Nejlepší resortové vily

Zážitky Privátní vily

Užijte si absolutní klid a prvotřídní služby.

1450x674 Nejlepší resortové vily sierramar_kodiak_greenwood_cmyk_7567-2

 

To nejlepší ze dvou světů

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit? Zároveň ale nechcete přijít o vymoženosti civilizace a prvotřídní služby? Resortové vily nabízejí to ideální z obou světů.

  

Ostrov jen pro vás na Seychelách

Vaše stopy budou jediným důkazem lidské přítomnosti na rozlehlých, nedotčených plážích resortu North Island na Seychelách, který má na soukromém ostrově pouhých 11 vil. Nejluxusnější z nich, Villa North Island, je zosobněním intimity, kterou si nejvíce užijí páry. Jejích 750 m² vás překvapí skrytým vchodem přes most, vodopádem dřevěných schodů klesajícím k soukromé pláži a obrovskou mramorovou vanou ideální pro společné koupele s dokonalým výhledem na východ slunce.

1032x554 North Island privacy-gallery4

 

Ultramoderní design budoucnosti v Thajsku

Jakmile si zujete boty a vstoupíte do Iniala Penthouse na ostrově Phuket v Thajsku, ucítíte, jak vám podlaha roztává pod nohama. Speciální paměťová pěna v koberci evokuje pocit chůze po písku. Kuchyň jen čeká na vašeho osobního šéfkuchaře. Na terase o rozloze 250 m² si vychutnáte slunce a výhled na Andamanské moře či stolování pod hvězdami. Velkolepá koupelna má sprchu navrženou ve stylu Tardis. Pohodlné postele z tzv. bílé kůže se spouštějí ze stropu a doslova vás ukolébají ke spánku.

1032x554 Iniala penthouse penthouse_bedroom_ed_MPNIX

 

  

Autentická Sardinie v absolutním soukromí

Živoucí tyrkysové moře a bílé pláže jsou tím prvním, co vás přivítá v resortu Pitrizza na sardinském pobřeží Costa Smeralda. Pro hosty, kteří hledají absolutní soukromí, nabízí resort 7 2–3ložnicových autentických vil. V každé z nich si užijete nádherné výhledy na moře, vlastní vyhřívaný bazén na terase i soukromou zahradu. Vnitřek vil zdobí perlově bílá mramorová podlaha typická pro Sardinii a luxusní vybavení z přírodních materiálů. 

1032x554 Pitrizza, A Luxury Collection Hotel olbpl-sandan-4183-hor-clsc

 

Luxusní útočiště na kalifornském pobřeží

Na jednom z útesů rozeklaného kalifornského pobřeží Big Sur objevíte luxusní útočiště jménem Post Ranch Inn. Kromě klasických pokojů resort nabízí i 2 krásné soukromé vily — 1ložnicový Post House a 2ložnicový South Coast House. Díky přírodním materiálům jako dřevo či kámen, ekologickým technologiím a dechberoucím výhledům na Pacifik nádherně splynete s duchem přírody a zároveň si užijete komfort moderního života.

1032x554 Post Ranch Inn 6266d6287c8a148163684ba6_Slide_16

 

  

Výprava do srdce divoké Afriky

Sofistikovaný safari lodge v jedné z nejznámějších rezervací Singita Serengeti House vás ohromí moderním luxusem uprostřed africké divočiny. Serengeti House ubytuje maximálně 8 lidí ve 4 suitech a je tak ideální pro dovolenou s rodinou nebo přáteli. Společně si zde užijete nejen neuvěřitelné zážitky v přírodě při pozorování divokých lvů, žiraf nebo slonů, ale i přepychové vybavení: posilovnu v sousedství rozlehlé terasy, zbrusu nové spa, tenisový pavilon nebo media místnost.

1032x554 Serengeti House Serengeti_House_Slider4

 

Arabská pohádka u Abú Dhabí

Poušť nemusí být jen nehostinným místem. V resortu Anantara u Abú Dhabí se můžete nechat unést rozlehlostí písečných dun a úrovní luxusu v Royal Pavilion Pool Villa. Odpočívejte a stolujte uvnitř nebo venku v opulentním útočišti plném arabského dekoru a místního, ručně vyráběného nábytku. Horké, slunné dny strávíte v osvěžujícím bazénu nebo lenošením ve stínu altánu. Kdykoliv můžete zavolat svého butlera a nechat si servírovat večeři dle vašich přání přímo pod hvězdami.

1032x554 Royal Pavilion Pool Villa qasr_al_sarab_desert_resort_by_anantara_guest_room_royal_pavilion_villa_exterior_view

 

  

Osvěžení těla i duše na Bali

Přírodní krásy, pohostinnost a tradiční umění Bali se prolínají celým resortem Ritz-Carlton v Ubudu. Neustálým telefonátům, e-mailům a hlavně stresu se snadno ztratíte v nejlepší vile resortu, Mandapa. Nabízí neuvěřitelných 2000 m² luxusu: 3 ložnice, vnitřní i venkovní obývací pokoj a jídelnu, venkovní sprchový kout a bazén o velikosti 172 m². To vše s nádherným výhledem na řeku Ayung a 24hodinovým servisem osobního butlera. 

1032x554 Mandapa, A Ritz Carlton Reserve dpsub-villa-0033-hor-wide

 

Život pod vodou na Maledivách

Také jste si vždy představovali, jak by vypadal život pod vodou? Na maledivském ostrově Rangali v resortu Conrad Maldives najdete podmořskou vilu Muraka neboli korál. Celá vila je stejně jako samotný korál pastvou pro oči a zároveň harmonicky splývá s přírodou. Z prvního patra, kde obývací pokoj, jídelna i ložnice tvoří jeden velký přepychový prostor, sejdete na samotné dno Indického oceánu. Z koupelny můžete sledovat pestrý život okolního atolu a v ložnici se necháte ukolébat ke spánku vlnícím se oceánem.

1032x554 Conrad Maldives The-Muraka-Aerial-day_2

 

Tipy na další zážitky

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

Užijte si dovolenou v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou.

Objevte více
Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Lodí vyplujete vstříc nekonečnému horizontu, ze kterého vyčnívá Ocean Pavilon a se skleničkou champagne si vychutnáte západ slunce jako nikdo jiný.

Objevte více
Nejlepší vily s bazénem na Maledivách

Nejlepší vily s bazénem na Maledivách

Vybrali jsme pro vás dva resorty na Maledivách, které jsou oblíbené právě díky vilám s bazénem. Velaa Private Island, nebo Lily Beach Resort & Spa?

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem destinace a vily přesně pro vás vám rádi poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader