Jižní Amerika

Jižní Amerika, Chile

Přírodní krásy, fascinující kultury, bohatá historie a rozmanitá gastronomie

Kromě úžasných přírodních krás, jako jsou Galapágy, Amazonský deštný prales a vodopády Iguazu, nabízí Jižní Amerika fascinující kultury jednotlivých zemí, bohatou historii a rozmanitou gastronomii. Jižní Amerika je kontinentem, který pro svoji pestrost láká čím dál tím víc návštěvníků. Pro moderního cestovatele je kultura tohoto kontinentu fascinující, a to hlavně pro neuvěřitelný mix domorodých kultur, gastronomie, zvyků a tradic. Mezi zeměmi Jižní Ameriky jsou výrazné rozdíly, díky nimž je každá z nich jedinečná, fascinující a lákavá sama o sobě. Každá z nich může být i skvělou destinací pro plnohodnotné trávení dovolené, a to s komfortem a bezpečím, na které jste zvyklí.

Nejoblíbenější destinace Jižní Ameriky


Další destinace Jižní Ameriky

Antarktida

Antarktida

Antarktida, nazývaná také sedmým kontinentem, je jedním z posledních míst s panenskou přírodou, které láká cestovatele už po několik staletí. Uprostřed vod tohoto ledového kontinentu vám opravdu bude připadat, jako byste se ocitli v jiném světě. Můžeme vám zaručit, že pokud se odhodláte Antarktidu navštívit, zážitek to bude na celý život.

Objevte více
Argentina

Argentina

Země láká pouličním tangem, grilováním, fotbalem, kulturou gaucho a mohutnými Andami. Přidejte osobitý argentinský přístup k literatuře, filmu, hudbě a umění a získáte bohatou, ostrou kulturu, částečně latinskoamerickou a částečně evropskou, která je naprosto osobitá.

Objevte více
Brazílie

Brazílie

Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Objevte více
Chile

Chile

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

Objevte více
Peru

Peru

Peru je rozlehlé a také mimo obecně známá místa nabídne báječné zážitky – divoký amazonský prales, který si nejlépe vychutnáte z paluby luxusní lodi, nebo přírodní park a jeho džungli s jaguáry a opicemi, kterou můžete zkoumat z eco lodge. Peru je zkrátka skvělá země pro vášnivé cestovatele, kteří chtějí trávit čas v přírodě protkané tajuplnou historií dávných kmenů.

Objevte více

Vybrané zážitky

Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru Dobrodružství

Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru

Čeká vás nezapomenutelných 10 dní v Peru a 12 dní v Ekvádoru s poznávací cestou Galapág. Nechte se inspirovat tímto itinerářem a vydejte se na cestu snů.

Objevte více
Poznávací cesta po Peru Dobrodružství

Poznávací cesta po Peru

Inspirujte se tímto itinerářem a vydejte se s námi na cestu snů, kterou připravíme přímo vám na míru. Na této jedinečné cestě vás čeká mnoho zážitků.

Objevte více
Scenic Luxury Cruises & Tours Dovolená na jachtě

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Privátní vily

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Skryté poklady Patagonie Aktivní dovolená

Skryté poklady Patagonie

Vydejte se s námi do tajemné krajiny na hranicích Chile a Argentiny. Patagonii by měl určitě navštívit každý náročný cestovatel minimálně jednou za život.

Objevte více
Private Jet Private jet

Private Jet

Zajišťujeme soukromé lety po celém světě. Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo. Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb, transfer i ubytování.

Objevte více

Vybrané ubytování

Tierra Patagonia Hotel & Spa, Chile – Patagonie

Tierra Patagonia Hotel & Spa, Chile – Patagonie

Objevte nádherné ubytování v Tierra Patagonia, zážitkovém a lázeňském hotelu s nádherným výhledem na národní park Torres del Paine v chilské Patagonii.

Objevte více
Awasi Patagonia – Relais & Chateaux, Argentina – Patagonie

Awasi Patagonia – Relais & Chateaux, Argentina – Patagonie

Tento hotel nabízí výhled na pohoří Torres del Paine, patagonskou step a jezero Sarmiento. Jedná se o nejjižněji položený hotel Relais & Chateaux na světě.

Objevte více
Fairmont Rio de Janeiro Copacabana, Brazílie – Rio de Janeiro

Fairmont Rio de Janeiro Copacabana, Brazílie – Rio de Janeiro

Hotel navržený renomovanou architektkou Patricií Anastassiadis se nachází na sluncem zalitém písku pláže Copacabana a inspiroval se leskem 50. let v Riu.

Objevte více
Nayara Hangaroa, Chile – Velikonoční ostrov

Nayara Hangaroa, Chile – Velikonoční ostrov

Hlavním posláním Nayara Hangaroa je nabídnout svým hostům autentické, vřelé a výjimečné služby a podělit se s nimi o kouzlo a tajemství ostrova Rapa Nui.

Objevte více
Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy – Santa Cruz

Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy – Santa Cruz

Tento luxusní hotel se nachází na jižní straně ostrova Santa Cruz v srdci souostroví Galapágy. Může být vaší plážovou základnou, ze které budete objevovat divokou přírodu ostrovů jak po moři, tak i po souši.

Objevte více
Pikaia Lodge, Galapágy – Santa Cruz

Pikaia Lodge, Galapágy – Santa Cruz

Luxusní pětihvězdičkový resort ukrytý v kráteru vyhaslé sopky uprostřed želví rezervace dbá na maximální pohodlí a zároveň ekologický přístup ke krajině.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky a budeme vám vždy na dosah.“