Prodloužený víkend

1450x674 Prodloužený víkend | Exclusive Tours

Ideální rodinná i romantická dovolená

Odlehlé uličky i oslnivé nákupní třídy, skrytá i rozlehlá náměstí, soukromé prohlídky galerií, muzeí a historických a kulturních památek, živé bary, fenomenální cukrárny a kavárny, vyhlášené restaurace, luxusní butiky, horská jezera, degustace vín… Naplánujte si s námi výlet pro radost do přírody nebo na některé z míst, které vás okouzlí svou náladou a pestrou nabídkou aktivit, gastronomie, luxusního ubytování a perfektních služeb.

Vybrané zážitky

Evropský víkend: 72 hodin v Lisabonu Prodloužený víkend

Evropský víkend: 72 hodin v Lisabonu

Poznejte královskou historii i žhavou přítomnost Lisabonu třeba během prodlouženého víkendu. Travel designéři vaši cestu naplánují do nejmenších detailů.

Objevte více
Prodloužený víkend u italských jezer Prodloužený víkend

Prodloužený víkend u italských jezer

Objevte okolí italských jezer a staňte se na chvíli místním aristokratem. Třeba Villa d'Este z 16. století je považována za jeden z nejlepších hotelů světa.

Objevte více
Dubaj – město, o kterém se mluví Prodloužený víkend

Dubaj – město, o kterém se mluví

Ležet na pláži, nakupovat, odpočívat, ochutnávat špičkovou gastronomii z celého světa, lyžovat... Dubaj vyjde vstříc každému milovníku luxusu a pohodlí.

Objevte více
Vánoční nákupy v New Yorku Prodloužený víkend

Vánoční nákupy v New Yorku

Užijte si vánoční atmosféru New Yorku v klidu, pohodě a luxusu a nechte se hýčkat v některém z přepychových hotelů. Pro vaši cestu zařídíme vše potřebné.

Objevte více
Gastronomie v Toskánsku Prodloužený víkend

Gastronomie v Toskánsku

Objevte tajemství italské kuchyně a nahlédněte do zákulisí výroby těch nejchutnějších delikates. Zveme vás na luxusní gastronomickou cestu Toskánskem!

Objevte více
Do Španělska! Na privátní prohlídky i k šéfkuchaři Prodloužený víkend

Do Španělska! Na privátní prohlídky i k šéfkuchaři

Během celého roku se ve Španělsku odehrávají akce, které cestovatelům přibližují tamní pestrou kulturu a ukazují tuto jihoevropskou zemi v celé její kráse.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prodloužené víkendy ve městech, tzv. city breaks, jsou ideální pro rodinnou i romantickou dovolenou. Naplánujte ji s námi.“

Veronika Robin

Product Manager