Amanbagh, Indie – Rajastan

Luxusní ubytování v naprostém klidu a soukromí

Rádžasthán (Rajastan) je proslulý svou krásou, která se soustřeďuje v kopcích Aravalli v zahradní oáze resortu Amanbagh, kde se nacházejí starobylé pevnosti a divočina obývaná tygry. Kdysi zde probíhaly královské lovy na tygry, dnes se ze zeleně tyčí růžové kopule a klenuté vchody staveb resortu inspirovaných mughalskou kulturou – naprosto klidné a naprosto soukromé.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Do resortu Amanbagh se dostanete z letišť v Dillí, Bombaji a Džajpuru. Z Nového Dillí je možné do hotelu Amanbagh cestovat autem, vlakem nebo vrtulníkem – hotel má vlastní heliport.

1032x554 Amanbagh, Indie – Rajastan RS391_Amanbagh-Pool-Pavilion-Exterior

 

Ubytování

Pavilony a apartmá resortu Amanbagh se nacházejí v oáze plné ovocných stromů a kvetoucích keřů a vytvářejí chladivý a příjemný kontrast ke strohé a vyprahlé kráse radžastánských kopců Aravalli. Některé z nich mají soukromé bazény, terasy a nádvoří, zatímco všechny působí velkolepým palácovým dojmem, který odráží jejich královskou minulost jako bývalého loveckého revíru mahárádži z Alwaru. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.

1032x554 Amanbagh, Indie – Rajastan terrace_haveli_suite_high_res_10474

 

Restaurace

Amanbagh získává suroviny z vlastní ekologické zahrady a oslavuje bohaté chutě severní Indie a zdraví prospěšné vlastnosti ájurvédské a rádžasthánské kuchyně. V několika restauracích resortu, které jsou otevřeny hostům i nerezidentům, se používají místní recepty předávané z generace na generaci a nabízejí také řadu mezinárodních pokrmů přizpůsobených individuálním chutím.

1032x554 Amanbagh, Indie – Rajastan restaurant_courtyard_high_res_10239

 

Aktivity

Krajina v okolí resortu Amanbagh, od města Bhangarh ze 17. století a pevnosti Ajabgarh až po chrámové město Neelkanth a divokou tygří rezervaci Sariska, odhaluje ruiny starobylé říše zasazené do drsně krásné krajiny. Po prozkoumání krajiny můžete zrelaxovat v naprosto klidných a zdánlivě nedosažitelných lázních Amanbagh, které se nacházejí v bujných zahradách a jsou místem, kde se můžete dokonale uvolnit. Experti na wellness nabízejí celou řadu terapií a procedur a vlastní ájurvédský lékař osobně připravuje několikadenní individuální wellness pobyty, které čerpají z moudrosti této starobylé léčebné filozofie.

1032x554 Amanbagh, Indie – Rajastan spa_treatment_room_high_res_1737

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Veronika Robin

Product Manager