Privátní ostrovy

Zážitky Privátní vily

Načerpejte energii na místech, kde se dny měří podle šířky úsměvu a čas se řídí podle přílivu a odlivu. Hoďte starosti za hlavu a užijte si ničím nerušenou relaxaci na nekonečných plážích.

 
Bahamské ostrovy Musha Cay_musha (1)

 

Nejkrásnější soukromé ostrovy naší planety

Nechte za sebou šeď všedních dní a vydejte se do exotiky. Ať už budete chtít cestovat na Maledivy, Seychely či do Karibiku, privátní ostrovy vám nabídnou nejen luxusní dovolenou, ale i určitou míru exkluzivity.

Seychely: North Island

Úspěšní lidé dobře vědí, proč jezdí na Seychely a proč právě na North Island. Chcete prožít dovolenou jako Robinson Crusoe v tropickém ráji? Tento soukromý ostrov je správnou volbou. Přírodní rezervace nedotčených rostlin a živočichů nabízí 11 božských vil u pláže Anse d’Est. Kvality ostrova už ocenili Bill Gates, Richard Branson nebo Madonna, líbánky tady trávili princ William a vévodkyně z Cambridge. Jestliže je luxus záležitostí kontextu – tedy aby správné věci byly na správném místě – a charakteru, pak North Island je dokonalým vzorem.

Seychely North Island_1032x554_North Island_North Island_sezlc-main-beach-4074-hor-clsc 2

 

Maledivy: Velaa Private Island

Velaa Private Island je malým rájem, který na atolu Noonu nechal postavit český podnikatel Jiří Šmejc. Ve spolupráci s architektem Petrem Kolářem se mu podařilo vybudovat resort, který se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími na světě. Hosté si dnes mohou vybírat z 50 vil s bazénem, většina z nich přitom stojí přímo nad mořem. Dominantou atolu je vyhlídková věž s restaurací a vinným sklepem. Během pobytu můžete relaxovat v lázních, využít golfové hřiště, squashový a tenisový kurt anebo horolezeckou stěnu. Vyzkoušet můžete také nejrůznější vodní sporty, objevovat okolí z paluby luxusní jachty, sledovat delfíny nebo zkoumat bohatý život pod mořskou hladinou v malé ponorce.

Maledivy Velaa Private Island_aragu_12-c59702863f0d9ef5a8be3d156906aebd-1589367899

 

Bahamské ostrovy: Musha Cay

Hvězdný ostrov s hvězdným majitelem. Iluzionista David Copperfield vybudoval v odlehlé části Karibiku unikátní resort přesně podle svých představ. A není to žádný trik. Na Musha Cay je 5 prostorných vil, v nichž se může ubytovat až 24 hostů, a každá má soukromou pláž. Prim hraje vila umístěná na nejvyšším místě ostrova s překrásným panoramatickým výhledem na moře a okolní neobydlené ostrovy. Na ostrov se dostanete letadlem z Nassau za pouhých 45 min. Až si zde budete užívat svého soukromého ráje, nenechte si ujít piknik na pruhu bílého písku obklopeného vodami. Objevuje se jen při odlivu.

1032x554_Bahamské ostrovy Musha Cay_musha (1)

 

Maledivy: Coco Prive Kuda Hithi Island

Dokonalé soukromí na Maledivách v úkrytu tropické krajiny plné palem a bílé písečné pláže obklopené tyrkysovými vodami – to je maledivský ráj Coco Prive. V 5 vilách a master suitě s výhledem na Indický oceán se může ubytovat maximálně 12 lidí. Na intimní ostrov se pohodlně dostanete za 10 min. hydroplánem z letiště Malé anebo se sem můžete plavit luxusní jachtou. Pak už bude snový ostrov jen váš. Dbají tady na každý detail (např. po každém pobytu jsou vily znovu vymalovány) a veškeré přístroje se ovládají přes iPad. K dispozici vám navíc bude zástup osobních butlerů, kuchařů nebo sommelierů. Vlny oceánu můžete střídat s osvěžením v bazénu, který obepíná skoro celou pláž, a k večeru doporučujeme vyrazit na pozorování želv, pro něž je Coco Privé také oblíbenou destinací.

Maledivy- Coco Prive Kuda Hithi Island_coco_prive_kuda_hithi_025

 

Francouzská Polynésie: ostrov Brando

„Pastelově modrá, noční modrá, tyrkysová, nebeská, safírová, ultramarínová, zelenomodrá, ocelová, světle modrá, enziánová…,“ lovil slavný herec Marlon Brando v paměti ta správná slova, jimiž by popsal odstíny barev kouzelné laguny v centru svého ostrova. Ekologický resort nazvaný jednoduše The Brando je oblíbenou destinací hollywoodských celebrit. Vanilkovou pláž lemuje 35 vil schovaných mezi palmovými listy – každá má bazén, venkovní vanu a vlastní terasu. O maximální pohodlí se stará 200 zaměstnanců. Ostrov Brando leží 30 km severně od Tahiti ve Francouzské Polynésii.

Francouzská Polynésie ostrov Brando_ the-brando-aerial-view_26559212307_o

 

Fidži: Laucala Island

Půvabný ostrov Laucala na Fidži v Oceánii je nejluxusnější destinací v tomto vzdáleném koutu světa. Ostrov kdysi koupil nakladatel Malcolm Forbes, dnes je jeho vlastníkem Dietrich Mateschitz, tvůrce nápojové značky Red Bull. Majitel týmu formule 1 sem přenesl svou vášeň pro sport. Od Davida McLay Kidda si nechal postavit 18jamkové golfové hřiště i největší bazén v jižním Tichomoří. Hostům je k dispozici také flotila 14 lodí – od moderní jachty po klasický kajak. Na Laucala se jezdí hlavně za aktivitami, ale ani komfort ubytování nezůstává pozadu: každá z 25 vil má svůj vlastní bazén a o vaše pohodlí se starají tři stovky zaměstnanců.

Fidži Laucala Island_CLI Upcoming property page Web Images RMC Nov 2021 2

 

Britské panenské ostrovy: Necker Island

Z padesátky britských ostrovů v Karibiku je bezesporu tím nejkrásnějším a nejpůvabnějším Necker Island. Jeho hrdým majitelem je multimiliardář Richard Branson, který na svém ostrovním ráji rozhodně nešetřil. Sám říká, že ostrov koupil, aby tím ohromil svou budoucí manželku. Podařilo se. Ale stejně tak budete ohromeni i vy – Necker Island je skvělým místem k odpočinku i pořádání opulentních večírků, kde vám budou společnost dělat plameňáci, lemuři a želvy. A když se vám zachce, můžete se projet v miniponorce nebo se nalodit na Bransonovu jachtu Necker Belle. Co se týká soukromí, to je trvale zajištěno – na ostrov se vejde maximálně 48 dospělých a 6 dětí.

Britské Panenské ostrovy_Necker Island_necker

 

Indonésie: Pulau Joyo

Jižní část Jihočínského moře je poseta ostrůvky s neobydlenou divočinou. Mezi nimi vyniká Pulau Joyo, oblíbená destinace úspěšných byznysmenů ze Singapuru, kteří tady hledají klid a novou energii. Ostrov v Indonésii koupil lodní magnát Antony Marden původně jako rekreační místo pro svou rodinu, ale v roce 2011 otevřel dveře všem zájemcům. Mohou se ubytovat v 6 domech zařízených převážně v indonéském stylu a plných místních starožitností. Šéfkuchař je specialistou na místní kuchyni a vyhlášené je jeho indonéské rybí kari. A jak ostrov sám sebe charakterizuje? Menší než blízký Nikoi, méně okázalý než Batu Batu, hezčí než Pangkil a autentičtější než vodní vily na Maledivách.

Indonésie Pulau Joyo_958f09_7d4f61f0ac5c466bb178c0b6277a0c41_mv2_d_2800_2100_s_2

 

Belize: Cayo Espanto

Soukromý ostrov Cayo Espanto, hustě pokrytý kokosovými palmami, je romantickým úkrytem před rušným světem. Ostatně i proto je oblíbenou destinací pro svatební obřady. A říká se, že tu mají vůbec nejlepší kuchyni v regionu. Cayo Espanto v Belize vás dostane svou neotřelostí a intimitou. 7 prostorných, pohodlných, ale jednoduchých vil je umístěno tak, že na sebe hosté nevidí. Nejlepší vila stojí přímo nad vodou v absolutním soukromí. Objevte ukrytý ráj v Karibiku, který je přitom jen 2 hod. letu z Floridy.

Belize Cayo Espanto_Overhead-ESP14-11-13_230-1030x687

 

Tipy na další zážitky

Nejlepší vily s bazénem na Maledivách

Nejlepší vily s bazénem na Maledivách

Vybrali jsme pro vás dva resorty na Maledivách, které jsou oblíbené právě díky vilám s bazénem. Velaa Private Island, nebo Lily Beach Resort & Spa?

Objevte více
5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

Užijte si dovolenou v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou.

Objevte více
Nejlepší resortové vily

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi na nejkrásnější ostrovy naší planety, zapomenout na každodenní shon a stres.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader