Fregate Private Island, Seychely – Fregate

16 nádherných vil s velkými soukromými bazény

Soukromý ostrov Fregate Island svým návštěvníkům poskytuje nejen nádherné pláže, ale i kontakt s nedotčenou přírodou a perfektní luxus, který zdejší resort nabízí. Jde totiž o ekologicky uvědomělý projekt, jehož cílem je zachovat původní krásy a živočišné i rostlinné druhy, které jsou pro Seychely typické, a tak se tu můžete kochat výhledy z pláží, krmit zdejší suchozemské želvy a užívat si nádhernou noční oblohu. 

Hotel je aktuálně v rekonstrukci a bude znovu otevřen až v roce 2025. Rádi pro vás najdeme jiné ubytování, přesně podle vašich představ a přání.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Na Fregate Private Island se dopravíte helikoptérou za zhruba 20 min. z Mahé nebo luxusní jachtou (cca 1,5 až 2 hod. plavby). 

1032x554 Fregate Private Island FIP_Beach_Anse-Bambous_3-e1610714177819

 

Ubytování

Nachází se zde pouze 16 vilek, tudíž velká míra soukromí je během dovolené zaručena.

1032x554 Fregate Private Island FIIP_Banyan-Hill-Estate_Bedroom_2-1-e1610708420532

 

Restaurace

V resortu se nachází celkem 2 restaurace, 2 bary a vinný sklípek, nicméně v tomto resortu můžete jíst kdekoliv se vám to bude líbit. Můžete si například vychutnat snídani v přírodě během pozorování místní fauny a flory, oběd či večeři přímo na pláži nebo BBQ na terase své vlastní vilky. Pokud vám přece jen bude chybět trochu další společnosti, budete se moci vydat do restaurace Fregate House Restaurant, a vychutnat si tak nejen skvělé jídlo, ale také tradiční taneční představení a krásný výhled na oceán. Skvělou třešničkou na dortu je to, že 80 % čerstvých surovin pochází přímo z hotelové zahrady.

1032x554 Fregate Private Island FIP_Culinary_BBY_2

 

Aktivity

Resort nabízí také spoustu možností, jak trávit volný čas. Nechybí zde například muzeum, fitness, boutique a galerie, knihovna, marina s potápěčských centrem a yacht clubem, 2 bazény, tenisové kurty a skvělé wellness Rock Spa plné různých přírodních procedur. Můžete se vydat na lekci jógy, vyzkoušet vodní sporty, potápění, rybolov nebo přispět k trvalé udržitelnosti pěstováním rostlin nebo péčí o želvy.

1032x554 Fregate Private Island fregate_280512_o_013

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pokud vás i tak ostrov přestane během pobytu bavit, můžete se vydat například na výlet na nedaleký La Dique. Vše potřebné zařídíme my.“