The Leela Palace, Indie – Nové Dillí

Jediný moderní 5* palác v hlavním městě

Leela Palace New Delhi, který stojí v Chanakyapuri, v blízkosti diplomatické enklávy a historických památek, je božským svědectvím vznešenosti Lutyenova Dillí. Tento nádherný moderní palác je skutečnou múzou mnohotvárného dědictví města, od pozoruhodné architektury a interiérů až po okouzlující gastronomii a smysluplné zážitky. Vychutnejte si bezkonkurenční bohatství v hotelu The Leela Palace New Delhi, který nově definuje dokonalost a oslavuje luxus s laskavostí pravé indické pohostinnosti. Vychutnejte si luxus nadstandardně velkých apartmá a pokojů o rozloze 51 m² a více, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Povečeřet můžete v některé z mnoha ultra elegantních restaurací, omládnout v lázních The Spa.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Hlavní město Indie Dillí je nepřetržitě osídleno od 6. stol. př. n. l. a v průběhu své historie sloužilo jako hlavní město různých království a říší. Ve 20. letech 20. století bylo kompletně přepracováno sirem Edwinem Lutyensem a sirem Herbertem Bakerem. V současnosti je Dillí rušnou metropolí, živým centrem mezinárodního umění a kultury a prosperujícím obchodním centrem.

The Leela Palace New Delhi se nachází v těsné blízkosti Rashtrapati Bhavan, rezidence premiéra, sekretariátu, centrální obchodní čtvrti a historických památek.

1032x554 The Leela Palace, Indie – Nové Dillí LD Exterior Dat-2 (Opt II)

 

Ubytování

Nejvyšší kategorií ubytování je v The Leela Palace New Delhi prezidentské apartmá. Je ztělesněním mimořádného luxusu, rozkládá se na ploše 446 m² a svým designem a výzdobou zosobňuje palácovou vznešenost indického královského dědictví. Opulentní stropy z plátkového zlata, složitá práce se dřevem, umělecké předměty z ryzího stříbra a polodrahokamů, hluboce tónované bohaté tapisérie se doplňují s nejmodernějšími funkcemi a exkluzivním vybavením. Hotel The Leela Palace New nabízí samozřejmě celou řadu dalších ubytovacích kategorií, které vám moc rádi představíme a zařídíme jejich rezervaci.

1032x554 The Leela Palace, Indie – Nové Dillí book-suite-hotels.jpg

 

Restaurace

Proslulá a oceňovaná restaurace Jamavar nabízí pokrmy vytvořené podle královských receptů, takže každá návštěva je autentickým indickým kulinářským zážitkem. Francouzské italské lahůdky můžete ochutnat v restaurace Le Cirque. Tento celebritami oblíbený podnik nabízí také speciální degustační menu o 6 chodech. V restauraci Megu poznáte autentickou japonskou kuchyni v prostředí fine-dine, ať už dáváte přednost večeři v sushi baru nebo v soukromé jídelně. Bar Library na terase má v nabídce sortiment 540 značek vín a šampaňského, 172 značek jednosladových a prémiových whisky a také nejlepší doutníky. V Lobby Lounge si můžete vychutnat nabídku nejprodávanějších čajů a káv spolu s koláčky, sendviči, mini pečivem, quichy apod. Neformální podnik The Qube s celodenním provozem je ideálním místem, kde si můžete v pohodě vychutnat jídlo ve stylu alfresco.

1032x554 The Leela Palace, Indie – Nové Dillí MeguMainDining3-1201x960-0a22bd4

 

Aktivity

Nechte své starosti odejít v objetí těch nejlepších evropských, orientálních nebo starých technik ájurvédských terapií a holistických procedur. Lázně hotelu The Leela Palace používají ty nejpřírodnější ingredience, které vždy pocházejí z etických zdrojů, aby vás nabily energií. Lázně mají 2 léčebná patra s kavárnou, fitness studiem, relaxačním salonkem, dokončovacím studiem, střešní terasou a saunou a párou. V nejmodernějších fitness a wellness centrech nabízí The Leela Palace celou řadu fitness režimů, které uspokojí nejrůznější chutě dnešních náročných návštěvníků lázní a wellness. S výběrem a plánováním venkovních aktivit vám rádi pomůžeme.

1032x554 The Leela Palace, Indie – Nové Dillí wellness-leela-palace-hotel-delhi.jpg

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“