Raffles Seychelles, Seychely – Praslin

Krásné ubytování na kouzelném ostrově

Ostrov Praslin, jedna z nejvzdálenějších destinací na světě, ležící v Indickém oceánu, je výchozím bodem pro nesčetné množství aktivit a domovem přírodních divů, jako jsou úžasné památky světového dědictví UNESCO. A právě na tomto kouzelném ostrově se rozkládají nádherné soukromé vily s bazénem, kterých se dotýká vznešená krása jemného bílého písku, opálově zbarvených oceánů a svěže zelených kopců. V Raffles Seychelles je k dispozici celkem 86 luxusních vil s privátním bazénem. Jsou umístěné v kopci, obklopené místní vegetací a nabízejí spoustu soukromí.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Praslin je druhým největším ostrovem Seychel a je považován za skvělý výchozí bod pro objevování přírodních krás tohoto ostrovního státu, jako je například přírodní rezervace Vallée de Mai Nature Reserve, která je zapsaná do světového přírodního dědictví UNESCO, nebo pláž Anse Lazio, která je považována za nejkrásnější na světě. Resort Raffles Seychelles se nachází na ostrově Praslin, přibližně 40 km severovýchodně od hlavního ostrova Mahé. 

1032x554 Raffles Seychelles RPS_Resort-Overview

 

Ubytování

V hotelu je k dispozici celkem 86 luxusních vil s privátním bazénem, které mají 1 až 2 ložnice. Vily jsou umístěné v kopci obklopené místní vegetací, díky čemuž nabízejí nádherný výhled a spoustu soukromí. Jednotlivé kategorie jsou rozdělené právě podle toho, co z vily vidíte. Můžete mít výhled na zeleň a zahrady, oceán anebo panoramatický výhled do celého okolí.

1032x554 Raffles Seychelles RPS_Two-Bedroom-Oceanview-Villa-Lounge

 

Restaurace

V hotelu se nachází celkem 6 restaurací a barů. Romantické večeře si budete moci užívat v restauraci Curieuse s výjimečnou atmosférou. Každé ráno vás na snídani zavedou kroky do restaurace Losean nabízející mezinárodní kuchyni a večerní menu inspirované Indickým oceánem. Sendviče, saláty a sushi budete mít k dispozici přímo u bazénu a skvělé koktejly budete moci popíjet s výhledem na oceán v Danzil Bar Lounge. Nechybí ani room service k dispozici po celý den, takže jídlo si můžete vychutnat i v pohodlí své vily.

1032x554 Raffles Seychelles RPS_Losean-Restaurant-Food

 

Aktivity

Milovníky wellness určitě potěší nabídka masáží a procedur v místním spa, které se chlubí až 12 místnostmi určenými na jednotlivé procedury s výhledem na oceán nebo do tropických zahrad. Kromě procedur si můžete zaplavat i v místním bazénu, zacvičit si jógu, zajít do fitness centra protáhnou a posílit svaly, či je naopak nechat odpočinout v sauně nebo vířivce. Zatím, co budete odpočívat a regenerovat své tělo, vaše děti si budou užívat plno zábavy v dětském klubu Sugar Palm.

1032x554 Raffles Seychelles RPS_Tortoise-Park

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Jelikož se resort nachází na jiném ostrově, je nutné sem absolvovat zhruba 20minutový vnitrostátní přelet plus dalších zhruba 25 min. autem přímo do hotelu. Další variantou může být také přelet privátní helikoptérou (cca 20 min. letu).“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist