Jižní Amerika

Destinace
Jižní Amerika, Chile

Přírodní krásy, fascinující kultury, bohatá historie a rozmanitá gastronomie

Kromě úžasných přírodních krás, jako jsou Galapágy, Amazonský deštný prales a vodopády Iguazu, nabízí Jižní Amerika fascinující kultury jednotlivých zemí, bohatou historii a rozmanitou gastronomii. Jižní Amerika je kontinentem, který pro svoji pestrost láká čím dál tím víc návštěvníků. Pro moderního cestovatele je kultura tohoto kontinentu fascinující, a to hlavně pro neuvěřitelný mix domorodých kultur, gastronomie, zvyků a tradic. Mezi zeměmi Jižní Ameriky jsou výrazné rozdíly, díky nimž je každá z nich jedinečná, fascinující a lákavá sama o sobě. Každá z nich může být i skvělou destinací pro plnohodnotné trávení dovolené, a to s komfortem a bezpečím, na které jste zvyklí.

Argentina

Argentina

Země láká pouličním tangem, grilováním, fotbalem, kulturou gaucho a mohutnými Andami. Přidejte osobitý argentinský přístup k literatuře, filmu, hudbě a umění a získáte bohatou, ostrou kulturu, částečně latinskoamerickou a částečně evropskou, která je naprosto osobitá.

Objevte více
Antarktida

Antarktida

Antarktida, nazývaná také sedmým kontinentem, je jedním z posledních míst s panenskou přírodou, které láká cestovatele už po několik staletí. Uprostřed vod tohoto ledového kontinentu vám opravdu bude připadat, jako byste se ocitli v jiném světě. Můžeme vám zaručit, že pokud se odhodláte Antarktidu navštívit, zážitek to bude na celý život.

Objevte více
Peru

Peru

Peru je rozlehlé a také mimo obecně známá místa nabídne báječné zážitky – divoký amazonský prales, který si nejlépe vychutnáte z paluby luxusní lodi, nebo přírodní park a jeho džungli s jaguáry a opicemi, kterou můžete zkoumat z eco lodge. Peru je zkrátka skvělá země pro vášnivé cestovatele, kteří chtějí trávit čas v přírodě protkané tajuplnou historií dávných kmenů.

Objevte více
Chile

Chile

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

Objevte více
Brazílie

Brazílie

Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
Polární zážitek na celý život Dobrodružná cesta

Polární zážitek na celý život

Společnost Quark Expeditions a její experti využívají své znalosti, zkušenosti a komfort vlastní flotily, aby lidem ukazovali ledové světy extrémní krásy, Arktidu a Antarktidu.

Objevte více
Napříč jedinečnými hotely světa Dobrodružná cesta

Napříč jedinečnými hotely světa

Hotely, jež svou jedinečností boří hranice obyčejných luxusních resortů a které posunují ubytování na úroveň skutečně exkluzivního zážitku.

Objevte více
Private jety Od každého trochu

Private jety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více
Cesta kolem světa Od každého trochu

Cesta kolem světa

S námi ji díky luxusním private jetům stihnete i za kratší dobu než Phileas Fogg. Například soukromé letadlo Four Seasons vás dopraví do více než 9 destinací za pouhé tři týdny.

Objevte více
Expedice za polární kruh Dobrodružná cesta

Expedice za polární kruh

Antarktida patří mezi opravdové výzvy, ne každý si ale na ni troufne. Můžeme vám každopádně zaručit, že pokud se odhodláte, zážitek to bude neopakovatelný.

Objevte více
Four Seasons Hotels & Resorts

Four Seasons Hotels & Resorts

Řetězec Four Seasons Hotels & Resorts dnes čítá přes 120 luxusních hotelů a resortů po celém světě a s jeho jménem se pojí přepych, služby šité na míru a vysoká gastronomie. Nechte si od nás připravit dovolenou na míru třeba právě v jeho hotelech.

od 82 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy – Santa Cruz

Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy – Santa Cruz

Tento luxusní hotel se nachází na jižní straně ostrova Santa Cruz v srdci souostroví Galapágy. Může být vaší plážovou základnou, ze které budete objevovat divokou přírodu ostrovů jak po moři, tak i po souši.

od 52 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Pikaia Lodge, Galapágy – Santa Cruz

Pikaia Lodge, Galapágy – Santa Cruz

Luxusní pětihvězdičkový resort ukrytý v kráteru vyhaslé sopky uprostřed želví rezervace dbá na maximální pohodlí a zároveň ekologický přístup ke krajině.

od 127 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky a budeme vám vždy na dosah.“

Alena Durnová

Client Services Director