The Ritz-Carlton, Santiago, Chile – Santiago de Chile

Luxusní ubytování v Santiagu

The Ritz-Carlton, Santiago se nachází mezi písečnými plážemi Tichého oceánu a zasněženými Andami a definuje osobní služby s osobním zaujetím, takže každý pobyt v tomto luxusním hotelu v chilském Santiagu je nezapomenutelnější než ten předchozí. Toto sofistikované útočiště v srdci El Golf, jedné z nejprestižnějších čtvrtí Santiaga, přináší nezapomenutelné zážitky – například uklidňující lázeňské služby ve střešním centru zdraví a fitness v Santiagu, Chile, nebo vynikající jídlo v jedné ze čtyř osobitých restaurací – to vše doplněné dokonalým servisem.

O destinaci

Na 4300 km dlouhém úseku se rozprostírá rozmanitá krajina – vyprahlé duny, úrodná údolí, sopky, pralesy, mohutné ledovce a fjordy. Chile se zatím daří tyto poklady naší planety střežit nedotčené, a proto byste si je neměli nechat ujít.

Tento 5vězdičkový hotel se nachází v hlavním městě Chile v prestižní čtvrti Las Condes, na záviděníhodném místě, stejně daleko od pláží a lyžařských středisek v Santiagu. V detailech se zde odráží celá řada chilských zajímavostí, od dokonale připraveného Pisco sour až po úchvatný výhled na majestátní Andy.

1 The Ritz-Carlton, Santiago, Chile – Santiago de Chile | Exclusive Tours

 

Ubytování

V The Ritz-Carlton, Santiago se můžete ubytovat v jednom z 205 zrekonstruovaných pokojů a apartmá včetně 49 pokojů na úrovni Club Level s úchvatným výhledem na město.

2 The Ritz-Carlton, Santiago, Chile – Santiago de Chile | Exclusive Tours

 

Restaurace

Večeře zdůrazňují místní kulinářské tradice ve velkém i malém stylu. Hlavní hvězdou restaurace Estró je moderní chilská kuchyně. Pisco má své speciální menu v baru The Ritz-Carlton. V kavárně Café Ritual se podávají regionální kávy. A v Lobby Lounge hraje živá hudba.

3 The Ritz-Carlton, Santiago, Chile – Santiago de Chile | Exclusive Tours

 

Aktivity

V prosklených lázních a wellness centru hotelu Ritz-Carlton, Santiago s krytým bazénem, moderním fitness centrem a kompletní nabídkou masáží, kosmetických a tělových procedur si můžete odpočinout od ruchu města.

4 The Ritz-Carlton, Santiago, Chile – Santiago de Chile | Exclusive Tours

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager