SOFITEL Kia Ora Moorea Beach Resort, Francouzská Polynésie – Moorea

Nádherné pláže a přepychové spa

Můžete se zde ubytovat v jednom ze 113 bungalovů, které se nachází jak nad vodou, tak uprostřed tropických zahrad. Součástí hotelu je i spa komplex Le Jardin Spa & Beauty se širokou nabídkou procedur vycházejících z polynéských tradic. Spolu se 4 bary a restauracemi je SOFITEL Kia Ora Moorea Beach Resort krásnou destinací pro romantickou dovolenou.

O destinaci

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Ostrov Moorea umožňuje mnohem více aktivit, než ostatní ostrovy – můžete vyrazit na místní horu, do hluboké džungle i se potápět u bariérového útesu. SOFITEL Kia Ora Moorea Beach Resort leží přímo na pláži ostrova Moorea, 7 min. autem z letiště.

1032x554 Sofitel Kia Ora Moorea Beach Resort 0566_ho_00_p_2048x1536

 

Ubytování

Hotel nabízí 113 bungalovů několika různých kategorií, jejichž interiér vzdává hold dvěma francouzským malířům, Paulu Gauguinovi a Francois Ravellovi, kteří jsou oba úzce spjati s Francouzskou Polynésií. Ubytovat se můžete na pláži, v zahradách i nad vodní hladinou. Hlavní rozdíly mezi kategorií Superior a Luxury je především ve velikosti. Největší pohodlí poskytuje Luxury Villa, která má 2 oddělené ložnice, jaccuzi a přímý vstup do laguny. Její součástí jsou i služby osobního komorníka.

1032x554 Sofitel Kia Ora Moorea Beach Resort 0566_ro_04_p_2048x1536

 

Restaurace

Hlavní hotelová restaurace Pure nabízí kromě tradiční polynéské kuchyně a světových chutí i nádherný výhled. Je otevřená v době snídaní a večeří. V restauraci K si vychutnáte prvotřídní kuchyni šéfkuchaře Frederica Gigou v intimním a romantickém prostředí. V hotelovém baru Vue objevíte pestrou nabídku koktejlů a na pláži se můžete osvěžit v místním plážovém Beach baru.

1032x554 Sofitel Kia Ora Moorea Beach Resort 0566_rs_00_p_2048x1536

 

Aktivity

SOFITEL Kia Ora Moorea Beach Resort je spíše zaměřený na páry vyhledávající romantické útočiště. Resort je obklopen průzračnou lagunou, která je ideální na šnorchlování. Konají se zde pravidelné koncerty a tematické večery, můžete vyrazit na obhlídku ostrova či na 2 km vzdálené golfové hřiště. Le Jardin Spa & Beauty nabízejí velké množství procedur pro jednotlivce i páry.

1032x554 Sofitel Kia Ora Moorea Beach Resort 0566_sw_03_p_2048x1536

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer