Soukromí, luxus a naprostý klid v tropickém ráji Seychel

Luxusní resort North Island se skládá z pouhých jedenácti přepychových vil. Nachází se na jinak zcela opuštěném ostrově Ile du Nord, zhruba 15 minut letu helikoptérou z Mahé. North Island je velmi vyhledávaným resortem celebrit a na líbánkách tu byl i princ William se svou chotí Kate. Prostorné vily jsou zasazeny do nedotčené přírody a ke každé náleží malý kousek pláže, vlastní terasa a jacuzzi. Na ostrově se nachází jen jedna restaurace a jeden bar, v obou si však dopřejete výbornou kuchyni z celého světa. Nebo si můžete nechat připravit speciální piknikový koš a vyrazit na obhlídku ostrova. Postaráno bude i o vaše děti, které zabaví místní program Beach Buddy, s nímž budou moci objevovat krásy přírody. Přidat se ale můžete i vy.

Video o North Island

Ubytování v North Island

Na ostrově se nachází pouhých jedenáct vil, z toho deset Presidential Villas. Ty nabízejí 450m2, plně vybavenou kuchyni, elegantní prostory, které jsou v souladu s místní přírodou, vlastní jaccuzi a prostornou terasu. Každá má také vlastní kousek pláže.

Jedenáctou a také největší vilou je Villa North Island. Rozprostírá se na 750m2 na východní straně ostrova, zcela skrytá před zraky hotelových hostů. Nabízí bezprecedentní soukromí, krásné prostory a vstup na soukromou pláž. Je však určena pouze párům.

Stravování v North Island

Na východním břehu ostrova se nachází The Piazza, luxusní restaurace, ideální pro romantickou večeři při svíčkách. Denní menu se skládá vždy z čerstvých sezónních surovin a je připraveno na míru vašim chutím. Nezřídka na přilehlou pláž připlují i mořské želvy, aby zde zahnízdili, což z již tak skvělého oběda učiní skutečně nezapomenutelnou záležitost.

Na druhé straně ostrova se přímo na pláži nachází West Beach Bar, který nabízí pizzu, saláty a pestrý výběr grilovaných snacků. Můžete zde popíjet osvěžující koktejly a pozorovat při tom malebné západy slunce.

North Island vám vyjde vstříc a pokud se nebudete chtít stravovat v baru ani v restauraci, místní šéfkuchaři vám ochotně připraví jídlo na míru přímo ve vaší vile, či vás vybaví vším potřebným na celodenní piknik v přírodě či na pláži.

Aktivity v North Island

V North Island naleznete luxusní spa s překrásným výhledem na oceán, ve kterém se vám budou plně věnovat ruce školených masérů. Ti využívají kosmetiku Thalgo, ve spojení s přírodními a lety osvědčenými produkty. Na své si přijdou i milovníci vodních sportů a potápění, pro které je připravena velmi pestrá nabídka. Kajaky, potápění, šnorchlování, paddleboarding či rybaření jsou jen zlomkem aktivit, kterým se můžete věnovat. Hotel nabízí i ekurze lodí do přilehlých oblastí Seychel, jízdu na horském kole a zábavný i naučný program pro vaše ratolesti.

Jak zařídit dovolenou v North Island

Dovolenou na Seychelách v North Island Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.