Austrálie a Oceánie

Destinace
Austrálie a oceánie, Francouzská Polynésie

Nezapomenutelné zážitky z tropických destinací

Přes 20 tisíc ostrovů v Tichém oceánu nabízí nepřeberné množství možností pro trávení exkluzivní dovolené. Rozmanité a exotické destinace jako jsou například Bali, kde najdete pravou džungli i nádherné pláže, Francouzská Polynésie, která je perfektním útočištěm pro vaši romantickou dovolenou a kde je počasí po celý rok příjemně teplé, Havaj, Nový Zéland i samotná Austrálie vám poskytnou nezapomenutelné zážitky a pohodu vlastní tropickým destinacím. Čekají vás tu nádherné pláže i zajímavá kuchyně. V Austrálii si užijete jak dovolenou na pláži, tak poznávání rozmanité přírody i zimní sporty v australských Alpách, které nabízí velké množství sjezdovek.

Havaj

Havaj

Nádherná krajina, neuvěřitelná rozmanitost kuchyně, skvělé podmínky pro potápění a surfování a uvolněná atmosféra tropického ráje, to je Havaj.

Objevte více
Austrálie

Austrálie

V Austrálii si užijete jak dovolenou na pláži, tak poznávání rozmanité přírody i zimní sporty v australských Alpách, které nabízí velké množství sjezdovek.

Objevte více
Nový Zéland

Nový Zéland

Nový Zéland je nejen o přírodě, ale také o tradiční kultuře. Vydejte se na pouť, kterou přizpůsobíme vašim snům.

Objevte více
Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Objevte více
Fidži

Fidži

Tento kout světa láká milovníky pláží s bílým pískem, dobrodruhy lačnící po tropickém pralese a především obdivovatele bohatého mořského života.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené Od každého trochu

4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené

Na Maui si užijete nádherné pláže a vodopády, na Big Islandu budete obdivovat aktivní sopku, na Oahu se pobavíte v rušném městě a božský klid najdete na ostrově Kauai.

Objevte více
5 míst pro nejlepší šnorchlování Aktivní odpočinek

5 míst pro nejlepší šnorchlování

Vydejte se s námi do vzdálených míst, kde poznáte fascinující podmořský svět a které vás při objevování podmořských scenérií nezklamou. Ponořte se do hlubin světových oceánů.

Objevte více
Na Novém Zélandu Od každého trochu

Na Novém Zélandu

Je to cesta až na druhý konec světa, jedinečný okamžik života, během kterého se vydáte do neuvěřitelně krásné krajiny. Zde se setkáte s nádhernou přírodou plnou příjemných překvapení.

Objevte více
Oblíbené destinace Od každého trochu

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Privátní ostrovy Relaxace a wellness

Privátní ostrovy

Ať už budete chtít cestovat na Maledivy, Seychely či do Karibiku, privátní ostrovy vám nabídnou nejen luxusní dovolenou, ale i určitou míru exkluzivity.

Objevte více
The Royal Hawaiian, Havaj – Oahu, Honolulu

The Royal Hawaiian, Havaj – Oahu, Honolulu

Tento historický palác byl otevřen již roku 1927, leží přímo na pláži Waikiki a svým klientům nabízí velké množství kulturních i sportovních aktivit.

od 45 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach, Havaj – Oahu, Honolulu

The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach, Havaj – Oahu, Honolulu

Resort je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, které chtějí relaxovat, ale i pro páry, které touží po romantice a dobrodružství. Objevovat ostrov Oahu můžete pěšky či v pohodlí limuzíny.

od 54 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
The Kahala Hotel & Resort, Havaj – Oahu

The Kahala Hotel & Resort, Havaj – Oahu

Hotel je věhlasný díky legendárnímu servisu, špičkovému vybavení a perfektní lokalitě. Oblast Kahala je známá svými bílými písečnými plážemi a luxusními obchody, které jsou vzdálené 10 min. od hotelu.

od 77 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Rozmanité a exotické destinace jako jsou například Bali, kde najdete pravou džungli i nádherné pláže, Francouzská Polynésie, která je perfektním útočištěm pro vaši romantickou dovolenou a kde je počasí po celý rok příjemně teplé, Havaj, Nový Zéland i samotná Austrálie vám poskytnou nezapomenutelné zážitky a pohodu vlastní tropickým destinacím. Čekají vás tu nádherné pláže i zajímavá kuchyně.“

Alena Durnová

Client Services Director