RELAIS & CHÂTEAUX

Členy asociace Relais & Châteaux je více jak 580 luxusních restaurací a hotelů, z nichž každý je něčím výjimečný.

POPTAT DOVOLENOU
2000x910 RELAIS & CHÂTEAUX lmr-ext-14

Navštivte s námi Relais & Châteaux

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru v jednom z exkluzivních resortů a hotelů spadajících pod Relais & Châteaux. Vyřešíme rezervaci pokoje, zařídíme dopravu až na místo, zamluvíme stůl v restauraci a mnoho dalšího. K tomu bude hotelový personál dopředu informován ohledně vašich specifických požadavků. Naše dobré jméno nám v některých případech umožňuje zajistit výhodnější cenu ubytování, upgrade pokoje, early check-in, late check-out či malou pozornost od hotelu. Naši travel designeři vám budou k dispozici po celou dobu vašeho pobytu a všechny starosti tak můžete pustit z hlavy.

 

Historie značky

Asociace Relais & Châteaux spatřila světlo světa roku 1954. Tehdy Marcel a Nelly Tilloyovi zakoupili hotel na Rhôně a rozhodli se propagovat několik dalších podobných hotelů v jedné ulici, čímž vznikla „Rue du Bonheur“, tedy Ulice Štěstí. Uběhlo pár let a k jejich původní asociaci se začaly přidávat další a další hotely, a podobné Rue du Bonheur začaly vznikat napříč celým světem.

Od francouzské Provence, přes vinice v kalifornském Napa Valley, až po slunné pláže Indického oceánu, všude můžete nalézt hotely, které jsou členy této asociace. A to je za každých okolností známkou té nejvyšší kvality, nejen proto, že se pravidelně umísťují na předních příčkách těch nejprestižnějších hotelových žebříčků.

 
RELAIS & CHÂTEAUX 1 rosaalpina_extalta_-c-danielto-chterle_1_2

 

Objevte hotely a resorty Relais & Châteaux


 

Nejprestižnější asociace nezávislých hotelů a resortů

Relais & Châteaux není hotelový řetězec v pravém slova smyslu. Jedná se totiž o nejprestižnější asociaci nezávislých hotelů a resortů na světě. Každý z jejích členů musí splňovat přísné podmínky pro přijetí, mezi které patří i životní filozofie, rozmanitost a snaha uchovat vše krásné v místech, kde hotely vznikají. Mnohé z nich se totiž nachází v chráněných rezervacích, zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO. Cílem asociace je, aby stejné nadšení, které do svých produktů vkládají jejich majitelé, zažívali i hosté po celou dobu pobytu.

RELAIS & CHÂTEAUX 2 die-fotos-drfen-ausschlielich-fr-pr-und-marketingmanahmen-des-hotels-jagdhof-neustift-im-stubaital-sterreich-verwendet-werden-jegliche-nutzung-dritter-durch-verka

 

 

Filozofie asociace

Členy asociace Relais & Châteaux je více jak 580 luxusních restaurací a hotelů, z nichž každý je něčím výjimečný. Mají však několik společných znaků, mezi které patří autenticita, úcta k místnímu prostředí a snaha jej uchovat, či dokonce pozvednout, a také osobní přístup. Ve zkratce, filozofie asociace spočívá v tom, že se její členové snaží učinit svět lepším místem, a to skrze přepychovou kuchyni a pohostinnost.

 
RELAIS & CHÂTEAUX  lmr-ext-14

 

4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY.

Důvěra a odpovědnost

Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti klientů. Přebíráme také veškerou odpovědnost, ručíme za výběr námi prověřených služeb a hladký průběh každé dovolené, která se tím pro klienta stává bezstarostnou.
985x632 Zážitky, které si zapamatujete_shutterstock_266232050_flip

Jsme architekti vašich cestovatelských snů

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Vše zařídíme na míru

  • Osobně s vámi projdeme vaše představy
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení
  • Budeme pro vás vždy na dosah
           

Napište nám svoji představu, prosím.

Spojíme se s vámi do 1 dne a probereme společně představu vaší vysněné dovolené.

Nechcete čekat? Zavolejte nám!
+420 739 808 000

Nechte nám na sebe telefonní kontakt, prosím.

Spojíme se s vámi v preferovaném čase a společně probereme vaši představu o vysněné dovolené.

Vyberte si, prosím, termín, který vám vyhovuje.

Schůzku si společně potvrdíme ještě e-mailem.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou v některém z hotelů, které jsou členy asociace Relais & Châteaux, a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer