Afrika

Destinace
Afrika, Botswana

Afrika dokáže okouzlit nespoutanou přírodou i luxusními službami

V Africe se vyskytuje největší savec světa, slon africký, a také nejrychlejší suchozemský živočich na Zemi, gepard. Najdete tu také gorilu, která je největším primátem světa, a krokodýla nilského, který je největším plazem na světě. Afrika je také domovem nejvyššího savce světa, žirafy. V Africe se také nachází nejdelší řeka světa, Nil, a je také domovem Sahary, největší pouště na světě.

V jihozápadní Africe, v kouzelné Namibii si budete užívat to nejlepší, co barevný kontinent nabízí, lelkující lvy ve vysoké trávě savany, vůni aromatického koření a lesy plné exotické zvěře si užijete v Tanzanii a autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo najdete v Keni.

Překrásné pláže, průzračné tyrkysové vody a špičkové služby zase najdete na ostrovech Seychel či na Mauriciu.

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika (JAR) je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Objevte více
Tanzanie

Tanzanie

Tanzanie je naprosto unikátní záležitostí. Nejenže jde o jedno z nejdéle osídlených území na světě, ale každý dobrodruh si tu také díky její různorodosti přijde na své. Lákají-li vás lelkující lvi ve vysoké trávě savany, vůně aromatického koření či lesy plné exotické zvěře, je tato země jako stvořená pro vás.

Objevte více
Seychely

Seychely

Překrásné pláže, průzračné tyrkysové vody a desítky malých ostrůvků, z nichž každý je něčím jedinečný. Na Seychelách je zkrátka neustále co objevovat, ať už se jedná o krásy přírody na souši či pod vodou. Nechte svoje starosti doma a jednoduše se kochejte. Skutečně je čím.

Objevte více
Mauricius

Mauricius

Mauricius je nazýván perlou Indického oceánu, leží přibližně 2 000 km jihovýchodně od pobřeží Afriky a asi 900 km východně od Madagaskaru. Je to bezpečná a díky dobrému spojení i dostupná destinace s příjemnými teplotami moře i vzduchu po celý rok. Pobřeží v délce 330 km je téměř celé obklopené korálovým útesem.

Objevte více
Keňa

Keňa

Keňa, to jsou volně se pasoucí stáda antilop, slonů či buvolů, nejmagičtější západy slunce i nádherné korálové pobřeží s klidnými plážemi. Na safari dovolenou vám doporučujeme vydat se v období našeho léta, kdy v Keni nejsou téměř žádné srážky a zvířata se kvůli nedostatku vegetace stahují k vodním zdrojům, což je ideální pro pozorování.

Objevte více
Cestujte do Four Seasons s námi

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru. Zajistíme vše od rezervací přes dopravu až po zábavu, a vy tak všechny starosti můžete pustit z hlavy.

Objevte více
5 ostrovů, které lákají na Seychely Relaxace a wellness

5 ostrovů, které lákají na Seychely

Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Každý je ale něčím jedinečný.

Objevte více
Top pláže Indického oceánu Relaxace a wellness

Top pláže Indického oceánu

Někdo upřednostňuje soukromí na opuštěném místě, někomu nevadí družení a má rád bohaté plážové zázemí. Přinášíme výběr několika pláží, které rozhodně stojí za návštěvu.

Objevte více
Výlet na Le Morne Aktivní odpočinek

Výlet na Le Morne

Vystoupejte s námi na horu Le Morne Brabant, ikonu Mauricia, a odměnou vám bude neskutečný výhled uprostřed jedinečné přírody plné unikátních druhů rostlin.

Objevte více
Nejlepší lodge tanzanských safari Dobrodružná cesta

Nejlepší lodge tanzanských safari

Ke skvělým zážitkům ze safari patří i adekvátní ubytování. Tamní lodge jsme proto pro vás navštívili, a díky tomu vám nyní můžeme doporučit ty nejlepší z nich.

Objevte více
Nejzajímavější golfová hřiště Aktivní odpočinek

Nejzajímavější golfová hřiště

Jsou hřiště, kam se dostanete jednou za život a nad jejich hrou budete dlouze váhat. Extrémní green fee, náročná cesta, ale zejména šílené podmínky přináší hned několik greenů po celém světě.

Objevte více
Anantara Maia Seychelles Villas, Seychely – Mahé

Anantara Maia Seychelles Villas, Seychely – Mahé

Tento klidný ráj, který patří mezi nejluxusnější resorty na Seychelách, nabízí pouze 30 přepychových vil, velmi kvalitní servis a dokonalé soukromí.

Objevte více
Magic Hills Private Collection, Jihoafrická republika – Karoo

Magic Hills Private Collection, Jihoafrická republika – Karoo

Luxusní útočiště pro všechny náročné milovníky safari, kde na neuvěřitelných 18 tisících hektarech africké savany můžete vidět takzvanou Velkou pětku.

Objevte více
Villas Palm Royal, Seychely – Mahé

Villas Palm Royal, Seychely – Mahé

Malý moderní resort Palm Royal o 2 vilách byl otevřen v září 2016. Luxusní prostředí nabízí netušenou míru soukromí, na míru šité služby a výborná kuchyně poskytují nezapomenutelné zážitky.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nejste si jistí, čím v poznávání tohoto kontinentu začít? Můžete se nechat inspirovat našimi tipy nebo nám rovnou zavolejte.“

Vladimír David

CEO