Anantara Maia Seychelles Villas, Seychely – Mahé

Top resort na Seychelách pro ty nejnáročnější

V tomto klidném ráji, který patří mezi nejluxusnější resorty na Seychelách, naleznete pouze 30 přepychových vil. Setkáte se zde s velmi kvalitním servisem, a především dokonalým soukromím. Po celou dobu pobytu se o vás stará osobní komorník. Panuje zde takový klid, že prakticky nemusíte s nikým jiným přijít do styku. Je to ideální místo pro odpočinek, ale můžete si tu užít rovněž řadu aktivit.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Anantara Maia Seychelles Villas leží na jihozápadě ostrova Mahé, přímo na krásné pláži omývané tyrkysovými vodami Indického oceánu.

1032x554 Anantara_Maia_Seychelles_Villas_Beach_Resort_View

 

Ubytování

3 kategorie vil se liší hlavně polohou. Všechny jsou moderně vybaveny, mají vlastní bazén a venkovní koupelnu. Pokud si přejete být blízko pláži, zvolte některou z vil Ocean View Pool Villa. Jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, nejsou v kopci a nacházejí se nejblíže hotelového zázemí.

Preferujete-li spíše krásný výhled a soukromí zajištěné tropickou zahradou, budou se vám líbit vily Premier Ocean View Pool. Ty jsou na kopci a z jejich terasy je krásně vidět na Anse Louis a Anse Boileau Bays. Vilky Ocean View jsou blízko restaurace, nad písčitou pláží. Nejkomfortnější a nejklidnější jsou pak vily Premier Beach Pool.

1032x554 Anantara_Maia_Seychelles_Villas_Guest_Room_Premier_Ocean_View_Pool_Villa_Interior

 

Restaurace

Během pobytu máte neustále k ruce vlastního komorníka, který se postará o rezervaci stolu v restauraci. Svého komorníka můžete požádat i o přípravu snídaně ve své vile, případně vám může kdykoliv během dne přinést drink na terasu. Zorganizuje pro vás romantickou večeři na pláži i v soukromém pavilonu. Okouzlující atmosféra a skvělý servis vás čeká i v restauraci Tec-Tec, která připravuje delikatesy na nejvyšší úrovni, inspirované zejména francouzskou, středomořskou a kreolskou kuchyní. A to vše za doprovodu široké nabídky vín ze zdejšího sklepa.

Bezkonkurenční koncept Anytime, Anywhere dává hostům Anantara Maia Seychelles Villas svobodu jíst, kdy chtějí a kde chtějí. Toužíte po snídani na pláži v 1 hod. odpoledne? Máte ji mít!

1032x554 Anantara_Maia_Seychelles_Villas_Poached_Lobster

 

Aktivity

Odpočinek na pláži můžete střídat s relaxací v místních lázních Anantara Spa, rozproudit krev v žilách zase při některé z vodních aktivit – nabízí se nemotorizované vodní sporty, ale také potápění. Jestliže vyrazíte s dětmi, oceníte možnost svěřit je personálu dětského klubu, který pro ně s láskou připraví zajímavý program. Tento resort je určen zejména k relaxaci, ovšem budete-li si to přát, váš komorník zařídí různé výlety po tomto i dalších ostrovech.

1032x554 Anantara_Maia_Seychelles_Villas_Spa_Vichy_Showers

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Seychelách v hotelu Anantara Maia Seychelles Villas vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberte si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle svých požadavků.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist