Taj Rambagh Palace, Indie – Jaipur

Pocit královského luxusu

Taj Rambagh Palace je domovem 78 luxusních pokojů a apartmánů, které byly kdysi komnatami mahárádži. Každý pokoj je skvostně zrekonstruován a poskytuje hostům nejvyšší komfort a pocit královského luxusu. Klenuté stropy, ručně vyřezávané mramorové "jalis" neboli mříže, pískovcové balustrády, klenuté kupole a "chattris" neboli kenotafy vytvářejí atmosféru nádherné královské rezidence. Zahrady paláce jsou založeny v mughalském stylu a jsou proslulé svou krásou a klidem. Procházka těmito zahradami vás zavede zpět do dob, kdy se tu procházeli králové a královny.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur (Jaipur).

Jaipur je slavné opevněné hlavní město Rádžasthánu a je s oblibou nazýván "růžovým městem", a to od roku 1876, kdy byl natřen na růžovo na znamení pohostinnosti obyvatel vůči návštěvě anglické královny Viktorie a prince z Walesu.

Taj Rambagh Palace má výhodnou polohu v dosahu významných turistických atrakcí v Jaipuru a okolí. Tento památkově chráněný hotel v Džajpuru je také ideálním místem pro klidný útěk z Dillí a Ahmedábádu.

1032x554 Taj Rambagh Palace, Indie – Jaipur Exterior

 

Ubytování

Ponořte se do nádhery a tradice králů a princů v paláci Rambagh, klenotu Džajpuru. Mistrovsky zrekonstruovaný památkově chráněný hotel Taj nabízí 45 hotelových pokojů a 33 velkolepých apartmá. Nejvyšší kategorii ubytování nabízí prezidentské apartmá o rozloze 167 m². Nabízí velký obývací pokoj s výhledem do zahrady, z něhož se vychází na terasu, královskou jídelnu a hlavní ložnici s šatnou. Během svého pobytu zde zažilo nezapomenutelné zážitky mnoho mezinárodních hodnostářů a celebrit.

1032x554 Taj Rambagh Palace, Indie – Jaipur Hi_H4EJ0_27652575_001 Royal Suite - Badal Mahal Suite

 

Restaurace

Palác Rambagh se může pochlubit bohatou historií skvělého stravování s přepychovými pokrmy připravovanými mistry kuchaři. Vybírejte z nejlepších multikuchyňských a indických restaurací poblíž Hawa Mahal v Džajpuru, 2 barů a několika dalších podniků a jídelních lístků.

1032x554 Taj Rambagh Palace, Indie – Jaipur 27652627-H1-005RajputRoom-3x2

 

Aktivity

V paláci Rambagh v Džajpuru si dopřejete jedny z nejlepších venkovních relaxačních útočišť, které vám poskytnou nevšední zážitky. Jedním z mnoha takových zážitků jsou procedury, které zde nabízí Taj Rambagh Palace v J Wellness Circle v rozlehlých prostorách této nádherné památky z dob dávno minulých. Kromě wellness vás tu ale čeká velká řada nezapomenutelných zážitků. Neváhejte nás kontaktovat, naplánujeme vše podle vašich možností a přání.  

1032x554 Taj Rambagh Palace, Indie – Jaipur Spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager