Kempinski Seychelles Resort, Seychely – Mahé

5* plážový a potápěčský resort na Seychelách

Resort Kempinski Seychelles na nachází přímo na hlavním ostrově Mahé a díky jeho vybavení si zde pobyt užijí jak páry, tak rodiny s dětmi. Hotel nabízí ubytování v pokojích a suitech s výhledem do přírody nebo na moře a má celkem 4 restaurace a bary. Pokud si jedete na Seychely především odpočinout, navštivte místní luxusní wellness and spa centrum. Nabídka procedur je tu opravdu široká a nechybí ani fitness. Pokud toužíte po aktivní dovolené, čeká vás tu nepřeberné množství aktivit.  

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Resort Kempinski Seychelles na nachází přímo na hlavním ostrově Mahé, v jižní části v Baie Lazare, zhruba 35 min. jízdy autem z letiště. Resort je v postaven v harmonii s okolní přírodou a chlubí se dlouhou písčitou pláží. 

1032x554 Kempinski Seychelles Resort c8ad8a4cae7b-73656585_4K

 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v pokojích a suitech s výhledem do přírody nebo na moře. Každý z pokojů má balkon, terasu nebo vlastní kousek zahrady, některé z nich také pouze pár kroků na pláž. Prostorné suity mají navíc oddělenou obývací část.

1032x554 Kempinski Seychelles Resort 0647544fe7a8-73656523_4K

 

Restaurace

Hotel má celkem 4 restaurace a bary. Každé ráno začnete skvělou snídaní v Café Lazare, kam si ale můžete zajít i během dne na kávu nebo večer na večeři formou bufetu. Restaurace L’Indochine nabízí prvotřídní gastronomii a pokrmy z evropské ale i místní kuchyně. Specialitou jsou tu čerstvě nachytané mořské plody. Lehký oběd nebo drink přímo na pláži si vychutnáte v Windsong Beach Restaurant nebo v Plantes Bar and Lounge. Pokud budete chtít oslavit něco speciálního, hotel pro vás zajistí například privátní snídani na pláži nebo romantickou večeři na skále s výhledem do širokého okolí.

1032x554 Kempinski Seychelles Resort 0d8547a20b0e-73656517_4K

 

Aktivity

Pokud si jedete na Seychely především odpočinout, navštivte místní luxusní wellness and spa centrum. Nabídka procedur je široká a nechybí ani fitness. Součástí hotelu je také helipad, který můžete využít nejen pro transfer z letiště, ale také například na výlet na jiný ostrov. Milovníci vodních sportů si tu jistě přijdou na své – během dovolené se budou moci potápět i surfovat. Na souši je zase možnost tenisu, volejbalu, socceru, hikingu do okolí nebo jógy. Nejvíce nadšené zde budou ale vaše děti, o které bude postaráno v dětském klubu. Budou mít plnou hlavu zážitků ze zábavného programu či setkání s místními obrovskými želvami. 

1032x554 Kempinski Seychelles Resort a59830f2223a-Spa_Peeling_1920x1080px

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer