The Oberoi New Delhi, Indie – Nové Dillí

1. místo v žebříčku městských hotelů v Asii

Nejlepší hotel v Dillí, bezkonkurenční místo pro podnikání i zábavu, The Oberoi, New Delhi, má výhled na Humájúnovu hrobku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO na jedné straně a uklidňující výhled na zalesněné golfové hřiště na straně druhé. Tento 5hvězdičkový hotel v Dillí je historickou památkou a proslulým důkazem pověsti hotelu společnosti Oberoi. V roce 2022 získal 1. místo v žebříčku městských hotelů v Asii (Travel + Leisure World’s Best Awards, 2022).

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Hlavní město Indie Dillí je nepřetržitě osídleno od 6. stol. př. n. l. a v průběhu své historie sloužilo jako hlavní město různých království a říší. Ve 20. letech 20. století bylo kompletně přepracováno sirem Edwinem Lutyensem a sirem Herbertem Bakerem. V současnosti je Dillí rušnou metropolí, živým centrem mezinárodního umění a kultury a prosperujícím obchodním centrem.

The Oberoi, New Delhi leží přibližně 35 min od mezinárodního a vnitrostátního letiště. Nachází se v blízkosti velvyslanectví, centrální obchodní čtvrti Connaught Place, módního trhu Khan Market, rozlehlých zahrad Lodhi Gardens, golfového hřiště v Dillí a Humájúnovy hrobky.

1032x554 The Oberoi, New Delhi Cirrus 9

 

Ubytování

V The Oberoi New Delhi si můžete vybírat z 220 pokojů a apartmá s prostornými šatnami, italskými mramorovými koupelnami, teakovými podlahami a pracovními stoly z dubového dřeva. Nejmodernější systémy čištění vzduchu tu zajišťují kvalitu vzduchu odpovídající nejlepším světovým standardům. S výběrem pokoje vám samozřejmě pomůžeme.

1032x554 The Oberoi, New Delhi 14_Kohinoor_Living area1

 

Restaurace

V The Oberoi New Delhi vás v 5 restauracích a barech čeká kuchyně od klasické po neformální, od orientální po moderní autentickou indickou – to vše doplněno originálními pokrmy mezinárodní kuchyně v nejlepších restauracích, které Dillí nabízí. 

1032x554 The Oberoi, New Delhi 360

 

Aktivity

Lázně, bazén a fitness centrum v hotelu The Oberoi v Novém Dillí jsou dokonalým únikem od nabitého programu a ruchu velkoměsta.

1032x554 The Oberoi, New Delhi 1920x562

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer