The Oberoi Amarvilas, Indie – Agra

Luxusní hotel v Agře

Nejlepší hotel v Agře je inspirován designem mughalských paláců. S fontánami, terasovitými trávníky, bazény s odrazovými plochami a pavilony. The Oberoi Amarvilas je luxusní hotel v Agře, který nabízí neomezený výhled na Tádž Mahal ze všech pokojů a apartmánů, doplněný vřelou, osobní pohostinností. Poskytuje také vkusně zařízené ubytování, vynikající restaurace s autentickou mughalskou a mezinárodní kuchyní, soukromé stolování vedle siluety Tádž Mahalu a lázeňské procedury pro páry s výhledem na Tádž Mahal.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Agra, hlavní město Mughalské říše v 16. a 17. století, je domovem 3 památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO: Tádž Mahalu, pevnosti Agra a starobylého města Fatehpur Sikrí, které jsou dědictvím mughalského období.

Hotelu The Oberoi Amarvilas se nachází pouhých 600 m od Tádž Mahalu, nejkrásnějšího svědectví nehynoucí lásky na světě.

1032x554 The Oberoi Amarvilas - Agra 006-The Oberoi Amarvilas, Agra - View of Taj Mahal

 

Ubytování

Všechny pokoje a apartmá nabízejí nerušený výhled na Tádž Mahal, designové prvky inspirované mughalskou kulturou a moderní technologie.

1032x554 The Oberoi Amarvilas, Agra breath taking beauty

 

Restaurace

V The Oberoi Amarvilas vás čeká i gastronomické potěšení, a to ve 2 restauracích a 2 barech. The Lounge poskytuje prostor pro odpočinek s výhledem na Tádž Mahal, The Bar zase perfektně namíchané nápoje doplněné taktéž výhledem na Tádž Mahal. Restaurace Esphahan podává v autentickém prostředí delikátní mughalskou kuchyni a v Bellevue vás čeká kuchyně romantická.

1032x554 The Oberoi Amarvilas - Agra 012-The Oberoi Amarvilas, Agra - Private dining in room Balcony

 

Aktivity

Dopřejte si v The Oberoi Amarvilas chvíli času na masáž, která je pro Oberoi typická, ponořte se do bazénu s regulovanou teplotou nebo si zacvičte ve fitness centru.

1032x554 The Oberoi Amarvilas - Agra 015-The Oberoi Amarvilas, Agra - Spa Suite

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Matěj Polák

Private Travel Designer