Nayara Hangaroa, Chile – Velikonoční ostrov

Luxusní ubytování na Rapa Nui

Celý příběh hotelu Nayara Hangaroa je o úchvatných přírodních krásách, tajemných sochách a spojení s posvátnou a živou kulturou. Hlavním posláním Nayara Hangaroa je nabídnout svým hostům autentické, vřelé a výjimečné služby a podělit se s nimi o kouzlo a tajemství ostrova Rapa Nui. Duše Nayary Hangaroa je duší Rapa Nui. 

O destinaci

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

"Rapa Nui" – domorodý název Velikonočního ostrova – měl jedinečný vývoj a historii. Nachází se zde více než 900 soch Moais, vyrobených ze sopečné horniny, z nichž některé dosahují výšky až 10 m a jsou rozmístěny převážně kolem pobřeží. Jak byly postaveny a přepraveny, zůstává dodnes záhadou. Nayara Hangaroa vám chce ukázat, čím je tento odlehlý a záhadný ostrov tak výjimečný. Hotel se nachází 1 km od letiště a v pěší vzdálenosti od města Hanga Roa.

1032x554 Nayara Hangaroa 04-Entrada-del-hotel

 

Ubytování

Pokoje Kainga o rozloze 49 m² mají okna od podlahy ke stropu, která vybízejí k interakci světel a zvuků vln s výzdobou. Cypřišové kmeny, hlína a sopečný kámen jsou některé z ušlechtilých a přírodních materiálů, které nabízejí ponoření se do kultury Rapa Nui. 2patrový pokoj Maunga o rozloze 74 m² je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Otevřená koncepce podlaží a okna od podlahy ke stropu přivádějí světlo a umožňují vychutnat si nádherný výhled na oceán při poslechu šumění vln. Soukromá venkovní terasa umožňuje vychutnat si přírodní krásy ostrova.

1032x554 Nayara Hangaroa 02-Maunga-Suite-1-NOMADasaurus

 

Restaurace

Filozofie gastronomie hotelu Nayara Hangaroa se řídí posláním nabízet udržitelné a zdravé potraviny, které využívají místní a sezónně dostupné produkty a podporují místní zemědělce a výrobce s cílem dostat se na "0 km" vzdálenosti mezi produkty a kuchyní. V Nayara Hangaroa jsou přesvědčeni, že pro jejich restaurace je nesmírně důležité, aby si hosté odvezli domů výjimečné vzpomínky. Kuchyňský personál překonává očekávání a stará se o to, aby si hosté odnesli i nezapomenutelný gastronomický zážitek.

1032x554 Nayara Hangaroa Restaurante-Vaikoa-

 

Aktivity

Nayara Hangaroa vám může poskytnout soukromého průvodce, který je určen výhradně pro vás, abyste mohli objevovat ostrov tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Možných aktivit je tu nespočet. Lázně v Nayara Hangaroa jsou replikou starověkého Manavai, kruhu vytvořeného z kamenů, který sloužil k ochraně úrody před větrem a zadržování vody. Lázně obklopené bílým pískem a jeho krásnými chodbami naplňují slovo "Manavai", místo, kde člověk pocítí sílu, energii a čistotu země.

1032x554 Nayara Hangaroa Beach-04

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer