The Brando, Francouzská Polynésie – Tetiaroa

Luxusní soukromý ekologický resort ve Francouzské Polynésii

Resort The Brando, který vznikl na popud Marlona Branda, legendy stříbrného plátna, na atolu Tetiaroa, v sobě spojuje to nejlepší z celé Francouzské Polynésie. Pohostinnost místních, krásnou přírodu, klid, přepych, pohodlí a nepřetržitý servis ochotného personálu. The Brando je místem pro nejnáročnější klienty. Vyzkoušejte si i vy soukromí v exkluzivním prostředí tahitské přírody a vydejte se do míst, kde se luxus a špičkový servis setkávají s odpovědností k přírodě a její kráse.

O destinaci

Francouzská Polynésie je jednou z nejluxusnějších destinací světa. Zámořské společenství Francouzské Polynésie se nachází v tropickém podnebném pásu, tudíž počasí je tu po celý rok příjemně teplé, stejně tak i místní vody.

Resort The Brando leží 30 km severně od Tahiti na atolu Tetiaroa.

1032x554 The Brando P1140729-1920px

 

Ubytování

The Brando, luxusní ekologický resort citlivě zasazený do okolní krajiny, splňuje nejnáročnější požadavky hostů. Vanilkovou pláž lemuje 35 prostorných vil schovaných mezi palmovými listy – každá má bazén, venkovní vanu, vlastní terasu, vše v decentním designu. O pohodlí maximálně 80 hostů se stará 200 zaměstnanců.

1032x554 The Brando the-resort-1

 

Restaurace

Ve 2 restauracích ochutnáte kuchyni inspirovanou Polynésií a vychutnáte si ty nejčerstvější suroviny vypěstované v místních zahradách a sadech – papáji, banány, citrony, bylinky, okurky, cukety, rajčata a lilky, většina ryb pochází z polynéských vod. V intimním prostředí restaurace Nami teppanyaki se zase vydáte na cestu za nejjemnějšími chutěmi Japonska, restaurace nabízí také výběr saké vín, japonských piv a velký výběr světových vín. Bar Te Manu nabízí pod širým nebem nádherný výhled na lagunu a západy slunce, Bob’s Bar zase uvolněné a neformální prostředí na pláži. Své jídlo si můžete vychutnat i ve své vile, kdykoli chcete, 24 hod. denně.

1032x554 The Brando TheBrando_130718_9161_HD©RomeoBalancourt-1920px-1640x830 2

 

Aktivity

Mezi zaměstnanci resortu jsou i pracovníci výzkumné stanice. Ti vám prozradí vše o každém listu a zvířeti, které se kdy na atolu o rozloze 6 km² objevilo. S biologem se vydáte na okolní ostrovy a ponoříte se do mořských hlubin, kde má svůj domov 170 druhů živočichů od delfínů až po obrovské velryby. Mořské želvy tady během hnízdění pokládají vejce do bílého písku a tisíce pestrobarevných ptáků sem přilétají každý večer přenocovat. „Toto místo musíte cítit. Dívat se, mít oči otevřené,“ radí Tumi Brando, která se svým slavným dědečkem jako malá lovila na ostrově ryby.

1032x554 The Brando tetiaroa-island-8

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Brandovým snem bylo vybudovat resort, který by byl šetrný k přírodě a nepoškozoval bujný život pod vodou i nad ní. To, co se mu nepodařilo během života, dokončily jeho děti. Brandův syn Simon, který na izolovaném ostrově vyrostl, má největší podíl na tom, že se ostrov The Brando v červnu 2014 otevřel i dalším návštěvníkům.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer