž se mísí s ultimátním a udržitelným luxusem.

Objevte více
Casa Chameleon at Mal País, Kostarika – Puntarenas

Casa Chameleon at Mal País, Kostarika – Puntarenas

Tento adults only hotel, kousek ráje na poloostrově Nicoya obklopený bujnou tropickou divočinou, vítá jak dobrodruhy, tak ty, kteří si chtějí odpočinout.

Objevte více
Nantipa, Kostarika – Puntarenas

Nantipa, Kostarika – Puntarenas

Tento butikový hotel s 21 pokoji posouvá koncept barefoot luxury do nových pater. Voda a vzduch zde hosty obklopuje čistou, omlazující aurou Kostariky.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Kristýna Kopečková

Team Leader