Le Taha´a by Pearl Resorts, Francouzská Polynésie – Motu Tautau

Komorní prostředí pro náročnou klientelu

Le Taha´a byl první resort v Polynésii, jenž splňoval náročné požadavky, aby se mohl stát členem prestižní asociace Relais & Châteaux. Ta sdružuje unikátní hotely, kde dokonalost je jediným možným kritériem pro ubytování, služby a gastronomii. Skládá se z pouhých 58 vil a suit, jeho součástí je 5 barů a restaurací, z nichž jedna se nachází v korunách stromů, a luxusní spa.

O destinaci

Francouzská Polynésie je jednou z nejluxusnějších destinací světa. Zámořské společenství Francouzské Polynésie se nachází v tropickém podnebném pásu, tudíž počasí je tu po celý rok příjemně teplé, stejně tak i místní vody.

Le Taha´a se nachází na soukromém ostrůvku Motu Tautau s výhledem na atraktivní siluetu Bora-Bora. Kouzlo Taha'a spočívá i v tom, že na ostrově není letiště. Cesta sem vede z Raiatea půl hodiny lodí.

1032x554 Le Tahaa le-taha-a-island-resort-spa-aerial-view

 

Ubytování

Le Taha´a, cenami ověnčený resort, tvoří 58 pozoruhodných suit a vil, jež byly vybudovány v tradičním polynéském stylu, který je nadčasový. Cílem bylo vytvořit místo v harmonii s přírodou a domorodou kulturou, což se podařilo vrchovatě. Nejvyšší kategorii ubytování představují Royal Beach Villy o 2 ložnicích, které mají 2 venkovní vany, bazén a soukromý altánek. Vhodné jsou především pro rodiny či skupinu přátel. Ubytovat se můžete i v Overwater Suitách či výrazně prostornějších plážových vilách, jejichž součástí je soukromá zahrada a bazén.

1032x554 Le Tahaa le-taha-a-island-resort-spa-overwater-suite-bathroom

 

Restaurace

Hlavní restaurací resortu je Le Vanille, umístěná vysoko v korunách stromů. Je otevřená po dobu snídaní a večeří a soustředí se především na lokální a francouzskou kuchyni. Na oběd zavítáte do plážové restaurace La Plage, servírující jídla inspirovaná chutěmi z celého světa. Pro zvláštní příležitosti je tu The Ohiri, kde vás čeká romantická večeře ve stylu fusion postavená na lokálních chutích. V resortu jsou také 2 bary, Manuia Bar je hned vedle La Plage a můžete si zde přes den dát koktejl na baru, Tehutu Bar se nachází u Le Vanille a otevírá každý večer.

1032x554 Le Tahaa le-taha-a-island-resort-spa-le-vanille-restaurant

 

Aktivity

Pobyt v Le Taha’a si nejlépe užijete jen ve 2, jako krásný romantický výlet. Čekají tu na vás nádherné výhledy, projížďky katamaránem, soukromé pikniky a romantické soukromé večeře. Můžete se však i potápět v místní laguně, jak se šnorchlem, tak s potápěčským vybavením. Pokud byste se chtěli podívat na nedaleký ostrov Bora Bora, odveze vás tam hotelová helikoptéra. Můžete také vyrazit na jednu z mnoha nabízených exkurzí a po dlouhém dni si odpočinout v hotelovém spa, skrytém vprostřed tropické zahrady.

1032x554 Le Tahaa le-taha-a-island-resort-spa-wedding

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Brandovým snem bylo vybudovat resort, který by byl šetrný k přírodě a nepoškozoval bujný život pod vodou i nad ní. To, co se mu nepodařilo během života, dokončily jeho děti. Brandův syn Simon, který na izolovaném ostrově vyrostl, má největší podíl na tom, že se ostrov The Brando v červnu 2014 otevřel i dalším návštěvníkům.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer