Constance Ephelia, Seychely – Mahé

Resort v magické přírodě pro rodiny s dětmi i zamilované dvojice

Servis je v Constance Ephelia skvělý, mají zde dokonale sehraný tým a všichni jsou moc milí. Jídlo je výborné a nabídka mezinárodních vín je obrovská. Bar Kabana má vynikající atmosféru a nabízí opravdu příjemné posezení. Náročnějším klientům či početným rodinám doporučujeme ubytování ve vilách s bazénem. Hillside vily jsou nádherné a nabízejí dechberoucí výhled – nemohou sem ale děti do 12 let, protože jsou opravdu v hodně příkrém svahu. Další vily leží přímo na pláži a v blízkosti hotelových lázní.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Constance Ephelia leží uprostřed tropické přírody parku Port Luanay na hlavním seychelském ostrově Mahé. Pod zelenými kopci, tyčícími se nad blankytně modrou lagunou, se nalézají moderní vily a suity. U hotelu jsou dvě písčité pláže s pozvolným vstupem do vody.

1032x554 Constance Ephélia north-beach-2

 

Ubytování

Ubytování můžete vybírat z prostorných a moderně vybavených suit i luxusních vil s vlastním bazénem. Některé z nich jsou ve svahu, odkud je úchvatný výhled na lagunu. Další leží přímo na pláži a v blízkosti hotelových lázní. Ve vilách je k dispozici asistent, na kterého se můžete obracet například s žádostmi o rezervaci v restauraci nebo při přípravách výletů.

1032x554 Constance Ephélia presidential-villa_2-1

 

Restaurace

V resortu Constance Ephelia se nachází 5 barů a 5 restaurací. Každá má svůj vlastní koncept a elegantní design. Resort vychází vstříc také dětem, a proto nabízí pestrá menu pro všechny věkové kategorie. V hotelových barech na vás čeká pestrá nabídka lahodných a osvěžujících koktejlů, které si můžete dopřávat nejen během večerních hudebních představení.

1032x554 Constance Ephélia restaurace b9842774847b472954a5ff510f93a9469d85a34e-2

 

Aktivity

Hotel má k dispozici 2 pláže, na kterých si mohou hosté vychutnat ničím nerušenou relaxaci u křišťálově čistého moře. V nabídce je široká nabídka zařízení pro řadu vodních sportů i bohatý výběr nejrůznějších výletů.

Velká pozornost je tu také věnována malým hostům, pro něž je tu připraven dětský klub. V jeho areále najdete dětské hřiště a mělký bazén, ve kterém mohou skotačit i ty nejmladší děti. Díky koutku s počítači si na své přijdou i milovníci počítačových her. Dokonce se v hotelu pořádají tematické dny, během kterých si mohou děti vyzkoušet, jak se dělá pizza, zmrzlina nebo smoothie.

1032x554 Constance Ephélia SPA abaad6c6b5aa64a1a1456cb4a54e789b76f7aa47-2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Romantický ráj na Seychelách pro milovníky golfu a krásných pláží, to je Constance Lémuria. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist