Cestovní Kancelář

O nás

Jsme zdrojem inspirace, protože i cesta kolem světa začíná myšlenkou. Jsme průvodcem, se kterým budete doma v Africe i za polárním kruhem. Jsme rádcem, který vás zná, podanou rukou, kdykoli je potřeba, a především předvídavým partnerem, díky kterému cestujete hladce a bezpečně.

ET_LP_FBcover_shutterstock_266232050_flip
325x499_Keňa_shutterstock_156151316
325x499_Maledivy_51532381400_793803f630_o

Naše filozofie

Poznávání krás vnějšího světa utváří náš svět vnitřní. Umožňujeme našim klientům zažít a vychutnat si ty nejúchvatnější zážitky a luxus, které si zapamatují navždy. Naši klienti si zaslouží jen to nejlepší. Proto všechny naše služby jsou naprosto individuální, na míru a vše je několikanásobně překontrolováno a vždy ověřeno.

Vize

Umožňujeme svým klientům zažít planetu Zemi z pohledu nejvyšší úrovně cestovatelských služeb. Patříme ke špičce svého oboru. Luxus je u nás standard. Nabízíme nejvyšší kvalitu služeb, jsme dlouholetými odborníky a partnery těch nejluxusnějších poskytovatelů služeb. Udržujeme si příjemnou, přátelskou, ale zejména upřímnou a otevřenou atmosféru. Vždy jsme 100% diskrétní.

Objevte kouzlo soukromého cestování

4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR.

Důvěra

Za naplánované aktivity ručíme a po dobu cesty jsme vám k dispozici 24 hodin denně. Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti.

Vladimr David V02

Jsme na trhu od roku 2007 a za dobu našeho působení jsme úspěšně realizovali zážitky na míru v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč. Naši klienti jsou z 95 % Češi a Slováci, pro které ročně realizujeme stovky zájezdů v rozmezí 200 000 až 10 000 000 Kč.

Vladimír David

CEO

Členství a ocenění pro Exclusive Tours

Jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR.
Jsme také členem Travel Alliance, Mezinárodní asociace leteckých dopravců IATA (nevládní mezinárodní organizace sdružující letecké dopravce), značky Kempinski, který byl založen v roce 2021 k oslavám 125. výročí značky, programu Hyatt Privé a sítě Marriott.
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svou vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat. Osobně s vámi projdeme vaše představy, doporučíme vám ta nejzajímavější místa a zážitky, ručně a velmi precizně provedeme a ověříme všechny rezervace potřebné k vaší cestě a budeme vám vždy na dosah.“

Alena Durnová

Client Services Director