Jižní Amerika

Jižní Amerika, Chile

Přírodní krásy, fascinující kultury, bohatá historie a rozmanitá gastronomie

Kromě úžasných přírodních krás, jako jsou Galapágy, Amazonský deštný prales a vodopády Iguazu, nabízí Jižní Amerika fascinující kultury jednotlivých zemí, bohatou historii a rozmanitou gastronomii. Jižní Amerika je kontinentem, který pro svoji pestrost láká čím dál tím víc návštěvníků. Pro moderního cestovatele je kultura tohoto kontinentu fascinující, a to hlavně pro neuvěřitelný mix domorodých kultur, gastronomie, zvyků a tradic. Mezi zeměmi Jižní Ameriky jsou výrazné rozdíly, díky nimž je každá z nich jedinečná, fascinující a lákavá sama o sobě. Každá z nich může být i skvělou destinací pro plnohodnotné trávení dovolené, a to s komfortem a bezpečím, na které jste zvyklí.

Nejoblíbenější destinace Jižní Ameriky


Další destinace Jižní Ameriky

Antarktida

Antarktida

Antarktida, nazývaná také sedmým kontinentem, je jedním z posledních míst s panenskou přírodou, které láká cestovatele už po několik staletí. Uprostřed vod tohoto ledového kontinentu vám opravdu bude připadat, jako byste se ocitli v jiném světě. Můžeme vám zaručit, že pokud se odhodláte Antarktidu navštívit, zážitek to bude na celý život.

Objevte více
Argentina

Argentina

Země láká pouličním tangem, grilováním, fotbalem, kulturou gaucho a mohutnými Andami. Přidejte osobitý argentinský přístup k literatuře, filmu, hudbě a umění a získáte bohatou, ostrou kulturu, částečně latinskoamerickou a částečně evropskou, která je naprosto osobitá.

Objevte více
Brazílie

Brazílie

Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Objevte více
Chile

Chile

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

Objevte více
Peru

Peru

Peru je rozlehlé a také mimo obecně známá místa nabídne báječné zážitky – divoký amazonský prales, který si nejlépe vychutnáte z paluby luxusní lodi, nebo přírodní park a jeho džungli s jaguáry a opicemi, kterou můžete zkoumat z eco lodge. Peru je zkrátka skvělá země pro vášnivé cestovatele, kteří chtějí trávit čas v přírodě protkané tajuplnou historií dávných kmenů.

Objevte více

Vybrané zážitky

Dovolená s itinerářem v Chile Dobrodružství

Dovolená s itinerářem v Chile

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu do Chile. Čeká vás úchvatné dobrodružství spolu s bohatým programem, luxusním ubytováním a celou řadou výletů.

Objevte více
Dovolená s itinerářem v Brazílii Dobrodružství

Dovolená s itinerářem v Brazílii

Čeká vás nezapomenutelných 19 dní v Brazílii s 5denní plavbou privátní lodí. Nechte se inspirovat tímto itinerářem a vydejte se na svoji vlastní cestu snů.

Objevte více
Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru Dobrodružství

Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru

Čeká vás nezapomenutelných 10 dní v Peru a 12 dní v Ekvádoru s poznávací cestou Galapág. Nechte se inspirovat tímto itinerářem a vydejte se na cestu snů.

Objevte více
Poznávací cesta po Peru Dobrodružství

Poznávací cesta po Peru

Inspirujte se tímto itinerářem a vydejte se s námi na cestu snů, kterou připravíme přímo vám na míru. Na této jedinečné cestě vás čeká mnoho zážitků.

Objevte více
Scenic Luxury Cruises & Tours Dovolená na jachtě

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Privátní vily

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více

Vybrané ubytování

VIK Chile, Chile – O'Higgins

VIK Chile, Chile – O'Higgins

Od svého otevření se VIK Chile těší mezinárodnímu obdivu a cestovatelé z celého světa se sem sjíždějí, aby si tento inovativní cestovatelský zážitek užili.

Objevte více
Awasi Atacama – Relais & Chateaux, Chile – San Pedro de Atacama

Awasi Atacama – Relais & Chateaux, Chile – San Pedro de Atacama

Tento all-inclusive hotel Relais & Chateaux v San Pedro de Atacama na severu Chile nabízí luxusní ubytování, soukromé výlety a neodolatelnou gastronomii.

Objevte více
The Ritz-Carlton, Santiago, Chile – Santiago de Chile

The Ritz-Carlton, Santiago, Chile – Santiago de Chile

Z hotelových pokojů a apartmá hotelu The Ritz-Carlton, Santiago je nádherný výhled na město. Nabízí také velké mramorové koupelny a moderní interiér.

Objevte více
Carmel Taíba Exclusive Resort, Brazílie – Taíba

Carmel Taíba Exclusive Resort, Brazílie – Taíba

V resortu Carmel Taíba vás čeká úžasný design, pod kterým jsou podepsáni Marcelo Franco, João Armentano a Alex Hanazaki. Počítejte s velkou noblesou.

Objevte více
Txai Resort Itacare – Relais & Châteaux, Brazílie – Bahia

Txai Resort Itacare – Relais & Châteaux, Brazílie – Bahia

V tomto resortu vás čeká pravý brazilský ráj. Zažijete tu své sny tělem i duší a vychutnáte si zázraky kakaového a kokosového pobřeží v Bahii.

Objevte více
Emiliano São Paulo, Brazílie – São Paulo

Emiliano São Paulo, Brazílie – São Paulo

To, co nejlépe charakterizuje značku Emiliano, je pozornost věnovaná detailům. Vše je promyšlené a pečlivě připravené pro pohodu a komfort náročných hostů.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky a budeme vám vždy na dosah.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer