SUJÁN The Serai, Jaisalmer, Indie – Rajasthan

Oáza klidu na 100 akrech soukromého pozemku

SUJÁN The Serai je oázou klidu na 100 akrech soukromého pozemku s původními pouštními křovinami a čerpá inspiraci ze vzorů královských karavanních míst Radžputány. Není lepší místo, odkud se můžete vydat do mystického okolí Džajsalmíru a objevit jeho legendární Zlatou pevnost zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO. Uprostřed této oázy klidu vás pak zklidní a omladí procedury v lázních SUJÁN. Večery můžete strávit pod rozlehlou pouštní oblohou a vychutnávat si starobylé melodie legendárních místních pouštních hudebníků.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Není lepšího místa, odkud se vydat do mystického okolí Džajsalmér a objevit jeho legendární Zlatou pevnost zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO, než je SUJÁN The Serai. Tento výjimečný pouštní kemp byl založen v roce 2008 na 100 akrech soukromého pozemku v poušti Thar, hodinu cesty od Džajsalmér. 

1032x554 SUJÁN The Serai, Jaisalmer, Indie – Rajasthan _B8A9022 A

 

Ubytování

21 stanů představuje nádhernou symfonii stylů. SUJÁN The Serai nabízí 14 stanových apartmánů, 6 luxusních stanových apartmánů má vlastní oplocené zahrady a ponořené vyhřívané bazény s vířivkami. Exkluzivní královské stanové apartmá má vlastní lázně, venkovní bazén, jídelní a odpočinkové stany, vše obehnáno zdí pro maximální soukromí.

1032x554 SUJÁN The Serai, Jaisalmer, Indie – Rajasthan _B8A8506 A

 

Restaurace

Všechny objekty Realis & Chateaux po celém světě jsou jedinečné a výjimečné, odrážejí místo, jeho obyvatele a jejich kulturu. V The Serai se podávají skvostné místní lahůdky i chutné západní pokrmy podle zděděných receptů, které jsou vzorem pro denně se měnící menu pečlivě naplánované tak, aby vám poskytly eklektická jídla z čerstvých domácích organických surovin. Můžete si vybrat, zda budete večeřet v jídelním stanu nebo kdekoli v areálu, v The Serai jsou vždy připraveni vytvořit zážitky na míru vašemu konkrétnímu přání nebo náladě. Bar vyzařuje pohodlí a láká své hosty, aby vklouzli do prostorných klubových křesel s hlubokými sedadly, která jsou rozmístěna kolem plyšových doplňků. Nádherný interiér si nejlépe vychutnáte s koktejly nebo jinými osvěžujícími nápoji.

1032x554 SUJÁN The Serai, Jaisalmer, Indie – Rajasthan _B8A8216

 

Aktivity

Zážitky zahrnují návštěvu města Jaisalmer z 12. století se Zlatou pevností a nákupy na bazarech v doprovodu zkušeného průvodce. Nezapomenutelné jsou také sluneční večery v písečných dunách a mnoho dalších aktivit. V samotném kempu SUJÁN The Serai vás čekají i prvotřídní lázně a nezapomenutelné procedury.

1032x554 SUJÁN The Serai, Jaisalmer, Indie – Rajasthan 24The Serai, Jaisalmer by SUJAN

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist