Constance Lemuria, Seychely – Praslin

Za golfem na magickou pláž Anse Georgette

Constance Lemuria má jedny z nejkrásnějších pláží na světě a opravdu si zde budete připadat jako v ráji. Je ideálním místem pro milovníky golfu, kteří touží po exotice, dokonalým místem pro páry, které chtějí zažít romantickou dovolenou, ale i pro rodiny s dětmi, které hledají zábavní program plný aktivit. Ubytování je zde ještě o stupeň na vyšší úrovni než v Constance Ephelia.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Constance Lemuria se nachází v severozápadní části ostrova Praslin. Hotelové budovy jsou rozmístěny mezi tropickými palmami, které vrhají stín na bělostný písek. V jejich blízkosti jsou 3 nádherné pláže, přičemž jedna z nich, Anse Georgette, je považována za vůbec nejhezčí na ostrově.

1032x554 Constance Lémuria pláž beach_3

 

Ubytování

V resortu se můžete ubytovat v prostorných suitech i ve vilách o několika ložnicích a s vlastním bazénem, z jejichž zahrad je vstup přímo na pláž. Resort Constance Lemuria je velmi rozlehlý a některé vily se nacházejí poměrně daleko od hotelového zázemí. Ten však nabízí club car service, takže si můžete objednat vozítko pro překonání jakékoliv vzdálenosti.

1032x554 Constance Lémuria vila presidential-villa-exterior_2

 

Restaurace

Místní restaurace jsou na velmi vysoké úrovni a dress code ve večerních hodinách je v nich nutností. V hlavní restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu, nabízí však i jídla à la carte. Gurmánskou francouzskou kuchyni připravují v restauraci Seahorse, ze které je krásný výhled na golfové hřiště. Na pláži je pak restaurace s kreolskou atmosférou, jejíž specialitou jsou grilované ryby.

1032x554 Constance Lémuria restaurace seahorse-restaurant_2

 

Aktivity

Během svého pobytu se můžete věnovat řadě sportovních aktivit, relaxaci nebo poznávat krásy seychelských ostrovů. Na Seychelách je jen jedno 18jamkové hřiště, právě v Constance Lemuria. Jeho jedinečný design zaručuje skvělou hru. Pokud během dovolené chcete udělat i něco pro své zdraví, dobře vám k tomu poslouží hotelové lázně a fitness centrum. Sportovněji ladění hosté si mohou zdarma vypůjčit kola, zahrát si tenis nebo se věnovat vodním aktivitám. Pro děti bude pobyt v resortu opravdovou pohádkou, v dětském klubu Turtle na ně čekají suchozemské želvy a zábavní program plný aktivit.

1032x554 Constance Lémuria image-website-v1-lemuria-correction

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Romantický ráj na Seychelách pro milovníky golfu a krásných pláží, to je Constance Lémuria. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer