SUJÁN JAWAI, Indie – Rajasthan

Luxusní ubytování uprostřed indické divočiny

Uprostřed okouzlujících, miliardy let starých žulových skalních útvarů, kde se volně pohybují leopardi a pohodlně koexistují s charismatickými komunitami, se nachází průkopnický SUJÁN JAWAI. Prožijte nezapomenutelné dny v divočině při sledování leopardů a dalších divokých zvířat. Díky spojení sofistikovanosti a ekologie neexistuje lepší místo pro objevování jedné z nejkouzelnějších a dechberoucích krajin Indie.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

SUJÁN JAWAI se nachází mezi městy Jodhpur a Udaipur, je obklopen starobylým pohořím Aravalli a je jediným hotelem, který leží v této neprobádané divočině, která je domovem divokého leoparda.

1032x554 SUJÁN JAWAI, Indie – Rajasthan 10

 

Ubytování

SUJÁN JAWAI s pouhými 10 stanovými apartmány včetně rodinného a královského apartmá nově definuje odpovědný luxus v divočině. Luxusní stanové ubytování je navrženo tak, aby bylo v kontaktu s přírodou, ale zároveň poskytovalo vysoký komfort a luxus. Interiéry jsou navrženy ve stylu 30. let.

1032x554 SUJÁN JAWAI, Indie – Rajasthan DB8A1044

 

Restaurace

Gastronomická nabídka resortu zahrnuje místní a mezinárodní kuchyni. Hosté resortu SUJÁN JAWAI mají přístup do jedinečných a odlehlých míst pro soukromé stolování. Jídla jsou připravována z domácích produktů ze zahrady resortu a čerstvých surovin od místních farmářů. Jako člen sítě Relais & Châteaux předvádějí šéfkuchaři SUJÁN JAWAI ty nejlepší místní chutě, a vás tu tak čeká nezapomenutelný gastronomický zážitek.

1032x554 SUJÁN JAWAI, Indie – Rajasthan _B8A1266 A

 

Aktivity

Zážitky v SUJÁN JAWAI nabízejí nejvíce vzrušující, autentické a jedinečné způsoby, jak se setkat s divokou přírodou a divokou zvěří a ponořit se do místní kultury regionu. Putování  s charismatickými pastevci Rabari je skvělou příležitostí, jak se ponořit do místní kultury a nahlédnout do některých příkladných ochranářských a komunitních projektů. Čekají vás tady ale i další aktivity jako jízdy na kole, pikniky a skupinové lekce jógy pod širým nebem a meditace i prvotřídní masáže.

1032x554 SUJÁN JAWAI, Indie – Rajasthan Jawai 2021-246

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader