The Imperial, Indie – Nové Dillí

Bohaté dědictví, výjimečné služby a moderní komfort

Hotel Imperial New Delhi, který připomíná indický palác z 19. století v zemi mahárádžů, byl otevřen v roce 1936 jako první hotel v Dillí. Jeho architektura, která patří mezi Grand Dames Východu, nese jemné stopy viktoriánského stylu, stylu Art Deco a stylu Lutyens. Bílé mramorové kolonády, zelené zahrady a pokoje a apartmá plné italských mramorových podlah, leštěného barmského teaku, perských ručně vázaných koberců, starožitných lustrů a nábytku z palisandrového dřeva udávají tón. V tomto historickém hotelu se snoubí bohaté dědictví, výjimečné služby a moderní komfort pro moderní náročné cestovatele.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Hlavní město Indie Dillí je nepřetržitě osídleno od 6. stol. př. n. l. a v průběhu své historie sloužilo jako hlavní město různých království a říší. Ve 20. letech 20. století bylo kompletně přepracováno sirem Edwinem Lutyensem a sirem Herbertem Bakerem. V současnosti je Dillí rušnou metropolí, živým centrem mezinárodního umění a kultury a prosperujícím obchodním centrem.

The Imperial New Delhi je postaven na 8hektarovém pozemku a nabízí bezpečné útočiště v srdci rušného hlavního města Indie. Má ideální polohu na Janpath, někdejší Queensway, v těsné blízkosti vážených vládních úřadů. The Imperial New Delhi leží v nejvýznamnější kulturní, zábavní a politické čtvrti a pouhých 30 min. jízdy autem od mezinárodního letiště. V hotelu se nachází neocenitelná sbírka více než 5000 originálních uměleckých děl ze 17. a 18. století, která jsou rozmístěna ve společných prostorách, na patrech a v pokojích. Od svého založení hostil hotel The Imperial nejvýznamnější společenská setkání ve městě, královské rodiny a hodnostáře z Indie i ze zámoří, celebrity stříbrného plátna z celého světa a mnoho náročných hostů.

1032x554 The Imperial, Indie – Nové Dillí 1 The Imperial Facade

 

Ubytování

Hotel The Imperial New Delhi nabízí luxusní ubytování ve 192 pokojích a 43 apartmá, z nichž každý má osobitý interiér s výhledem do zelených zahrad. Mezi kategorie pokojů patří Deco Room, Imperial Room, Heritage Room, Grand Heritage Room, zatímco mezi apartmá patří Heritage Suite, Deco Suite, Viceroy Suite, Luxury Suite a The Imperial Suite a čeká vás tu opravdu jedinečný pobyt. S výběrem pokoje či apartmá vám rádi pomůžeme. 

1032x554 The Imperial, Indie – Nové Dillí WhatsApp-Image-2023-09-02-at-6.41.36-PM

 

Restaurace

V The Imperial New Delhi vás čeká prvotřídní gastronomie v několika barech a restauracích. Módní a dynamický 1911 BAR v sobě skrývá energii jako žádný jiný. Hardinge Bar ukrytý v samotě v areálu 1911 Baru je určen pro klasické koktejly a srdečné dialogy. Jídelní lístek v PATIALA PEG je pozvánkou k prozkoumání chutí pocházejících z královského patronátu a tvoří jej kolekce těch nejlepších destilátů. ATRIUM do Dillí přináší kulturu kaváren evropských královských dvorů. Dekadentní textury a umělecké vzory jsou v CÍSAŘSKÉ CUKRÁRNĚ precizně zpracovány. RESTAURACE 1911 navržená ve stylu art deco je rušná brasserie v indickém stylu s celodenním stravováním, kterou podtrhuje uvolněné a živé prostředí a decentní obsluha pro pohodový a ničím nerušený zážitek. Restaurace SAN GIMIGNANO s omezeným počtem míst a skutečně jedinečným prostorem se drží svých italských kořenů. Oblíbená restaurace THE SPICE ROUTE fascinuje strávníky z celého světa svými nástěnnými malbami, starobylými chrámovými sloupy a obdivuhodnou filozofií, která je vidět v 9 zajímavých příběhových sekcích.

1032x554 The Imperial, Indie – Nové Dillí A19I7757-op

 

Aktivity

V novém Dillí vás čeká nepřeberné množství zážitků. Můžete se vydat na celodenní výlet do Tádž Mahálu, procházet se s průvodcem po městě, cestovat mezi městy se specializovanou flotilou zkušených řidičů hotelu The Imperial New Delhi ve vozech BMW, Mercedes Limousine nebo Mercedes Viano, prozkoumávat neznámá místa jako jsou trh s kořením ve starém Dillí, Agrasen ki Baoli, Lodhi Gardens, Qutub Minar, Humayunova hrobka, Červená pevnost a týdenní trhy v Dillí spolu se známými místy včetně Chandni Chowk India Gate, Kartavya Path, Jantar Mantar a další.

Císařské lázně hotelu The Imperial New Delhi jsou útočištěm uvnitř města, kde můžete objevit spojení těla, mysli a duše. Složitá marocká architektura, nádherně protkaná mogulskými a indickými motivy, vytváří pocit jemného luxusu a vy si zde skutečně odpočinete.

1032x554 The Imperial, Indie – Nové Dillí Thai-massage-at-The-Imperial-Spa--scaled

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Veronika Robin

Product Manager