Four Seasons Resort Bora Bora, Francouzská Polynésie – Bora Bora

Servis Four Seasons a bohaté zázemí pro děti

Four Seasons Resort Bora Bora leží na západní straně atolu, na Motu Piti A’au, jen pár km od letiště. Uprostřed tohoto tropického ráje naleznete několik kategorií ubytování, a to jak nad vodou, tak na souši. Přidejte k tomu několik výtečných restaurací a barů, soukromou a jinak nepřístupnou lagunu pro potápění a šnorchlování a bohaté zázemí pro děti a máte perfektní místo pro svoji rodinnou dovolenou.

O destinaci

Francouzská Polynésie je perfektním útočištěm pro romantickou dovolenou. Plážové bungalovy, překrásné západy slunce, nádherná příroda a luxusní hotelové resorty, jejichž personál je připraven splnit každé vaše přání. Ostrov Bora Bora je jednou z nejoblíbenějších líbánkových destinací, avšak ostatní ostrovy za ním rozhodně ani v nejmenším nezaostávají.

Four Seasons Resort Bora Bora leží na západní straně atolu, na Motu Piti A’au, jen pár km od letiště.

1032x554 Four Seasons Resort Bora Bora BOR_1599_original

 

Ubytování

Ve Four Seasons Bora Bora si můžete vybrat mezi suity nad vodní hladinou a vilami se vstupem na pláž, a to v několika kategoriích. Resort nabízí také 4 speciální suity, nacházející se přímo nad vodou. Všechny mají vlastní terasu i bazén a největší z nich, Poerava Overwater Bungalow Suite, má 2 ložnice a pohodlně pojme celou rodinu. Nejvyšší kategorií jsou prostorné vily ležící na pevnině. Beachfront Villa Estate s 1 ložnicí a s vlastním bazénem je skvělou volbou pro páry. K dispozici je tu i 3ložnicová vila o celkové rozloze 500 , která je ideální pro větší rodiny a skupiny přátel. Kromě bazénu má také perfektní výhled, 4 koupelny a leží přímo na pláži.

1032x554 Four Seasons Resort Bora Bora BOR_1611_original

 

Restaurace

Nejčastěji zavítáte do Tere Nui, která je otevřená po celý den a servíruje bohaté snídaňové bufety, pestrou nabídku obědů a tematické večeře. Na večeři si však můžete zajít i do Arii Moana, která je na břehu laguny a poskytuje skvělý výhled na horu Otemanu, snoubící se s francouzskou a polynéskou kuchyní. Na pláži vás čeká Faré Hoa Beach Bar & Grill, kde si s nohama zabořenýma do písku dáte humra, výtečný steak či osvěžující koktejl. Vaimiti restaurace je otevřená do pozdních večerních hodin. Okusíte zde asijskou kuchyni včetně sushi a pestrou nabídku koktejlů.

1032x554 Four Seasons Resort Bora Bora BOR_1695_original

 

Aktivity

Four Seasons Bora Bora je ideální destinací pro vaši rodinnou dovolenou. O děti je zde královsky postaráno v místním dětském klubu se širokou nabídkou aktivit. Můžete se také potápět a šnorchlovat v soukromé laguně v Ruahatu Lagoon Sanctuary. Mimo jiné si můžete zapůjčit katamarán, zahrát tenis či využít pestré nabídky vodních sportů. Ani páry na romantické dovolené nepřijdou zkrátka, mohou si totiž užít privátní večeři na soukromém ostrově. Součástí hotelu je velký infinity bazén, fitness centrum a spa, které se specializuje na tradiční polynéské procedury.

1032x554 Four Seasons Resort Bora Bora BOR_1644_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou ve Francouzské Polynésii ve Four Seasons Resort Bora Bora vám zdarma připravíme na míru. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer