Austrálie a Oceánie

Austrálie a oceánie, Francouzská Polynésie

Nezapomenutelné zážitky z tropických destinací

Přes 20 tisíc ostrovů v Tichém oceánu nabízí nepřeberné množství možností pro trávení exkluzivní dovolené. Rozmanité a exotické destinace jako jsou například Bali, kde najdete pravou džungli i nádherné pláže, Francouzská Polynésie, která je perfektním útočištěm pro vaši romantickou dovolenou a kde je počasí po celý rok příjemně teplé, Havaj, Nový Zéland i samotná Austrálie vám poskytnou nezapomenutelné zážitky a pohodu vlastní tropickým destinacím. Čekají vás tu nádherné pláže i zajímavá kuchyně. V Austrálii si užijete jak dovolenou na pláži, tak poznávání rozmanité přírody i zimní sporty v australských Alpách, které nabízí velké množství sjezdovek.

Austrálie

Austrálie

V Austrálii si užijete jak dovolenou na pláži, tak poznávání rozmanité přírody i zimní sporty v australských Alpách, které nabízí velké množství sjezdovek.

Objevte více
Fidži

Fidži

Tento kout světa láká milovníky pláží s bílým pískem, dobrodruhy lačnící po tropickém pralese a především obdivovatele bohatého mořského života.

Objevte více
Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Objevte více
Havaj

Havaj

Nádherná krajina, neuvěřitelná rozmanitost kuchyně, skvělé podmínky pro potápění a surfování a uvolněná atmosféra tropického ráje, to je Havaj.

Objevte více
Nový Zéland

Nový Zéland

Nový Zéland je nejen o přírodě, ale také o tradiční kultuře. Vydejte se na pouť, kterou přizpůsobíme vašim snům.

Objevte více

Vybrané zážitky

Scenic Luxury Cruises & Tours Dobrodružná cesta

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Od každého trochu

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu Poznávání jiných kultur

Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu

Připojte se k tomuto jedinečnému zážitku ve světě luxusního cestování a poznávejte jiné kultury. Startujeme 4. září 2024 na letišti London Stansted!

Objevte více
Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty Dobrodružná cesta

Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty

Staňte se součástí jednoho z největších a nejodvážnějších dobrodružství a poznejte divy světa ve výjimečném stylu. Startujeme 21. 11. 2024 v Londýně!

Objevte více
Útěk z reality: probuďte se v tropickém ráji Relaxace a wellness

Útěk z reality: probuďte se v tropickém ráji

Načerpejte energii na místech, kde se dny měří podle šířky úsměvu a čas přílivu a odlivu. Hoďte starosti za hlavu a užijte si ničím nerušenou relaxaci.

Objevte více
RELAIS & CHÂTEAUX Od každého trochu

RELAIS & CHÂTEAUX

Členy této asociace je více jak 580 luxusních restaurací a hotelů, z nichž každý je něčím výjimečný. Nechte si od naší CK připravit dovolenou na míru.

Objevte více

Vybrané ubytování

Sofitel Fiji Resort & Spa, Fidži – Denarau

Sofitel Fiji Resort & Spa, Fidži – Denarau

Resort nabízí nekonečné množství požitků: čerstvé sezónní pokrmy, ukázky fidžijské kultury, rekreační zařízení, spoustu aktivit pro děti a perfektní lázně.

Objevte více
Intercontinental Sydney, Austrálie – Sydney

Intercontinental Sydney, Austrálie – Sydney

Vítejte na vrcholu luxusu, kde se snoubí historické dědictví s moderním stylem. Hotel se nachází v centru čtvrti Circular Quay a nabízí úchvatné výhledy.

Objevte více
Gwinganna Lifestyle Retreat, Austrálie – Zlaté pobřeží

Gwinganna Lifestyle Retreat, Austrálie – Zlaté pobřeží

Tento hotel je oceňovaným wellness útočištěm, které pomáhá hostům znovu najít rovnováhu, načerpat energii a obnovit síly. Skutečná změna prý začíná zde.

Objevte více
Conrad Bora Bora Nui, Francouzská Polynésie – Bora Bora

Conrad Bora Bora Nui, Francouzská Polynésie – Bora Bora

Tento resort se po velké renovaci znovu otevřel v r. 2017. Nabízí ubytování jak v plážových vilách a suitech s výhledem na lagunu, tak ve vilách nad vodou.

Objevte více
The Royal Hawaiian, Havaj – Oahu, Honolulu

The Royal Hawaiian, Havaj – Oahu, Honolulu

Tento historický palác byl otevřen již roku 1927, leží přímo na pláži Waikiki a svým klientům nabízí velké množství kulturních i sportovních aktivit.

Objevte více
The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach, Havaj – Oahu, Honolulu

The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach, Havaj – Oahu, Honolulu

Resort je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, které chtějí relaxovat, ale i pro páry, které touží po romantice a dobrodružství. Objevovat ostrov Oahu můžete pěšky či v pohodlí limuzíny.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Rozmanité a exotické destinace jako jsou například Bali, kde najdete pravou džungli i nádherné pláže, Francouzská Polynésie, která je perfektním útočištěm pro vaši romantickou dovolenou a kde je počasí po celý rok příjemně teplé, Havaj, Nový Zéland i samotná Austrálie vám poskytnou nezapomenutelné zážitky a pohodu vlastní tropickým destinacím. Čekají vás tu nádherné pláže i zajímavá kuchyně.“