Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, Seychely – Silhouette

Romantika na ostrově Silhouette

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa je jediný resort na ostrově Silhouette. Dostanete se sem helikoptérou a už samotný let je skvělým zážitkem. Resort se nachází přímo u krásné pláže a jeho prostorné vily jsou rozprostřeny v mírném kopci v tropické zahradě. Zázemí hotelu zahrnuje několik restaurací, perfektní lázně skryté v tropickém pralese a zábavní centrum s bohatou nabídkou aktivit i výletů. Pokud se na Seychely vydáte s dětmi, potěší vás přítomnost dětského klubu.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Ostrov Silhouette se nachází nedaleko ostrova Mahé a tvoří národní park. Je to jedno z nejhezčích míst Seychel a 3. největší ostrov celého souostroví. Snoubí se zde divoký prales s průzračně čistou vodou Indického oceánu, která omývá pláže s jemně bílým pískem. Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa je jediný resort na tomto nádherném ostrově.

1032x554 Hilton Seychelles Labriz Drone_Labriz_01-1

 

Ubytování

Resort nabízí ubytování v několika kategoriích vil. Náročnějším hostům a rodinám doporučujeme ubytování ve vilách Deluxe. Tyto luxusnější vily jsou buď na pláži, nebo v kopci uprostřed bujných zahrad. Nabídnou větší míru soukromí, a především velkou terasu s bazénem. Pro nejnáročnější klienty je zde 2ložnicová Silhouette Estate, která má velkorysých 1200 m². Stojí dále od ostatních vil, má vlastní kousek klidné pláže a dechberoucí výhled na oceán a v jejích prostorách se budete cítit jako doma.

1032x554 Hilton Seychelles Labriz _DWR1318_edit-1

 

Restaurace

V resortu najdete celkem 8 restaurací, kaváren a barů, a můžete se tak těšit na opravdu pestrý výběr pokrmů a kuchyní. V baru Lo Brizan vás čeká lehké občerstvení a živá zábava, v Teppanyaki si užijete tradiční přípravu japonských pokrmů, s moderní asijskou fusion kuchyní se setkáte v restauraci Sakura. Kreativní koktejly a talíře s nejčerstvějšími mořskými plody si vychutnáte v restauraci a baru The Four Degrees, Aria vám zase poskytne uvolněnou atmosféru a stravování u bazénu inspirované Středomořím. Večeři v soukromí si tu můžete užít na několika místech.

Hilton Seychelles Labriz PortobelloRestaurant_HR-1

 

Aktivity

Vedle relaxace se můžete věnovat též řadě sportovních aktivit. Okolní vody národního parku lákají k ponoření do tajemných hlubin, plných mořského života. Milovníci rybaření se mohou vydat luxusní jachtou na nejlepší místa v okolí, nahodit udici a potichu vyčkávat na svůj životní úlovek. V nabídce jsou i další exkurze, které přiblíží místní kulturu a přírodu. Dětský klub poskytuje plno aktivit a zábavy pro nejmenší. Rodiče mohou mezitím navštívit hotelové lázně, ve kterých se o ně postará profesionální personál. Můžete si také dopřát masáž se svým partnerem nebo relaxovat při hodinách jógy. Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa je i ideálním místem pro svatby.

Hilton Seychelles Labriz Drone beach wedding

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Na ostrově Silhouette si určitě užijete romantickou dovolenou. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer