Four Seasons Resort Seychelles, Seychely – Mahé

Romantická dovolená na jedné z nejkrásnějších pláží světa

Luxusní a moderně zařízené vily Four Seasons Resort Seychelles jsou inspirovány kreolskými tradicemi. Je jich jen 67, tudíž vám zaručují velkou míru soukromí. Dostatek prostoru a vybavení je tu jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi. Areál je postaven přímo u pláže, jednotlivé vily pak stojí na svazích okolních kopců a nabízejí krásný výhled na oceán a okolní tropickou přírodu. V resortu se nacházejí 4 delikátní restaurace a 2 bary, zázemí pro děti a hotelové lázně.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Four Seasons Resort Seychelles se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží světa – romantické Petit Anse – v zátoce ostrova Mahé.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles SEY_509_original

 

Ubytování

Atraktivní vily na pláži doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Jsou totiž lépe přístupné než ty ve svahu. Všechny vily jsou podobné, přírodně laděné v kreolském duchu, s vyhlídkovou terasou a bazénem. Vily Garden jsou nejblíže pláži, restauraci a dalšímu zázemí resortu. Větší soukromí a krásný panoramatický výhled nabízejí vily Ocean, nacházejí se v kopci uprostřed tropických plodin. Nejvýše stojí vily Hilltop, z nichž některé se doslova ztrácí v tropickém porostu. Rychlejší pohyb po resortu zajišťují hotelové club cars.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles SEY_260_original

 

Restaurace

Ve 4 restauracích a 2 barech si můžete dopřát delikátní pokrmy či osvěžující ovocné koktejly. Výběr je opravdu velmi pestrý. Exkluzivní výhled na Indický oceán z restaurace ZEZ vám umožní pozorovat nezapomenutelné západy slunce. Ranním švédským stolům vévodí tradiční kreolská a také asijská kuchyně, zatímco večer se můžete těšit na středomořské speciality, zahrnující španělská, italská, řecká, turecká i libanonská jídla. V Kannel pak ochutnáte širokou nabídku mořských plodů a světové kuchyně.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles SEY_1011_original

 

Aktivity

Four Seasons Resort Seychelles je vhodný zejména pro relaxaci, k níž přispívají i hotelové lázně. Nacházejí se na vrcholku kopce a celý resort a pláž Petite Anse z nich máte jako na dlani. Zahrnují 5 salónů a speciální jogínský pavilon, indické a další asijské masážní techniky. Během pobytu se můžete věnovat také různým sportovním aktivitám, vedle vodních sportů i jízdě na koni. Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského klubu.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles SEY_488_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ubytujte se nad korunami stromů v zátoce ostrova Mahé, na jedné z nejkrásnějších pláží světa, Petit Anse.“