Spojené arabské emiráty

Teplé počasí po celý rok a fascinující ráj plný zábavy

Pokud chcete zažít pohádky tisíce a jedné noci na vlastní kůži, vydejte se do Spojených arabských emirátů. V této pouštní oáze vás čeká teplé počasí po celý rok a fascinující ráj plný zábavy, vysokých mrakodrapů, špičkových obchodů i bílých pláží a nekonečné pouště. Od lyžování ve 40 °C po nejvyšší budovu světa, v království sedmi emirátů jako z jiného světa najdete cokoliv vás napadne.

Spojené arabské emiráty jsou také zemí splněných dětských přání.

Objevte svůj dokonalý hotel


 

Příroda

Za hranicí moderních metropolí Spojených arabských emirátů po staletí leží nekonečná krajina plná žlutého písku. A právě do ní se můžete vydat a užít si třeba luxusní večeři pod hvězdami. Nebo se rovnou ubytujte v luxusních pouštních resortech, jejichž zázemí a kuchyně se dají srovnat s hotely v centru Dubaje nebo Abu Dhabi. V poušti si všemi smysly užijete místní tradice v podobě pokrmů, tance a příběhů, projedete se na velbloudovi a v noci vám vezme dech temné nebe plné hvězd.

1032x554_Spojené Arabské Emirátyshutterstock_491983333

 

Gastronomie

Kuchyně Spojených arabských emirátů míchá blízkovýchodní a asijské vlivy. Jídla z celého světa střídají tradiční arabská jídla jako šauarma, falafel nebo hummus. Tradičně se používá hodně mléka, obilí a masa, včetně velbloudího. Po jídle si vychutnáte vynikající voňavou kávu s kardamomem. Ať už dostanete chuť na vybrané menu v pětihvězdičkové restauraci nebo na intimní večeři v poušti pod hvězdami, Spojené arabské emiráty vás nezklamou.

1032x554_Spojené Arabské Emirátyshutterstock_176188190

 

Vybrané zážitky

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ideálním obdobím pro cestu na Arabský poloostrov je jaro, podzim a zima. Vyhnete se největšímu horku v létě a zároveň si odpočinete od chladného počasí v Evropě.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer