The St. Regis Bora Bora Resort, Francouzská Polynésie – Bora Bora

Osobní servis v přepychovém ubytování

V Resort St. Regis Bora Bora se můžete ubytovat v kategoriích luxusních vodních a plážových vil, či ve speciálním Royal Estate, který představuje to nejlepší na ostrovech Polynésie. Služby osobního komorníka jsou součástí každého ubytování. Resort je vhodný jak pro dovolenou v páru, tak pro celou rodinu a klade velký důraz na soukromí svých hostů. Najdete tu také 5 barů a restaurací a na ostrůvku uprostřed soukromé tyrkysové laguny nádherné spa.

O destinaci

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Bora Bora je jednou z nejdražších a nejluxusnějších destinací na celém světě a je vhodná především k relaxaci v naprostém přepychu. Resort St. Regis Bora Bora leží na atolu Motu Ome, 15 min. lodí z ostrovního letiště.

1032x554 The St. Regis Bora Bora Resort bobxr-exterior-3948-hor-clsc

 

Ubytování

Resort St. Regis nabízí několik rozličných kategorií ubytování. Můžete spočinout v několika různých vodních vilách, z nichž máte přístup přímo do laguny. Pro náročnější hosty je ideální volbou Overwater Royal Otemanu Villa se 2 ložnicemi a vlastním bazénem. Hostům vyhledávajícím soukromí přijde vhod Reef Side Garden Villa, leží uprostřed krásné zahrady s vlastním bazénem. Naprostý vrchol luxusu představuje Royal Estate, zcela soukromé sídlo s několika pokoji, velkou zahradou, vlastními terasami, bazénem a vířivkou.

1032x554 The St. Regis Bora Bora Resort bobxr-premier-suite-villalounge-1606-hor-clsc

 

Restaurace

V restauraci Te Pahu servírují pestrou paletu snídaňových bufetů a zajímavá večerní tematická menu. Itálií inspirovaná restaurace Far Niente luxusní večeře. Na ty nejlepší gastronomické zážitky z celého světa se můžete těšit v Lagoon Restaurant by Jean-Georges a v Bam Boo zakusíte prémiové sushi z těch nejčerstvějších, právě vylovených surovin. Neformální restaurace Aparima Bar nabízí lehká jídla, chutné občerstvení a osvěžující koktejly a koktejly před večeří s rafinovanými tapas si můžete dát i na terase s nádherným výhledem na západ slunce za horou Otemanu v baru 727.

1032x554 The St. Regis Bora Bora Resort bobxr-bam-boo-4151-hor-clsc

 

Aktivity

V The St. Regis Bora Bora Resort na vás čekají 3 překrásné pláže, 2 bazény a rozsáhlé lagoonarium, kde můžete šnorchlovat. V nabídce je i široká škála možností pro vodní sporty, např. kitesurfing, vodní lyžování či jízda na vodním skútru. V hotelu vám zařídí i velké množství soukromých výletů, např. plavbu za žraloky, jízdu džípem za západem slunce či plavbu katamaránem. Pro děti je připravená široká škála nejen naučných aktivit v dětském klubu. Vy si můžete odpočinout v luxusním spa, které se nachází na soukromém ostrově uprostřed laguny.

1032x554 The St. Regis Bora Bora Resort bobxr-spa-9674-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader