Four Seasons Resort Seychelles, Seychely – Desroches Island

Váš soukromý ráj na bujném korálovém ostrově

Na ostrově Desroches vás z klidu nevyruší nic kromě zpěvu ptáků a vánku. Four Seasons Resort Seychelles je jediným resortem na tomto podmanivém korálovém ostrově uprostřed Indického oceánu, kde pláže nepatří nikomu a zároveň všem. Rustikální vily a apartmá jsou intimním útočištěm a vy se v nich budete cítit jako trosečník, který narazil na zlato.

O destinaci

Seychely jsou bezesporu královnou krásy Indického oceánu. Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Ale i tady je každý z ostrovů něčím jedinečný.

Seychely jsou součástí souostroví v Indickém oceánu, které se nachází asi 1600 km od východního pobřeží Afriky. Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island najdete na vnějších ostrovech Amirante, což je shluk odlehlých korálových atolů, které jsou považovány za jedny z nejčistších a nejnedotčenějších na světě. Pouhých 35 min. letu jihozápadně od Mahé, hlavního seychelského ostrova, je Four Seasons jediným resortem na ostrově Desroches, který vám poskytne naprosté soukromí a exkluzivitu. Na 402 ha (933 akrech), které lemuje 14 km bílých písečných pláží jako vaše osobní hřiště, se budete cítit, jako byste objevili svůj vlastní soukromý tropický ráj.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles, Seychely – Desroches Island SDI_003_original

 

Ubytování

Všechny vily jsou ideální pro páry, které hledají další prostor pro soukromí a relaxaci, mají kombinovaný obývací pokoj a ložnici a otevírají se na prostorné terasy s bazénem o rozloze 19 a výhledem do svěží soukromé zahrady.

Apartmá s výhodnou polohou vedle Discovery Centre a v blízkosti restaurací a zařízení resortu jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Mají vlastní terasy, bazény a přímý přístup na pláž.

Luxusní rezidenční vily jsou zase ideální pro větší rodiny nebo skupiny přátel, které hledají soukromé útočiště na ostrově. Mají kompletně vybavenou kuchyň, salonek pod širým nebem, soukromý bazén a svěží tropické zahrady a užívají si privilegovaný přístup na nedotčenou pláž.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles, Seychely – Desroches Island SDI_126_original

 

Restaurace

Talentovaný kulinářský tým Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island posune vaše kulinářské prožitky na vyšší úroveň díky kreativním zážitkům z jídla a pití – od kurzů kreolského vaření až po interaktivní přestávky na kávu a výjimečné večeře. Šéfkuchaři využívají svých vztahů s místními rybáři a dodavateli, aby mohli nabídnout menu nejvyšší kvality, které odráží nejčerstvější místní chutě.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles, Seychely – Desroches Island SDI_501_original

 

Aktivity

Desroches Island nabízí nejlepší kombinaci volného času a dobrodružství. Od krmení želv a potápění světové úrovně až po wellness semináře a kurzy vaření. Prozkoumejte Desroches svým vlastním tempem a vytvořte si program, který bude jen váš. My vám rádi pomůžeme.

1032x554 Four Seasons Resort Seychelles, Seychely – Desroches Island SDI_596_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou ve Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberte si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle svých požadavků.“

Tereza Musilová

Private Travel Designer