Six Senses Vana, Indie – Dehradun

Učení, láska a život v harmonii

Six Senses Vana je pojmenovaný podle lesa, v němž se nachází, a který se snaží chránit a pečovat. Ájurvéda, jóga, tibetská medicína a přírodní léčebné terapie se zde snoubí s laskavým týmem a individuálním přístupem ke každému z hostů. V rámci ubytování budete mít zahrnutou speciální plnou penzi, které je součástí nejen veškerá strava připravovaná s nutričním poradcem, ale také každodenní aktivity jako je jóga, meditace, workshopy, fitness, wellness konzultace a screening, každodenní procedury, transfer z letiště a dokonce i oblečení.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur (Jaipur).

Hotel Six Senses Vana se nachází na úpatí himálajských hor a je obklopen salovými lesy Dehradunu.

1032x554 Six Senses Vana, Indie – Dehradun External_1

 

Ubytování

K dispozici je v hotelu Six Senses Vana celkem 66 pokojů a 16 suitů, které jsou komfortně zařízeny tak, aby navozovaly pocit harmonie. Jednotlivé kategorie mají balkony či terasy a velká okna od podlahy ke stropu, díky kterým budete mít úžasný výhled na les a mangové sady. Na pokoji budete mít denně připravenou sadu volně padnoucích pyžam z organické bavlny kurta s výběrem krásných pestrobarevných hedvábných šátků. Ty největší suity mají dokonce až 2 nebo 3 ložnice.

1032x554 Six Senses Vana, Indie – Dehradun Accomodation_Vana_Suite_Living_Room

 

Restaurace

Jako v každém hotelu Six Senses, i zde budou vaše pokrmy připravovány z místních sezónních surovin z organických zahrad či místních farmářů. Jednotlivá menu se řídí heslem méně je někdy více. Restaurace Salana se specializuje na moderní wellness kuchyni se zaměřením na nutriční hodnoty, kreativitu a přírodu. Restaurace Anayu spojuje indické tradiční recepty s ajúrvédskými principy. 

1032x554 Six Senses Vana, Indie – Dehradun Spaces_Anayu

 

Aktivity

Svůj pobyt zde můžete přizpůsobit některému z nabízených programů, které jsou se zaměřením na kontrolu váhy, spánek, detox, ájúrvédu, jógu či tibetskou medicínu. Na základě konzultace při příjezdu a screeningu či dalších testů vám odborníci doporučí program i včetně stravování na míru. 

1032x554 Six Senses Vana, Indie – Dehradun Wellness_Watsu_3

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader