Ananda in the Himalayas, Indie – Rishikesh

Nejznámější luxusní holistické wellness centrum na světě

Oceněné luxusní wellness útočiště Ananda se nachází na úpatí Himálaje na 100 akrech mahárádžova paláce. Resort Ananda in the Himalayas je obklopen půvabnými sálovými lesy, s výhledem na duchovní město Rišikéš a údolí řeky Gangy. Propojuje tradiční ájurvédu, jógovou meditaci, védántu s orientálními a mezinárodními wellness terapiemi a zdravou kuchyní s cílem obnovit rovnováhu a harmonii.

O destinaci

Indie je naprosto unikátní zemí a navzdory její dvojí tváři, s honosnými paláci na jedné straně a chudými čtvrtěmi na té druhé, nebudete její návštěvy rozhodně litovat. Každému, kdo jede poprvé do Indie a není si jistý, kde s poznáváním této kulturně bohaté země začít, můžeme doporučit návštěvu takzvaného indického zlatého trojúhelníku. Jeho hroty tvoří města Dillí, Agra a Džajpur.

Nejznámější holistické wellness centrum na světě Ananda in the Himalayas je klidným útočištěm uprostřed majestátního himálajského podhůří severní Indie. Sídlí v bývalém palácovém sídle mahárádži z Tehri-Garhwalu, rozkládá se na 100 akrech pozemků, zahrad a okolních lesů a nabízí prvotřídní wellness zařízení a možnost návratu do klidné samoty přírody.

1032x554 Ananda in the Himalayas 78c574a9-1bc1-4bc5-b2f7-8b06fd428677

 

Ubytování

Uprostřed mystické krásy Himálaje je život v Anandě zážitkem, který pohladí duši a okouzlí. Pokoje, apartmá a vily v Anandě jsou směsicí elegance a klidu a jsou příbytkem duchovna, útěchy a bohatství. Ananda je útočištěm pro ty, kdo hledají blaženost, klidným místem pro unavené a vyčerpané, a osvěžujícím odpočinkem pro ty, kdo utíkají před každodenním městským chaosem. Rozlehlý prostor palácového sídla se stane vaším osobním prostorem, kde klid obklopí vašeho ducha. Ukrytí na úpatí Himálaje, s výhledem na úchvatnou krajinu údolí Rišikéš, vám nedá jinou možnost než cítit inspiraci. Díky čistému svěžímu horskému vzduchu a symfonii ticha se tu váš pocit bytí zvýší, zahalí vás luxus a wellness. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.

1032x554 Ananda in the Himalayas 1-Living_Ananda-Suite-living-room_1

 

Restaurace

Kulinářští experti Anandy zachovávají hodnoty tradiční kuchyně, ale zároveň objevují nové obzory moderní gastronomie s důrazem na lehká a zdravá jídla. V Anandě jsou speciální menu sestavena na míru každému jednotlivci na základě jeho specifických wellness programů a potřeb. Pro hosty, kteří se účastní ájurvédských nebo integrovaných wellness programů, jsou jídelníčky připravovány podle ájurvédských zásad s denní přípravou na míru pro každou dóšu nebo typ těla. Od ájurvédských menu přes detoxikační a redukční diety až po fitness režimy a vyrovnávací jógová menu – kulinářská nabídka v Anandě je výživnou, vyrovnávací a zdravou cestou. Každý den přináší novou sadu personalizovaných jídel, která představují charakteristické tradiční i nové světové pokrmy s použitím čerstvých farmářských surovin z místních zdrojů, bylinek, které se pěstují na zahradě Anandy, a připravují se bez jakýchkoli umělých solí, barviv, aromat a konzervačních látek.

1032x554 Ananda in the Himalayas 96976994-6da9-4cc4-b000-51116f8a9e98

 

Aktivity

Toto duchovní místo, kde se zrodila ájurvéda, jóga a meditace, přitahuje do Anandy na každoroční pouť hledače wellness z celého světa. Ananda spojuje tradiční ájurvédu a holistickou péči o zdraví s jógou a meditací, emocionálním léčením, duchovním uvědoměním a zdravou bio kuchyní, aby obnovila rovnováhu a harmonizovala energii.

1032x554 Ananda in the Himalayas 52e08094-1b6d-4853-a3e4-584c9149de0f

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader