Safari

1450x674 Safari | Exclusive Tours river_lodge_-_superior_luxury_suite_-_views__023_preview_maxwidth_2500_maxheight_2500_ppi_300_quality_1001

Nejen za africkou velkou pětkou, ale i za sněžnými liškami, losy a medvědy

Zařídíme pro vás prvotřídní soukromé průvodce při cestách nejen za africkou velkou pětkou, ale i za sněžnými liškami, losy a medvědy v mrazivém Laponsku. Připravíme vám privátní a exkluzivní zážitky, romantické chvíle pro oslavu výročí nebo zasnoubení i skvělý program pro vaše děti. Poradíme, kdy a kam se na safari vydat, připravíme itinerář a naplánujeme váš pobyt do posledního detailu tak, abyste o nic nepřišli. Po celou dobu vaší dovolené vám budeme k dispozici.

Vybrané zážitky

Pozorování goril horských ve Rwandě Safari

Pozorování goril horských ve Rwandě

Nechte se inspirovat tímto itinerářem. My vám připravíme ten váš vlastní na míru a naplánujeme váš pobyt do posledního detailu tak, abyste o nic nepřišli.

Objevte více
Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni Safari

Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni

Podívejte se, jak by mohla vypadat vaše safari dovolená ve 3 zemích Afriky. Tu vaši ale připravíme přímo vám na míru a zařídíme vše potřebné pro vaši cestu.

Objevte více
Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět Safari

Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět

Keňa nabízí autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo. Travel designéři vypráví o této zemi i o safari.

Objevte více
Vzpomínka na Tanzanii Safari

Vzpomínka na Tanzanii

Podívejte se do Tanzanie s naší travel designérkou. Národní parky se tady od sebe diametrálně liší, a nabízí tak svým návštěvníkům různorodou atmosféru.

Objevte více
Nejkrásnější místa Tanzanie Safari

Nejkrásnější místa Tanzanie

Tanzanie je naprosto unikátní. Nejenže jde o jedno z nejdéle osídlených území na světě, ale každý dobrodruh si tu také díky její různorodosti přijde na své.

Objevte více
Nejlepší lodge tanzanských safari Safari

Nejlepší lodge tanzanských safari

Ke skvělým zážitkům ze safari patří i adekvátní ubytování. Tamní lodge jsme proto pro vás navštívili, a díky tomu vám nyní můžeme doporučit ty nejlepší z nich.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na safari musíte zažít. Poznejte přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší cestovní kanceláři samozřejmostí.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer