The Oberoi Rajvilas, Indie – Jaipur

Nezapomenutelná dovolená v Džajpuru

V 5hvězdičkovém The Oberoi Rajvilas zažijete opravdu vřelé přivítání. Hotel se rozkládá na ploše 1 29 499 m² nádherně upravených zahrad s tradiční architekturou, hořícími pochodněmi mashaal a bazény. Čeká vás tady perfektní ubytování včetně luxusních stanů inspirovaných érou mahárádžů, vynikající restaurace s autentickou rádžasthánskou a mezinárodní kuchyní, speciálně upravené romantické zážitky pro páry a upřímná pohostinnost.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur (Jaipur).

Jaipur je slavné opevněné hlavní město Rádžasthánu a je s oblibou nazýván "růžovým městem", a to od roku 1876, kdy byl natřen na růžovo na znamení pohostinnosti obyvatel vůči návštěvě anglické královny Viktorie a prince z Walesu. Cesta z mezinárodního letiště v Džajpuru trvá do The Oberoi Rajvilas cca 30 min. autem, stejně tak i z hotelu do centra města.

1032x554 The Oberoi Rajvilas Rajvilas-work-from-anywhere-by-oberoi-1366x523-17

 

Ubytování

Všechny pokoje a vily v The Oberoi Rajvilas nabízejí výhled do zahrady a atmosféru dávných časů. Design inspirovaný tradiční rádžasthánskou architekturou se dokonale snoubí s moderními vymoženostmi.

1032x554 The Oberoi Rajvilas MG-7940

 

Restaurace

Stravovat se v The Oberoi Rajvilas můžete v celodenní mezinárodní restauraci a v indické restauraci se sezónními specialitami. Kromě toho si tu můžete objednat také soukromé stolování.

1032x554 The Oberoi Rajvilas dinning

 

Aktivity

Těšit se tu můžete na speciálně vybrané soukromé večeře, kulturní zážitky a relaxační lázeňské procedury s nezaměnitelným rukopisem Oberoi. Lázeňské zážitky Oberoi jsou určené jen a jen pro vás. Potěší vás i bazén s regulovanou teplotou a klimatizované fitness centrum.

1032x554 The Oberoi Rajvilas Indian Treatments

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist