Afrika

Afrika, Botswana

Nespoutaná příroda i luxusní služby

Překrásné pláže, průzračné tyrkysové vody a špičkové služby najdete na ostrovech Seychel či na Mauriciu. V jihozápadní Africe, v kouzelné Namibii, si budete užívat to nejlepší, co barevný kontinent nabízí, lelkující lvy ve vysoké trávě savany, vůni aromatického koření a lesy plné exotické zvěře si užijete v Tanzanii a autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo najdete v Keni. V Africe se také nachází nejdelší řeka světa Nil a je také domovem Sahary, největší pouště na světě.

Botswana

Botswana

V místní divočině bez lidí najdete přepychové chatky a odlehlé stanové tábory, zejména v deltě řeky Okavango. Delta Okavanga se právem řadí mezi nejkrásnější místa Afriky, která mění poušť v život. Nejlepší doba pro návštěvu je od května do srpna, kdy téměř vůbec neprší a zvířata se stahují ke zbytkům vody. 

Objevte více
Egypt

Egypt

Země s jednou z nejstarších historií, s pískem pokrytými hrobkami, pyramidami a vysokými chrámy faraonů, ale také průzračně čistým Rudým mořem, láká návštěvníky v průběhu celého roku. Ať už pozorujete východ slunce mezi nádhernými tvary Bílé pouště nebo třpytivý obzor z pohodlí horkého pramene v oáze Siwa, egyptská krajina je nekonečně fascinující.

Objevte více
Jihoafrická republika

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika (JAR) je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Kromě safari ale nabízí i překrásná pobřeží, úchvatné scenérie i kvalitní golfové resorty.

Objevte více
Kapverdy

Kapverdy

Bílé písečné pláže omývané azurovými vodami Atlantického oceánu, horské pěší trasy, bohatý podmořský svět, dobré jídlo, ale především pohoda. Ostrovy Kapverdské republiky vás uchvátí, každý však jiným způsobem. Cestovatelé sem hojně jezdí nejen za vysokými teplotami a odpočinkem, ale rovněž za vodními sporty.

Objevte více
Keňa

Keňa

Keňa, to jsou volně se pasoucí stáda antilop, slonů či buvolů, nejmagičtější západy slunce i nádherné korálové pobřeží s klidnými plážemi. Na safari dovolenou vám doporučujeme vydat se v období našeho léta, kdy v Keni nejsou téměř žádné srážky a zvířata se kvůli nedostatku vegetace stahují k vodním zdrojům, což je ideální pro pozorování.

Objevte více
Madagaskar

Madagaskar

Tento ostrov, čtvrtý největší na světě, je domovem mnoha jedinečných rostlin a živočichů, se kterými se nesetkáte nikde jinde na světě. Lemuři, baobaby, deštný prales, poušť, turistika a potápění: Madagaskar je vysněnou destinací pro milovníky přírody a dobrodružství. Můžete zde navštívit národní parky, odpočívat na pláži či si užívat celé řady vodních sportů.

Objevte více

Vybrané zážitky

Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět Dobrodružná cesta

Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět

Keňa nabízí autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo. Travel designéři vypráví o této zemi i o safari.

Objevte více
Nejlepší resortové vily Od každého trochu

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu Poznávání jiných kultur

Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu

Připojte se k tomuto jedinečnému zážitku ve světě luxusního cestování a poznávejte jiné kultury. Startujeme 4. září 2024 na letišti London Stansted!

Objevte více
Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty Dobrodružná cesta

Cesta kolem světa soukromým letadlem – jedinečné dobrodružství napříč čtyřmi kontinenty

Staňte se součástí jednoho z největších a nejodvážnějších dobrodružství a poznejte divy světa ve výjimečném stylu. Startujeme 21. 11. 2024 v Londýně!

Objevte více
RELAIS & CHÂTEAUX Od každého trochu

RELAIS & CHÂTEAUX

Členy této asociace je více jak 580 luxusních restaurací a hotelů, z nichž každý je něčím výjimečný. Nechte si od naší CK připravit dovolenou na míru.

Objevte více
Proč a kam jet na Mauriciu Od každého trochu

Proč a kam jet na Mauriciu

V porovnání s Maledivami nebo Seychelami nabízí Mauricius svým hostům zdaleka nejvíce. Je oblíbený mezi příznivci odpočinku a turistiky, ale také golfu.

Objevte více

Vybrané ubytování

Ashnil Mara Camp, Keňa – Masai Mara

Ashnil Mara Camp, Keňa – Masai Mara

Ashnil Mara má 50 luxusních stanů s koupelnami a terasami. Nabízí mezinárodní a africké pokrmy a k dispozici je též bar pod širým nebem i stolování v buši.

Objevte více
&Beyond Serengeti Under Canvas, Tanzanie – Serengeti

&Beyond Serengeti Under Canvas, Tanzanie – Serengeti

Tyto luxusní mobilní kempy využívají pouze soukromá tábořiště, a proto jsou intimní a exkluzivní. Užijete si tu i prvotřídní soukromý komornický servis.

Objevte více
&Beyond Grumeti Serengeti River Lodge, Tanzanie – Serengeti

&Beyond Grumeti Serengeti River Lodge, Tanzanie – Serengeti

Prostorné terasy jsou ideální pro vychutnávání západu slunce s výhledem na řeku. Blízkost vody přitahuje množství divokých zvířat po celý den i noc.

Objevte více
&Beyond Klein's Camp, Tanzanie – Serengeti

&Beyond Klein's Camp, Tanzanie – Serengeti

Čeká vás tu úchvatný výhled do údolí, exkluzivní pozorování zvěře, vzrušující noční projížďky, stravování v buši, masajská kultura a také luxusní pobyt.

Objevte více
Elewana Serengeti Migration Camp, Tanzanie – Serengeti

Elewana Serengeti Migration Camp, Tanzanie – Serengeti

Kemp se skládá z 20 luxusních vyvýšených stanů s prostornými a bohatě zařízenými ložnicemi, které dokonale splývají s okolím na strategickém místě.

Objevte více
One Nature Nyaruswiga, Tanzanie – Serengeti

One Nature Nyaruswiga, Tanzanie – Serengeti

Luxusní stanové ubytování uprostřed divoké přírody Serengeti je jednoznačnou volbou pro všechny cestovatele toužící po troše romantiky a dobrodružství.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nejste si jistí, čím v poznávání tohoto kontinentu začít? Můžete se nechat inspirovat našimi tipy nebo nám rovnou zavolejte.“

Vladimír David

CEO