Afrika

Destinace
Afrika, Botswana

Nespoutaná příroda i luxusní služby

Překrásné pláže, průzračné tyrkysové vody a špičkové služby najdete na ostrovech Seychel či na Mauriciu. V jihozápadní Africe, v kouzelné Namibii, si budete užívat to nejlepší, co barevný kontinent nabízí, lelkující lvy ve vysoké trávě savany, vůni aromatického koření a lesy plné exotické zvěře si užijete v Tanzanii a autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo najdete v Keni. V Africe se také nachází nejdelší řeka světa Nil a je také domovem Sahary, největší pouště na světě.

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika (JAR) je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Objevte více
Tunisko

Tunisko

Nedoceněná a vzrušující destinace, kde můžete během několika dní prozkoumat odlišné kultury, neuvěřitelné krajinné extrémy a vyhlášené pláže na pobřeží Středozemního moře. Země, která se může pochlubit některými z nejvzácnějších druhů ptáků, zvířat a rostlin na světě. Na tuniském pobřeží se vyskytují velryby a delfíni.

Objevte více
Tanzanie

Tanzanie

Tanzanie je naprosto unikátní záležitostí. Nejenže jde o jedno z nejdéle osídlených území na světě, ale každý dobrodruh si tu také díky její různorodosti přijde na své. Lákají-li vás lelkující lvi ve vysoké trávě savany, vůně aromatického koření či lesy plné exotické zvěře, je tato země jako stvořená pro vás.

Objevte více
Seychely

Seychely

Překrásné pláže, průzračné tyrkysové vody a desítky malých ostrůvků, z nichž každý je něčím jedinečný. Na Seychelách je zkrátka neustále co objevovat, ať už se jedná o krásy přírody na souši či pod vodou. Nechte svoje starosti doma a jednoduše se kochejte. Skutečně je čím.

Objevte více
Namibie

Namibie

Oslnivá Namibie má opravdu co nabídnout a láká do své náruče čím dál více cestovatelů. Ať už jste vášnivý surfař, milovník nedotčené přírody a adrenalinu či chcete volnější dovolenou s rodinou, která se dotkne vašich dobrodružných srdcí, z tohoto afrického ráje se vám nebude chtít odjet a jeho scenérie se vám vryjí hluboce do paměti.

Objevte více
Mauricius

Mauricius

Mauricius je nazýván perlou Indického oceánu, leží přibližně 2 000 km jihovýchodně od pobřeží Afriky a asi 900 km východně od Madagaskaru. Je to bezpečná a díky dobrému spojení i dostupná destinace s příjemnými teplotami moře i vzduchu po celý rok. Pobřeží v délce 330 km je téměř celé obklopené korálovým útesem.

Objevte více

Vybrané zážitky

Zanzibar Od každého trochu

Zanzibar

Na Zanzibaru si užijete především skvostné bělostné písečné pláže, ochutnáte to nejlepší z gastronomie Indického oceánu, v přírodní rezervaci Jozani se seznámíte s guerézou zanzibarskou a v modrém oceánu najdete nejbarevnější korálové útesy.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
5 ostrovů, které lákají na Seychely Relaxace a wellness

5 ostrovů, které lákají na Seychely

Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Každý je ale něčím jedinečný.

Objevte více
Top pláže Indického oceánu Relaxace a wellness

Top pláže Indického oceánu

Někdo upřednostňuje soukromí na opuštěném místě, někomu nevadí družení a má rád bohaté plážové zázemí. Přinášíme výběr několika pláží, které rozhodně stojí za návštěvu.

Objevte více
Výlet na Le Morne Aktivní odpočinek

Výlet na Le Morne

Vystoupejte s námi na horu Le Morne Brabant, ikonu Mauricia, a odměnou vám bude neskutečný výhled uprostřed jedinečné přírody plné unikátních druhů rostlin.

Objevte více
Nejlepší lodge tanzanských safari Dobrodružná cesta

Nejlepší lodge tanzanských safari

Ke skvělým zážitkům ze safari patří i adekvátní ubytování. Tamní lodge jsme proto pro vás navštívili, a díky tomu vám nyní můžeme doporučit ty nejlepší z nich.

Objevte více

Vybrané ubytování

The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Mauricius – Balaclava

The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Mauricius – Balaclava

Tento resort nabízí kromě jiného i tzv. rodičovskou noc – děti si užívají aktivity u ohniště či na dětském hřišti, zatímco rodiče si dopřávají hýčkání ve dvou.

od 37 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Le Méridien Ile Maurice, Mauricius

Le Méridien Ile Maurice, Mauricius

Ideální místo pro rodinnou dovolenou i romantické chvíle ve dvou. Pro milovníky soukromí je tu totiž vyhrazena část pouze pro dospělé, Nirvana.

od 34 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Le Quartier Francais, Jihoafrická republika – Franschhoek

Le Quartier Francais, Jihoafrická republika – Franschhoek

Tento hotel se nachází v malebném městečku Franschhoek a nabízí exkluzivní přístup do uměleckých galerií, projížďky na koních a ochutnávky vína a čokolády.

od 60 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nejste si jistí, čím v poznávání tohoto kontinentu začít? Můžete se nechat inspirovat našimi tipy nebo nám rovnou zavolejte.“

Alena Durnová

Client Services Director