Conrad Bora Bora Nui, Francouzská Polynésie – Bora Bora

Luxusní a oceňovaný resort

Po velké renovaci se v roce 2017 znovu otevřel resort Conrad Bora Bora Nui. Hotel nabízí několik možností ubytování od plážových vilek a suitů s výhledem na lagunu po vilky postavené přímo nad vodou. Během svého pobytu si tu budete moci kromě jiného užívat také až 5 přepychových restaurací a barů. 

O destinaci

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Bora Bora je jednou z nejdražších a nejluxusnějších destinací na celém světě a je vhodná především k relaxaci v naprostém přepychu. Conrad Bora Bora Nui se nachází na soukromém ostrově Motu To’opua, zhruba 20 min. lodí z letiště. 

1032x554 Conrad Bora Bora Nui Conrad Bora Bora Beach 9

 

Ubytování

V Conrad Bora Bora Nui se můžete ubytovat ve vilách přímo nad vodou nebo na pláži či v zahradách. Tu pravou atmosféru dodají tradiční polynéské dekorace, ale samozřejmě tu nechybí i moderní vybavení. Nejvyšší kategorií je místní Royal Pool Overwater villa, která má přes 151 m², svůj vlastní privátní bazén a vlastního butlera.

1032x554 Conrad Bora Bora Nui 5_6 Conrad Bora Bora Nui OW 1

 

Restaurace

Na francouzské kuchyni si pochutnáte v restauraci Iriatai, moderní čínské pokrmy vyzkoušíte v restauraci Banyan a středomořskou kuchyni a grilované speciality budete mít k dispozici v Tamure Beach Grill s výhledem na lagunu. Nechybí ani nabídka barů od koktejlového Upa Upa Longe Bar a baru u bazénu nabízejícího také lehké snacky po vinný bar. Pokud se vám za jídlem nebude chtít vstávat ani ze své postele, můžete využít služby stravování přímo ve vile, a to během celého dne. 

1032x554 Conrad Bora Bora Nui Chinese Restaurant Food

 

Aktivity

Kromě krásných pláží a infinity bazénu nabízí Conrad Bora Bora Nui také fitness a spa, ve kterém používají produkty vyrobené z místních ingrediencí. Pokud budete mít odpočinku už dost, můžete využít nabídku vodních sportů (šnorchlování, stand-up paddle, kajak, šlapadla apod.), zahrát si tenis, mini golf, kulečník, stolní tenis nebo beach volejbal. V případě, že vás zajímá i místní kultura, můžete využít hotelových aktivit, jako je například lekce, jak otevřít kokos, jak vyrábět produkty z kokosových listů, hra na ukulele nebo lekce místního jazyka. Hotel nabízí také několik aktivit, které si oblíbí zejména páry. Člun vás doveze na 5 min. vzdálený ostrůvek Motu Tapu, kde si můžete užít společné chvilky například se sklenkou šampaňského při západu slunce nebo si vychutnat piknik na vodě. 

1032x554 Conrad Bora Bora Nui Hina-spa-couples-treatment-room

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager