North Island, Seychely

Ryzí luxus na soukromém ostrově

Úspěšní lidé dobře vědí, proč jezdí na Seychely a proč právě na North Island. Chcete prožít dovolenou jako Robinson Crusoe v tropickém ráji? Tento soukromý ostrov je správnou volbou. Kvality tohoto seychelského ostrova už ocenili Bill Gates, Richard Branson nebo Madonna. Líbánky tady trávili princ William a vévodkyně z Cambridge.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Za 15 min. se z mezinárodního letiště ve Victorii, hlavního města Seychel, dostanete helikoptérou na soukromý ostrov do resortu North Island, přírodní rezervace nedotčených rostlin a živočichů.

1032x554_North Island_North Island_sezlc-main-beach-4074-hor-clsc 2

 

Ubytování

Je zde pouhých 11 vil, a tak vám bude připadat, že jste na něm úplně sami. Vybírat si můžete z vil s jednou nebo dvěma ložnicemi, ale Villa North Island vás bude pravděpodobně lákat nejvíce. Je nejluxusnější z nich a zároveň zosobněním intimity. Na 750 poskytuje řadu prostor k relaxaci – dekadentní ložnici, velkou mramorovou vanu, skrytá zákoutí, soukromou pláž – a místa, ze kterých můžete nerušeně sledovat východ i západ slunce.

1032x554_North Island_Villa North Island_sezlc-king-villa-5361-hor-clsc 2

 

Restaurace

Všechna menu jsou navržena ve spolupráci s šéfkuchařem Akira Back, oceněným michelinskou hvězdou. Laid Back nabízí půvabné stolování při svíčkách, Sunset Beach od šéfkuchaře Akira Backa nabízí čerstvou horkou pizzu, saláty a grilované občerstvení ve stylu tapas. Akira Back s vámi probere menu a bez problémů vám na základě vašich požadavků vytvoří jídla, aby vám poskytl zcela personalizovaný kulinářský zážitek. Cílem celého kuchařského týmu je vás rozmazlit, překvapit a potěšit. Stolovat můžete i ve své vile.

1032x554_North Island_north-island-Laid-Back-6 2

 

Aktivity

Hosté si na North Island mohou vybírat z bohatého seznamu aktivit, aniž by museli ostrov opustit – šnorchlování, rybolov, jízda na kajaku, stand up paddling, plavba na lodi při západu slunce, průzkumný výlet po ostrově, cyklistika, komentované vycházky, jóga, spa a posilovna, pikniky atd.

1032x554_North Island_North Island_sezlc-paddling-9601-hor-clsc 2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„V butiku na North Island nakoupíte stylové doplňky pro ostrovní životní styl nebo jedinečné dárky a suvenýry pro přátele a rodinu.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader