Privátní Cestovní Kancelář

O nás

Jsme zdrojem inspirace, protože i cesta kolem světa začíná myšlenkou. Jsme průvodcem, se kterým budete doma v Africe i za polárním kruhem. Jsme rádcem, který vás zná, podanou rukou, kdykoli je potřeba, a především předvídavým partnerem, díky kterému cestujete hladce a bezpečně.

ET_LP_FBcover_shutterstock_266232050_flip
325x499_Keňa_shutterstock_156151316
325x499_Maledivy_51532381400_793803f630_o

Naše filozofie

Poznávání krás vnějšího světa utváří náš svět vnitřní. Umožňujeme našim klientům zažít a vychutnat si ty nejúchvatnější zážitky a luxus, které si zapamatují navždy. Naši klienti si zaslouží jen to nejlepší. Proto všechny naše služby jsou naprosto individuální, na míru a vše je několikanásobně překontrolováno a vždy ověřeno.

Vize

Umožňujeme svým klientům zažít planetu Zemi z pohledu nejvyšší úrovně cestovatelských služeb. Patříme ke špičce svého oboru. Luxus je u nás standard. Nabízíme nejvyšší kvalitu služeb, jsme dlouholetými odborníky a partnery těch nejluxusnějších poskytovatelů služeb. Udržujeme si příjemnou, přátelskou, ale zejména upřímnou a otevřenou atmosféru. Vždy jsme 100% diskrétní.

Objevte kouzlo soukromého cestování

Proč cestovat s Exclusive Tours

Nejexkluzivnější hotely na celém světě

Nabízíme pouze pětihvězdičkové hotely a luxusní rezidence, které splňují nejvyšší standardy pohodlí a elegance.

Dopřejte si soukromé cestování

Ať už preferujete cestování soukromým letadlem, helikoptérou, nebo jachtou, zajišťujeme prvotřídní dopravu na míru vašim potřebám.

Exkluzivní VIP služby jen pro vás

Od privátních kuchařů a prohlídek až po VIP salónky a transfery, poskytujeme služby, které převyšují nejvyšší standardy.

Již od roku 2007 chystáme ty nejexkluzivnější dovolené

Naše dlouholetá zkušenost v oboru nám umožňuje nabídnout jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

Maximální diskrétnost a profesionalita

Spoléháme na dlouhodobé vztahy s klienty i partnery a garantujeme výběr prověřených služeb, stejně jako hladký průběh každé dovolené.

Dovolená na míru od A do Z

Veškerou administrativu a organizaci nechte na nás. Od letenek po hotely a rezervace, vše vyřešíme do posledního detailu.

Dominik Kohel FIN foto v02

Jsme na trhu od roku 2007 a za dobu našeho působení jsme úspěšně realizovali zážitky na míru v hodnotě dosahující 1,5 mld. Kč. Naši klienti jsou z 95 % Češi a Slováci, pro které ročně realizujeme stovky zájezdů v rozmezí 200 000 až 10 000 000 Kč.

Dominik Kohel

CEO

Ocenění a členství Exclusive Tours

Jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY. V roce 2024 jsme získali certifikát 1st Grand Serandipians Designer. Jsme také členem Travel Alliance a Design Hotels™ Collective, klubu značky Kempinski, který byl založen v roce 2021 k oslavám 125. výročí značky, programů Hyatt Privé a Small Luxury Hotels withIN, a sítí Marriott a MELIA PRO PREMIUM SELECTED CLUB. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů. V roce 2017 jsme získali 1. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro luxusní dovolenou v anketě TTG Czech Travel Awards.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky, ručně a velmi precizně provedeme a ověříme všechny rezervace potřebné k vaší cestě a budeme vám vždy na dosah.“

Tereza Musilová

Private Travel Designer