Awasi Atacama – Relais & Chateaux, Chile – San Pedro de Atacama

Luxusní ubytování ve starobylém městě

Lodge s 12 apartmány ve starobylém městě San Pedro de Atacama. Soukromý průvodce a 4WD pro každý pokoj a restaurace Relais & Châteaux pouze pro ubytované hosty.

O destinaci

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

Awasi Atacama – Relais & Chateaux se nachází se ve výšce přes 2500 m n. m. a po vstupu na toto nadpozemské místo si budete připadat jako na jiné planetě. Říká se mu poušť Atacama, ale je to mnohem víc než poušť. Přes den se můžete kochat úchvatnou krajinou a v noci pozorovat hvězdy světové úrovně.

Atacama, která patří k nejsušším místům planety, může vypadat nehostinně, ale ve vysoko položeném terénu se potulují lamy a alpaky a na zdejší půdě se pěstuje pestrobarevná kukuřice, quinoa a fialové brambory, které zdejší šéfkuchař promění v lahodné výtvory.

1 Awasi Atacama – Relais & Chateaux, Chile – San Pedro de Atacama | Exclusive Tours

 

Ubytování

Awasi Atacama – Relais & Chateaux nabízí ubytování v 10 nadstandardních kruhových apartmánech se soukromou terasou s venkovní sprchou, koupelnou s vanou a sprchou, šatní skříní, psacím stolem a lehátkem. Rozloha každého tohoto apartmánu je 65 m² včetně terasy.

V nabídce jsou tu i 2 menší pokoje se soukromou terasou s venkovní sprchou a koupelnou se sprchou. Rozměry těchto pokojů jsou 50 m² včetně terasy.

2 Awasi Atacama – Relais & Chateaux, Chile – San Pedro de Atacama | Exclusive Tours

 

Restaurace

V Awasi Atacama – Relais & Chateaux jsou v nabídce místní kukuřice a brambory, čerstvé mořské plody z Tichého oceánu, sezónní produkty a místní gastronomie podle přání hostů.

3 Awasi Atacama – Relais & Chateaux, Chile – San Pedro de Atacama | Exclusive Tours

 

Aktivity

V Awasi Atacama – Relais & Chateaux zažijte celou řadu soukromých výletů, je ideálním místem, kde si můžete vychutnat to nejlepší z Atacamy.

4 Awasi Atacama – Relais & Chateaux, Chile – San Pedro de Atacama | Exclusive Tours

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer