Jižní Amerika

Jižní Amerika, Chile

Přírodní krásy, fascinující kultury, bohatá historie a rozmanitá gastronomie

Kromě úžasných přírodních krás, jako jsou Galapágy, Amazonský deštný prales a vodopády Iguazu, nabízí Jižní Amerika fascinující kultury jednotlivých zemí, bohatou historii a rozmanitou gastronomii. Jižní Amerika je kontinentem, který pro svoji pestrost láká čím dál tím víc návštěvníků. Pro moderního cestovatele je kultura tohoto kontinentu fascinující, a to hlavně pro neuvěřitelný mix domorodých kultur, gastronomie, zvyků a tradic. Mezi zeměmi Jižní Ameriky jsou výrazné rozdíly, díky nimž je každá z nich jedinečná, fascinující a lákavá sama o sobě. Každá z nich může být i skvělou destinací pro plnohodnotné trávení dovolené, a to s komfortem a bezpečím, na které jste zvyklí.

Brazílie

Brazílie

Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Objevte více
Chile

Chile

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

Objevte více
Peru

Peru

Peru je rozlehlé a také mimo obecně známá místa nabídne báječné zážitky – divoký amazonský prales, který si nejlépe vychutnáte z paluby luxusní lodi, nebo přírodní park a jeho džungli s jaguáry a opicemi, kterou můžete zkoumat z eco lodge. Peru je zkrátka skvělá země pro vášnivé cestovatele, kteří chtějí trávit čas v přírodě protkané tajuplnou historií dávných kmenů.

Objevte více
Antarktida

Antarktida

Antarktida, nazývaná také sedmým kontinentem, je jedním z posledních míst s panenskou přírodou, které láká cestovatele už po několik staletí. Uprostřed vod tohoto ledového kontinentu vám opravdu bude připadat, jako byste se ocitli v jiném světě. Můžeme vám zaručit, že pokud se odhodláte Antarktidu navštívit, zážitek to bude na celý život.

Objevte více
Argentina

Argentina

Země láká pouličním tangem, grilováním, fotbalem, kulturou gaucho a mohutnými Andami. Přidejte osobitý argentinský přístup k literatuře, filmu, hudbě a umění a získáte bohatou, ostrou kulturu, částečně latinskoamerickou a částečně evropskou, která je naprosto osobitá.

Objevte více

Vybrané zážitky

Plavba za obzor všedních dní se Silversea Od každého trochu

Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Na výběr máte více než 900 destinací na všech 7 kontinentech včetně nejodlehlejších míst planety. Tedy více než u kterékoliv jiné plavební společnosti.

Objevte více
5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou Od každého trochu

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Travel design promění vaše sny ve vzpomínky

Travel design promění vaše sny ve vzpomínky

Objevte kouzlo travel designu a naplňte svůj život vzpomínkami. Zvedněte kotvy a vyplujte s námi na dovolenou snů. Zkoumejte. Sněte. Poznávejte.

Objevte více
Nejlepší moře v exotice Od každého trochu

Nejlepší moře v exotice

Představujeme vám kouzelná místa nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Vaši dovolenou naplánujeme od A do Z.

Objevte více
Dovolená na luxusní jachtě Od každého trochu

Dovolená na luxusní jachtě

Pronájem jachty otevírá širokou škálu neuvěřitelných míst k objevování a objevovat destinace z paluby soukromé jachty můžete téměř kdekoliv na světě.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více

Vybrané ubytování

Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy – Santa Cruz

Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy – Santa Cruz

Tento luxusní hotel se nachází na jižní straně ostrova Santa Cruz v srdci souostroví Galapágy. Může být vaší plážovou základnou, ze které budete objevovat divokou přírodu ostrovů jak po moři, tak i po souši.

od 52 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Pikaia Lodge, Galapágy – Santa Cruz

Pikaia Lodge, Galapágy – Santa Cruz

Luxusní pětihvězdičkový resort ukrytý v kráteru vyhaslé sopky uprostřed želví rezervace dbá na maximální pohodlí a zároveň ekologický přístup ke krajině.

od 127 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky a budeme vám vždy na dosah.“

Alena Durnová

Client Services Director