Sawai Vilas, Indie – Ranthambore

Dechberoucí zážitky přímo v Ranthambhore

Sawai Vilas je luxusní resort, který slibuje velkolepý a autentický zážitek z džungle. Sawai Vilas se nachází v rustikálních lesích Ranthambhore a zahrnuje 60 nádherných vil, které jsou vybaveny na míru šitým komfortem a nabízejí dechberoucí zážitky, které můžete najít pouze zde. Sawai Vilas je pro každého, kdo rozumí přírodě a chce ji zažít v nezkreslené podobě.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Ranthambhore je domovem majestátních královských bengálských tygrů a je jedním z nejzářivějších klenotů divoké přírody Rádžasthánu. Suchý listnatý les Ranthambhore leží na rozhraní dvou ikonických pohoří – Vindhyas a Aravallis. Ranthambhore zaručuje úchvatný pohled nejen na proslulé tygry, ale i na další neméně exotické druhy divoké zvěře, jako jsou jeleni sambarští, levharti, hyeny, činkary, šakalové atd. Resort Sawai Vilas se nachází přímo v lesích Ranthambhore.

1032x554 Sawai Vilas 7339439SS-7

 

Ubytování

Sawai Vilas nabízí prémiové vily s vybavením, jako jsou soukromá venkovní posezení a terasy na opalování. K dispozici je 60 vil, každá o rozloze 750 m². Vily poskytují maximální pohodlí, jsou vybaveny postelemi velikosti king size, kamennými podlahami s koženým povrchem Kota, vyšívanými interiéry a královským nábytkem. Součástí každé z vil je také minibar.

1032x554 Sawai Vilas 430970633

 

Restaurace

Stát Rádžasthán je směsicí zářivých barev. Pyšní se nejen bohatou kulturou a tradicí, ale také pikantní a lahodnou tradiční kuchyní. Od kořeněných mas až po nejsladší dezerty. Když už budete v Ranthambhore, měla by být ochutnávka místní kuchyně prioritou na vašem seznamu. Jedno z nejikoničtějších jídel – Dal Bati a Churma – je horkým favoritem jak mezi místními obyvateli, tak mezi turisty. Toto jídlo se skládá z pečeného bati (tvrdý celozrnný chléb), který se podává s dalem, čatní, ghí a jaggery. Další oblíbenou místní pochoutkou je "Gatte ki Sabzi", což jsou knedlíčky z černé gramové mouky namočené v tvarohu a koření. Ker Sangri je další kultovní pokrm, který se připravuje ze sušených bobulí Ker, které jsou poměrně kyselé, a fazolí Sangri, které jsou bohaté na živiny.

1032x554 Sawai Vilas 20220622124521r5

 

Aktivity

V Sawai Vilas vždy vítají ty, kteří navštíví Ranthambhore, aby ho zažili v jeho pravé podobě. Od obdivovatelů divoké přírody až po ty, kteří v přírodě hledají inspiraci. Sawai Vilas je pro všechny, které fascinuje syrová krása naší planety. Po náročném dni na safari se můžete osvěžit v poklidném bazénu, odpočinout si v dobře vybaveném wellness centru a parní lázni a užít si večer plný zábavy ve vzrušující herně. V hotelu Sawai Vilas se najde rekreační aktivita pro každého a pro každou chvíli.

1032x554 Sawai Vilas 8170890ASP_1390

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer