Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa, Seychely – Mahé

Romantická dovolená na Seychelách ve stylu Jamese Bonda

Díky pouhým 40 luxusním vilám je Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa velmi intimní a zajišťuje opravdu vysokou míru soukromí. Aby byl v hotelu zachován nerušený klid, je navíc určen hlavně dospělým klientům a nepřijímá děti do 13 let. Stal se oblíbeným místem řady známých osobností, které se zde nechávají hýčkat. Jedna z luxusních vil je pojmenována po Ianu Flemingovi, který letovisko pravidelně navštěvoval a nechal se jím inspirovat při tvorbě příběhů o agentovi 007. Zábavu zajišťuje pestrá nabídka aktivit a exkurzí a hned u hotelu se nachází krásná pláž s jemným pískem.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Se svou rozlohou necelých 155 km² je Mahé největším ze 115 seychelských ostrovů. Písčité pláže s pozvolným vstupem do azurového moře a zdánlivě nekonečně zelené pralesy slibují romantickou dovolenou v dosahu civilizace. Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa na ostrově Mahé učiněným rájem pro romantické dovolené bezesporu je.

1032x554 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa aerial-view-4

 

Ubytování

Vedle supermoderní vily Ian Fleming se zde nacházejí vily 2 kategorií. Ve vilách Oceanview Hillside budete ubytováni v kopci uprostřed zeleně. Díky tomu budete mít krásný výhled na zátoku a pláž. Pokud chcete být ubytováni přímo na písčité pláži, je pro vás vhodnější vila Deluxe Oceanfront. Obě kategorie jsou moderně vybaveny a nabízí terasu s hezkým výhledem. V luxusní koupelně naleznete jak vanu, tak sprchu.

1032x554 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa livving-room-presidential-villa-1

 

Restaurace

V Mahe Rastaurant, charakteristické restauraci, se podávají snídaně a večeře à la carte, jídla inspirovaná místní kreolskou kuchyní. Oceanview Bar and Restaurant nabízí ničím nerušený výhled, kouzelné západy slunce a nezapomenutelné vzpomínky, a hlavně výběr místních i mezinárodních koktejlů a čerstvých tropických džusů, v The Lower Deck si zase vychutnáte gin. Ve Wave se denně podávají obědy a večeře à la carte.

1032x554 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa dwr4361-1

 

Aktivity

Krásné bílé pláže doplňuje velký hotelový infinity bazén, z něhož je krásný výhled na oceán. Velmi klidné lázně Eforea Spa nabízejí relaxační místnosti, saunu a pavilon pro jógu. Pokud se rozhodnete pro některou z nabízených sportovních aktivit, hotelový personál vám ochotně zajistí potřebné vybavení. V okolí se nachází řada zajímavostí, které můžete vidět v rámci hotelových exkurzí. Naleznete zde také klubovnu vybavenou společenskou místností, stolními hrami a kulečníkem.

1032x554 Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa eforea-spa-northolme-new-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši romantickou dovolenou na Seychelách.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader