Afrika

Afrika, Botswana

Nespoutaná příroda i luxusní služby

Překrásné pláže, průzračné tyrkysové vody a špičkové služby najdete na ostrovech Seychel či na Mauriciu. V jihozápadní Africe, v kouzelné Namibii, si budete užívat to nejlepší, co barevný kontinent nabízí, lelkující lvy ve vysoké trávě savany, vůni aromatického koření a lesy plné exotické zvěře si užijete v Tanzanii a autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo najdete v Keni. V Africe se také nachází nejdelší řeka světa Nil a je také domovem Sahary, největší pouště na světě.

Nejoblíbenější destinace Afriky


Další destinace Afriky

Botswana

Botswana

V místní divočině bez lidí najdete přepychové chatky a odlehlé stanové tábory, zejména v deltě řeky Okavango. Delta Okavanga se právem řadí mezi nejkrásnější místa Afriky, která mění poušť v život. Nejlepší doba pro návštěvu je od května do srpna, kdy téměř vůbec neprší a zvířata se stahují ke zbytkům vody. 

Objevte více
Jihoafrická republika

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika (JAR) je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Objevte více
Keňa

Keňa

Keňa, to jsou volně se pasoucí stáda antilop, slonů či buvolů, nejmagičtější západy slunce i nádherné korálové pobřeží s klidnými plážemi. Na safari dovolenou vám doporučujeme vydat se v období našeho léta, kdy v Keni nejsou téměř žádné srážky a zvířata se kvůli nedostatku vegetace stahují k vodním zdrojům, což je ideální pro pozorování.

Objevte více
Madagaskar

Madagaskar

Tento ostrov, čtvrtý největší na světě, je domovem mnoha jedinečných rostlin a živočichů, se kterými se nesetkáte nikde jinde na světě. Lemuři, baobaby, deštný prales, poušť, turistika a potápění: Madagaskar je vysněnou destinací pro milovníky přírody a dobrodružství. Můžete zde navštívit národní parky, odpočívat na pláži či si užívat celé řady vodních sportů.

Objevte více
Maroko

Maroko

Místo, které nabízí veškerý luxus a bezpečí. Region s vlastní kulinářskou identitou. Země jedinečných řemesel a umění pyšnící se úchvatnou architekturou. Domov po generace zachovaných živých tradic. Marocká gastronomie si díky bohatému kulturnímu dědictví specifickému pro každý region vybudovala nespornou pověst po celém světě.

Objevte více
Mauricius

Mauricius

Mauricius je nazýván perlou Indického oceánu, leží přibližně 2000 km jihovýchodně od pobřeží Afriky a asi 900 km východně od Madagaskaru. Je to bezpečná a díky dobrému spojení i dostupná destinace s příjemnými teplotami moře i vzduchu po celý rok. Pobřeží v délce 330 km je téměř celé obklopené korálovým útesem.

Objevte více

Vybrané zážitky

Trekking za úplňku na Kilimandžáru Dobrodružství

Trekking za úplňku na Kilimandžáru

Když horolezci stoupají po svazích, měsíční světlo se odráží od ledovců a vrhá na led třpytivou záři. Výstup na Kilimandžáro za úplňku je neskutečný zážitek.

Objevte více
Pozorování goril horských ve Rwandě Safari

Pozorování goril horských ve Rwandě

Nechte se inspirovat tímto itinerářem. My vám připravíme ten váš vlastní na míru a naplánujeme váš pobyt do posledního detailu tak, abyste o nic nepřišli.

Objevte více
Jihoafrická republika a Antarktida ve 14 dnech Dobrodružství

Jihoafrická republika a Antarktida ve 14 dnech

Vydejte se na 14denní epické dobrodružství z cípu Afriky do srdce Antarktidy. Čeká vás cesta nabitá báječnými zážitky, 5* kuchyní i exkluzivními aktivitami.

Objevte více
Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni Safari

Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni

Podívejte se, jak by mohla vypadat vaše safari dovolená ve 3 zemích Afriky. Tu vaši ale připravíme přímo vám na míru a zařídíme vše potřebné pro vaši cestu.

Objevte více
Scenic Luxury Cruises & Tours Dovolená na jachtě

Scenic Luxury Cruises & Tours

Plavte se po světových řekách a oceánech. Zažijte ultraluxusní plavbu se zvýšenou bezpečností a maximálním komfortem. Poznejte svět z palub luxusních lodí.

Objevte více
Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět Safari

Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět

Keňa nabízí autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo. Travel designéři vypráví o této zemi i o safari.

Objevte více

Vybrané ubytování

Mombo Camp, Botswana – Masarwa

Mombo Camp, Botswana – Masarwa

Tento luxusní safari kemp se nachází na výborném místě. Objevte ho. Podle některých názorů je nejlepší celoroční destinací pro pozorování zvěře v Botswaně.

Objevte více
Dinaka – Ker & Downey Botswana, Botswana – Central Kalahari Game Reserve

Dinaka – Ker & Downey Botswana, Botswana – Central Kalahari Game Reserve

Dinaka, která se rozkládá na severním okraji rezervace Central Kalahari Game Reserve, hostí jednu z nejunikátnějších biologických diverzit v jižní Africe.

Objevte více
Time + Tide Nsolo, Zambie – South Luangwa

Time + Tide Nsolo, Zambie – South Luangwa

Nsolo je jedním z nejhistoričtějších kempů v Zambii, je typickým příkladem luxusního barefoot zážitku. Představuje oázu pohodlí uprostřed divoké přírody.

Objevte více
Time + Tide Luwi, Zambie – South Luangwa

Time + Tide Luwi, Zambie – South Luangwa

Luwi je nádherně odlehlý, na míle daleko od něj nejsou žádné další kempy. Obklopuje ho klid a vytváří útočiště ke smysluplnému spojení se s přírodou.

Objevte více
Time + Tide Kakuli, Zambie – South Luangwa

Time + Tide Kakuli, Zambie – South Luangwa

Kakuli znamená osamělý buvolí býk. Je to odvážný a nápadný kemp, který leží vysoko nad řekou Luangwa a nabízí působivý výhled na řeku a její návštěvníky.

Objevte více
Time + Tide Mchenja, Zambie – South Luangwa

Time + Tide Mchenja, Zambie – South Luangwa

Vybavení celého kempu má svěží a elegantní vzhled s výrazným odkazem na lilii nymfaea. Otevřené pokoje a hlavní prostor umožňují propojení s přírodou.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nejste si jistí, čím v poznávání tohoto kontinentu začít? Můžete se nechat inspirovat našimi tipy nebo nám rovnou zavolejte.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer