SUJÁN Sher Bagh, Indie – Ranthambhore

Oáza luxusu a dobrodružství v srdci Radžasthánu

SUJÁN Sher Bagh je luxusní kemp s pouhými 12 stany, ze kterých můžete pozorovat exotickou indickou džungli, kde se volně prohánějí tygři. SUJÁN Sher Bagh umístěný v blízkosti národního parku Ranthambhore v Radžasthánu nabízí nejen luxusní ubytování ve stanech inspirovaných safari Maharadže, ale také jedinečné zážitky, jako jsou safari, prohlídky okolí, kulinářské zážitky a wellness procedury. Ochutnejte místní i mezinárodní kuchyni v kempové restauraci nebo si užijte soukromé stravování pod hvězdnou oblohou. Objevte krásy Indie v jejím nejautentičtějším stylu.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Kemp SUJÁN Sher Bagh se nachází v Ranthambhore, v indickém státě Radžasthán. Je to blízko národního parku Ranthambhore, jednoho z nejlepších míst v Indii pro pozorování tygrů ve volné přírodě.

1032x554 SUJÁN Sher Bagh, Indie–Ranthambhore DJI_0270

 

Ubytování

Kemp nabízí 12 luxusních stanů inspirovaných stanovými tábory z doby, kdy Maharadža Radžasthánu navštívil safari. Každý stan má vlastní koupelnu a sprchu, klimatizaci, minibar a také soukromou verandu.

1032x554 SUJÁN Sher Bagh, Indie–Ranthambhore SherBagh 2021-70

 

Restaurace

SUJÁN Sher Bagh poskytuje stravování v rámci polopenze nebo plné penze. Restaurace podává místní i mezinárodní kuchyni. SUJÁN Sher Bagh také nabízí možnost soukromého stravování.

1032x554 SUJÁN Sher Bagh, Indie–Ranthambhore SherBagh 2021-143

 

Aktivity

Mezi hlavní aktivity patří safari v národním parku Ranthambhore, prohlídky okolí, kulinářské zážitky a wellness procedury. SUJÁN Sher Bagh také nabízí různé kurzy a workshopy a potěší vás i lekce jógy.

1032x554 SUJÁN Sher Bagh, Indie–Ranthambhore SherBagh 2021-185.2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“