Aktivní odpočinek

1450x674_aktivní odpočinek_shutterstock_459857785 (1) small

Luxusní a přitom aktivní

Toužíte po dovolené v ráji, ale zároveň neumíte den jen tak prolenošit? Vydejte se s námi do vzdálených míst, kde poznáte fascinující podmořský svět a neobvyklý život, nebo třeba do hor, které nabízejí nepřeberné množství aktivit v průběhu celého roku.

Na hory? Jedině s Relais & Châteaux Aktivní odpočinek

Na hory? Jedině s Relais & Châteaux

Představujeme vám několik nádherných hotelů vhodných pro zimní dovolenou, do kterých je to z ČR jen kousek a kde vás čeká pohoda, luxus i výtečná kuchyně.

Objevte více
5 míst, která nejlépe poznáte na kole Aktivní odpočinek

5 míst, která nejlépe poznáte na kole

Nemusíte být zdatnými sportovci, většinu tras zvládnou i vaše děti – odměnou vám bude svobodná jízda nečekaně krásnou krajinou a nezapomenutelné zážitky.

Objevte více
Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách Aktivní odpočinek

Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách

Luxusní a přitom aktivní. Žádný dress code, žádné boty – v Six Senses Laamu se žije v souladu s přírodou bez kompromisů v oblasti pohodlí a bezpečnosti.

Objevte více
Tři golfové tipy na Kypru Aktivní odpočinek

Tři golfové tipy na Kypru

Letecky jste na Kypru z Prahy za pouhé 3 hod. Jediné, o čem budete muset rozhodnout, bude to, zda si vezmete vlastní náčiní, nebo si ho zapůjčíte na místě.

Objevte více
Lyžování ve Val d’Isère Aktivní odpočinek

Lyžování ve Val d’Isère

Lyžaři všech stylů a úrovní si tu na 300 km sjezdovek užijí řadu zimních sportů, a to včetně začátečníků a dětí. Kromě lyžování je toto středisko domovem skvělého nočního života, restaurací a úžasných prvotřídních hotelů.

Objevte více
Lyžování v Méribel Aktivní odpočinek

Lyžování v Méribel

Lyžařské středisko, které poskytuje nejlepší úroveň služeb a přístup k různým druhům zimních sportů na 600 km sjezdovek. Vyzkoušet tu ale můžete i jízdu se psím spřežením, večerní sjezdy, paragliding či výlety na sněžnicích.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydáte se mezi velryby do Polynésie nebo objevíte kouzelné korály v Austrálii? Je to jen na vás.“

Matěj Polák

Travel Designér