Střední Amerika

Střední Amerika, Honduras

Dovolená v exotice

Střední Amerika, neboli jižní část Severní Ameriky, se rozkládá se od jižní hranice Mexika po severozápadní hranici Kolumbie a od Tichého oceánu po Karibské moře. Ve Střední Americe není žádné místo, které by bylo vzdálenější než 200 km od moře. Mezi nejstabilnější země této destinace patří Kostarika. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími. Na východním pobřeží vás zase okouzlí nevelký stát Belize a jeho netknuté přírodní pláže.

Kostarika

Kostarika

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími. Kostarika, zelený ráj Střední Ameriky, je proslulá svojí skvělou kávou, krásnými plážemi a přátelskými lidmi.

Objevte více
Belize

Belize

Belize, malý stát na východním pobřeží Střední Ameriky, si získala dobré renomé díky svým netknutým přírodním plážím. Vody karibského moře jsou průzračně modré a poskytují perfektní podmínky pro potápění, zejména pokud jde o světoznámou Great Blue Hole.

Objevte více

Vybrané zážitky

Plavba za obzor všedních dní se Silversea Od každého trochu

Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Na výběr máte více než 900 destinací na všech 7 kontinentech včetně nejodlehlejších míst planety. Tedy více než u kterékoliv jiné plavební společnosti.

Objevte více
5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou Od každého trochu

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Travel design promění vaše sny ve vzpomínky

Travel design promění vaše sny ve vzpomínky

Objevte kouzlo travel designu a naplňte svůj život vzpomínkami. Zvedněte kotvy a vyplujte s námi na dovolenou snů. Zkoumejte. Sněte. Poznávejte.

Objevte více
Nejlepší moře v exotice Od každého trochu

Nejlepší moře v exotice

Představujeme vám kouzelná místa nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Vaši dovolenou naplánujeme od A do Z.

Objevte více
Dovolená na luxusní jachtě Od každého trochu

Dovolená na luxusní jachtě

Pronájem jachty otevírá širokou škálu neuvěřitelných míst k objevování a objevovat destinace z paluby soukromé jachty můžete téměř kdekoliv na světě.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více

Vybrané ubytování

Nayara Hotel Spa & Gardens, Kostarika – Alajuela

Nayara Hotel Spa & Gardens, Kostarika – Alajuela

Obklopený bujnou vegetací s panoramatickými výhledy do tropických zahrad je tento hotel zaměřený na relaxaci ideálním místem k romantické dovolené.

od 60 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Arenas del Mar, Kostarika – Manuel Antonio

Arenas del Mar, Kostarika – Manuel Antonio

V tomto jedinečném plážovém resortu vás čekají bílé písečné pláže, nekonečné bazény a bujná vegetace nedotčeného deštného pralesa se svojí pestrou faunou.

od 42 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Art Villas, Kostarika

Art Villas, Kostarika

Ubytování v designových vilách s vlastním bazénem a zahradní terasou uprostřed kostarické džungle s dechberoucím výhledem na Tichý oceán.

od 64 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
El Silencio Lodge & Spa, Kostarika

El Silencio Lodge & Spa, Kostarika

Tento eko-resort je vhodnou destinací jak pro líbánky, tak i pro rodinnou, wellness i dobrodružnou dovolenou. V každém okamžiku svého pobytu si tu užijete výjimečné služby.

od 58 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Turtle Inn – The Family Coppola Resort, Belize

Turtle Inn – The Family Coppola Resort, Belize

Turtle Inn nabízí ideální místo pro poznávání moře a nádhernou pláž s bílým pískem. Nachází se krátkou jízdou na kole nebo pěšky od půvabné přímořské rybářské vesnice Placencia.

od 33 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Kristýna Kopečková

Travel Designér