Waldorf Astoria Seychelles, Seychely – Platte Island

Nedotčené pláže, jedinečné aktivity a bezkonkurenční služby

Na tomto soukromém ostrově na Seychelách na vás čekají nedotčené pláže, jedinečné aktivity a bezkonkurenční služby. 6 restaurací a barů od cenami ověnčeného šéfkuchaře a ikonické lázně se postarají o to, aby byl váš pobyt nezapomenutelný. Můžete se těšit na řadu programů včetně ekologické výchovy, muškaření, venkovního kina a šnorchlování.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný. Seychely jsou součástí souostroví v Indickém oceánu, které se nachází asi 1600 km od východního pobřeží Afriky.

Ostrov Platte je tropický ráj v Indickém oceánu, na který se dá dostat pouze soukromým letadlem a který je plný divoké přírody na souši i pod vodou. Setkáte se zde s přírodou a zahlédnete exotické mořské ptáky, chráněné želvy Hawksbill, manty a mírumilovné keporkaky. Prozkoumat můžete i majestátní palmové háje, které vedou k laguně a korálovému útesu.

1032x554 Waldorf Astoria Seychelles Platte Island 0_Aerial

 

Ubytování

Odpočiňte si v ráji zvaném Waldorf Astoria Seychelles Platte Island a ubytujte se v jedné z 50 přímořských vil. Každá z nich nabízí odlehlou tropickou oázu se soukromým bazénem, prostornou terasou a bohémským interiérem.

1032x554 Waldorf Astoria Seychelles Platte Island DSC00521

 

Restaurace

Ve Waldorf Astoria Seychelles Platte Island můžete povečeřet v jedné z 6 restaurací. Čeká na vás dokonalý zážitek ze zahrádky a sezónní ovoce a zelenina, které jsou čerstvě sklizené a zakomponované do vašeho jídla. U bazénu zase můžete posedět u čerstvého sushi nebo si s přáteli vychutnat afro-latinskou fúzi.

1032x554 Waldorf Astoria Seychelles 05b_SR2_Organic_Restaurant

 

Aktivity

Těšit se ve Waldorf Astoria Seychelles Platte Island můžete na řadu zařízení včetně klidných lázní, veřejného venkovního bazénu, tenisového kurtu, přístupu na pláž a mnoho dalšího. Zúčastnit se můžete i vzrušujících aktivit, jako jsou mistrovské kulinářské kurzy či poznávání ostrova.

1032x554 Waldorf Astoria Seychelles 07a_Spa_Arrival

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou ve Waldorf Astoria Seychelles vám zdarma připraví na míru tým private travel designerů Exclusive Tours. Vyberte si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle svých požadavků.“

Veronika Robin

Product Manager